Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Rosamunde Pilcher: Algoritmus lásky
Prima Love
-
20:00
Rosamunde Pilcher: Vyšívané sny
Prima Love
-
12:00
A pak přišla láska...
Cinemax 2
-
10:45
A pak přišla láska...
Cinemax 2
-
00:00
Bez súcitu
Dajto
-
20:30
Barbie
HBO 2
-
19:30
Katarína Veľká III - Samozvanci
Dvojka
-
20:35
Ja, robot
Prima Cool
-
20:15
Novembrový muž
Nova
-
23:35
V lepšej spoločnosti
Filmbox
-
23:40
Následujúci slajd
JOJ
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:50
Prvé oddelenie
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
15
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:45
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Deti Nagana
22:50
Dedičstvo
01:05
Riskuj!
01:50
Krimi
02:20
Noviny TV JOJ
03:05
Prvé oddelenie
03:30
Sedem
04:20
Bez servítky
Markíza
PORADÍME: Získajte úrok 6,1% ročne
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Varte s nami
08:35
Zámena manželiek
09:40
Mama na prenájom
77
10:40
Dunaj, k vašim službám
6
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:50
Mentalista
12
13:50
Mentalista
13
14:50
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
78
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Ruža pre nevestu
22:55
Drsniačky
01:20
Godzilla vs. Kong
03:05
Mentalista
12
03:45
Mentalista
13
04:50
Rodinné prípady
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:10
Občan za dverami
05:40
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:25
Neposlušní
08:55
Detektívi zo severu
13
09:55
Na krok od neba
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
14:00
Veľkou lyžicou
14:45
Zdravá maškrta
15:05
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:30
Bez batožiny
17:00
Detektívi zo severu
14
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Slnko v sieti
22:50
Božská Božidara
23:45
Lekárka z ostrova
6
01:15
Správy RTVS "N"
02:05
Góly - body - sekundy
02:20
Don Matteo
03:15
Na krok od neba
04:20
Správy RTVS "N"
Dvojka
REALITY: je čas na kúpu, alebo ešte nie?
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík "N"
06:30
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Bella a Sebastián
07:15
Bella a Sebastián
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Fórum
09:00
Regina
09:55
Anonym
11:30
Obedníček
11:35
Odo
11:40
Pa a Pi "N"
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
SK dejiny
13:40
Návraty k hereckým legendám
14:10
Dean Martin: Kráľ elegánov
16:00
Cesty za umením
16:25
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:55
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
17:35
Zázračný ateliér "N"
18:00
Zaži to "N"
18:15
Superveda
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Lilin ostrov pokladov
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:05
Bella a Sebastián
19:20
Bella a Sebastián
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família
20:35
Katarína Veľká III - Samozvanci
7
21:30
Radosť zo života
21:55
Trochu inak s Adelou
23:00
Take that: Progress - naživo
01:20
Správy RTVS "N"
02:10
Hírek
JOJ Šport
Kazia peniaze manželské vzťahy?
05:00
Tenis - Billie Jean King Cup
07:00
LIV Golf Tour
12:30
Štúdio - Hokej MS U18
12:55
Hokej MS U18
15:50
Športové lezenie
17:55
Hokej - Extraliga
20:35
Hokej MS U18
22:55
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
23:50
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
01:35
FIS Svetový pohár Super G ženy
02:50
FIS Svetový pohár zjazd ženy
04:40
Tenis - Billie Jean King Cup
JOJ Plus
Klikni a zisti či si expert na financie >>
05:55
Nákupné maniačky
07:25
Letecké katastrofy
08:45
Extrémni nájomníci
6
09:35
Vražedné čísla
37
10:30
Vražedné čísla
1
11:30
Riskuj!
12:05
Riskuj!
12:55
Extrémne prípady
14:00
Geissenovci - Ťažký život milionárov
15:00
Policajti v akcii
16:10
Príprava na MS v hokeji: Slovensko - Česko
19:35
Profesionáli
14
20:30
Dvojnásobné obvinenie
22:40
Sliedič
01:25
Spackané plastické operácie
17
02:15
Spackané plastické operácie
18
03:00
Mafstory
9
03:40
Profesionáli
14
04:20
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
WAU
Potrebujete lieky? Žiaden problém
05:00
Diagnóza: Vražda
11
05:50
Diagnóza: Vražda
12
06:45
Súdna sieň
07:45
Prvé oddelenie
08:55
Vraždy v Midsomeri
3
11:30
Diagnóza: Vražda
13
12:40
Diagnóza: Vražda
14
13:50
Dr. House
19
14:50
Dr. House
20
15:50
Vraždy v Midsomeri
4
18:00
Vražedné čísla
2
19:05
Vražedné čísla
3
20:10
Wisting
7
21:00
Wisting
8
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
15
23:00
Tvárou v tvár
5
23:30
Tvárou v tvár
6
00:05
Tvárou v tvár
7
00:35
Tvárou v tvár
8
01:15
Policajti v akcii
03:30
Myšlienky vraha
21
04:10
Tvárou v tvár
5
04:30
Tvárou v tvár
6
04:55
Tvárou v tvár
7
JOJ Svet
Pozrite, čo stojí za úspechom známej banky
06:00
História 360
08:00
Hodiny zúfalstva
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Pokusy s vlastným telom
10:00
Katastrofy v priamom prenose
11:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
12:00
Hodiny zúfalstva
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Pokusy s vlastným telom
14:00
Denníky dobra
14:30
Denníky dobra
15:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
16:00
Hodiny zúfalstva
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Pokusy s vlastným telom
18:00
Katastrofy v priamom prenose
19:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Lovci duchov
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Pokusy s vlastným telom
22:30
Denníky dobra
23:00
Denníky dobra
23:30
Hitlerovo zlato
00:10
Lovci duchov
01:00
Zbrane Hollywoodu
01:25
Pokusy s vlastným telom
01:50
História 360
JOJ Cinema
Si filmový maniak? TOTO si prečítaj
05:30
Ako delfín
07:10
Králi hôr
09:05
Palma
11:05
Slon a motýľ
12:40
100 vecí
14:40
Dievča odvedľa
16:40
Surfistka
18:35
Vianočná nevesta
20:15
Jazykové lekcie
21:55
Marco
23:55
Bankový lupič
02:00
Žena v klietke
03:30
Gólman
Dajto
Výhodné úroky onedlho končia. Využite ich!
05:30
Bernieho dobrodružstvá
05:40
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
07:55
Kredenc
08:55
Partička
10:05
Dva a pol chlapa
13
10:20
Dva a pol chlapa
14
10:55
M*A*S*H
13
11:20
M*A*S*H
14
12:00
Dva a pol chlapa
15
12:30
Dva a pol chlapa
16
12:50
Teória veľkého tresku
22
13:20
Teória veľkého tresku
23
13:45
Teória veľkého tresku
24
14:15
Teória veľkého tresku
1
14:45
Teória veľkého tresku
2
15:15
Teória veľkého tresku
3
15:45
Priatelia
16
16:15
Priatelia
17
16:45
Dva a pol chlapa
17
17:15
Dva a pol chlapa
18
17:45
M*A*S*H
15
18:15
M*A*S*H
16
18:45
Mladý Sheldon
3
19:15
Mladý Sheldon
4
19:40
Susedia
20:30
Bez súcitu
22:20
Romeo musí zomrieť
00:35
Športové noviny
01:05
NHL: Washington Capitals – New York Rangers
03:30
Susedia
04:05
Silvánovci
Doma
Vlastníte nehnuteľnosť? POZOR! Toto ju ohrozuje najviac!
05:10
Oteckovia
9
06:00
Druhý dych
60
06:40
Túžba tela
36
07:25
Túžba tela
37
08:15
Krok za krokom
11
08:35
Krok za krokom
12
09:20
Krok za krokom
13
10:05
Chicago Fire
20
11:10
S hlavou v oblakoch
85
12:00
S hlavou v oblakoch
86
13:05
Oteckovia
10
14:15
Keď kvitne láska
17
15:25
Keď kvitne láska
18
16:10
Túžba tela
38
17:00
Túžba tela
39
18:00
Chicago Fire
21
19:00
Keď kvitne láska
19
19:55
Keď kvitne láska
20
21:00
Krok za krokom
14
21:30
Krok za krokom
15
22:00
Priatelia
18
22:30
Priatelia
19
23:00
New Amsterdam
3
23:55
Keď kvitne láska
19
00:55
Keď kvitne láska
20
01:50
S hlavou v oblakoch
85
02:30
S hlavou v oblakoch
86
03:15
Smotánka
04:15
Adela show
CS Film
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
06:00
Fidlivareška
2
06:15
Zabij nudu!
06:25
Sníček
13
06:35
Kikirikí
06:40
Staré pověsti české
3
06:55
O modrém autíčku
8
07:05
Já Baryk
4
07:20
O Mikešovi
7
07:25
Žofka a její dobrodružství
9
07:35
O Dorotce
10
07:50
Tisíc a jedna noc
2
08:05
Broučci
1
08:20
Mach a Šebestová
13
08:30
Krakonošovy pohádky
8
09:00
Teleshopping
10:15
Hříšníci
11:25
Hrnečku, vař!
12:00
Maskovaná milenka
13:30
Kinosál
13:40
Filmové minuty
14:00
Martin a Venuše
15:45
Filmové minuty
16:00
Extase
17:30
Poklad v pyramidě
17:40
Kinosál
18:00
Faunovo velmi pozdní odpoledne
19:40
O Mikešovi
5
20:00
Příště budeme chytřejší, staroušku!
21:30
Stopařky neberu!
21:45
Filmové minuty
22:00
Barbora řádí
23:25
Kinosál
23:40
Teleshopping
Nova
INVESTOVANIE: Ako nenaletieť pri dlhopisoch
05:55
Raňajky
08:30
Ulica
4689
09:30
Jedna rodina
74
10:55
Bostonské vraždy
16
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Ordinácia v ružovej záhrade 2
141
13:45
Kriminálka Miami
5
14:35
Kriminálka Miami
6
15:35
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4690
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
2012
23:35
Novembrový muž
01:50
Kriminálka Miami
5
03:10
Ulica
4690
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2
141
04:55
Novashopping
ČT1
Praktické rady, ako zlepšiť rodinné financie
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:45
Dcéra
10:00
Vínorodé brehy Rýna
4
10:30
Príbehy slávnych... Jiří Štaidl
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:10
Na stope
14:35
Reportéri ČT
15:25
Úsmevy Slávky Budínovej
16:05
Polopate
17:00
Bývať ako... na hubách
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Doktor Martin
15
21:05
Všechnopárty
21:59
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:00
Hercule Poirot
23:40
Komisár Montalbano
01:20
AZ-kvíz
01:50
Chalupa je hra
02:10
Bilancia
02:40
Dobré ráno
Prima
Ako by si dopadol v tomto teste ty?
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:05
M.A.S.H
217
07:35
M.A.S.H
218
08:05
M.A.S.H
219
08:35
M.A.S.H
220
09:10
Zoo
194
10:30
Polícia Hamburg
10
11:30
Polícia Hamburg
11
12:30
Closer
9
13:25
Komisár Rex
9
14:30
Polícia v akcii
15:35
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Máme radi Česko
22:00
Máme radi Česko
23:45
Áno, šéfe!
00:50
Polícia v akcii
01:45
Polícia Hamburg
10
02:45
Polícia Hamburg
11
03:40
Closer
9
04:35
Ako sa stavia sen
Markíza Krimi
Právnik radí: Dedenie majetku
05:45
NCIS: Los Angeles
15
06:25
NCIS: Los Angeles
16
07:05
Špecialisti
9
07:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
7
08:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
8
09:15
Kosti
17
09:55
Kosti
18
10:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
13
11:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
14
12:00
Policajné prípady
13:00
Policajné prípady
14:05
V mene zákona
15:05
Kosti
19
16:05
Kosti
20
17:00
Mentalista
12
18:00
Mentalista
13
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
15
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
16
20:55
Špecialisti
11
22:00
Špecialisti
12
22:50
Kosti
19
00:00
Kosti
20
00:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
15
01:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
16
02:05
Špecialisti
11
02:50
Špecialisti
12
03:40
112
04:25
Mesto tieňov
TA3
Potrebujete vyriešiť bývanie? Toto si určite prečítajte
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Zdravý les
13:45
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Zdravie na TA3
15:00
Správy
15:15
Štúdio TA3
15:30
Správy/Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Dobré správy
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
20:00
Pozrime sa na to
21:00
Správy
21:30
Vzdelávanie v 21. storočí
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Pozrime sa na to
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Čo kazí partnerské vzťahy najviac?
06:00
Úžasná Elisa
07:45
Rituály
08:05
Noc 12.
10:00
Aj keď je noc
10:20
Výnimoční priatelia
12:10
Maxine
1
12:55
Maxine
2
13:40
Maxine
3
14:30
Drak
16:35
Noc 12.
18:30
Harka
20:00
Francúzsky bozk
21:50
Miešanec
23:20
Sused
00:55
RoboCop
02:50
Legionár
04:10
Ukryté dieťa
Jojko HD
Poznáte všetky výhody eReceptu?
05:00
Sníček a Dúhalka 2
3
05:15
Fidlivareška
7
05:35
Knihy od Stonožky
43
05:45
Viking Vicky
11
06:00
Matematické príšerky
12
06:25
Tom Gates
4
06:40
Okido
17
06:55
Strážcovia Trstinového mora
11
07:05
Lloyd a muchy
25
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
5
07:45
Mechamato
16
08:10
Fíha tralala
3
08:25
Petronela Jabĺčková
11
08:40
Odbodkovia
58
08:50
Bob staviteľ XV -
19
09:00
Požiarnik Sam
14
09:15
Zvierací ochrancovia
30
09:35
Plamienok a štvorkolky
4
10:00
Strážcovia Trstinového mora
12
10:05
Rybičky Flip a Flap
33
10:20
Mia a čarovné ihrisko
14
10:30
Mestská farma Lellobee
26
10:35
Digley a Dazey
23
10:45
Naše prasiatko
15
10:50
Moe a jeho šou
2
11:05
Strašidielka
16
11:10
Idefix
25
11:20
Zvieratká
6
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
7
12:05
Odbodkovia
58
12:20
Bambuľko a Bulienka
4
12:25
Barbapapa na ceste okolo sveta
3
12:35
Medzi nami zvieratkami
19
12:40
Máša a medveď
16
12:50
Požiarnik Sam
15
13:05
Knihy od Stonožky
44
13:15
Fíha tralala
3
13:30
Deti z farmy
35
13:45
Volám sa Caillou
22
14:10
Ovečka Shaun
7
14:20
Máša a medveď
17
14:35
Zvieratká
7
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
14
15:00
MalinyJAMológia
8
15:20
Chrumka a Čipsík
18
15:35
Bambuľko a Bulienka
5
15:45
Angličanina
7
16:00
Máša a medveď
18
16:15
Caillouve nové dobrodružstvá II-IV
10
16:25
Moe a jeho šou
3
16:45
Tom Gates
5
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
6
17:30
Knihy od Stonožky
45
17:40
Idefix
26
17:55
Ovečka Shaun
7
18:05
Lloyd a muchy
25
18:20
Mia a čarovné ihrisko
14
18:30
Mestská farma Lellobee
26
18:35
Digley a Dazey
23
18:40
Naše prasiatko
15
18:45
Plamienok a štvorkolky
5
19:15
Deti z farmy
35
19:30
Zvierací ochrancovia
31
19:50
Ruby z dúhy
20
20:05
Strážcovia Trstinového mora
11
20:10
Zvieratká
6
20:30
Mechamato
16
20:55
Chrumka a Čipsík
18
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
8
21:40
Volám sa Caillou
23
22:05
Strážca vesmíru Roger
11
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
25
22:45
Viking Vicky
12
23:00
Kúzlovanie
7
23:15
Rev a motoroví miláčikovia
8
23:40
Tom Gates
4
23:55
Malí fidlikanti
6
00:10
Okido
17
00:25
Zabi nudu!
10
00:40
Knihy od Stonožky
44
00:50
Fidlivareška
2
01:10
MalinyJAMológia
8
01:25
Mestská farma Lellobee
27
01:30
Zabi nudu!
10
01:45
Knihy od Stonožky
45
01:55
Kikirikí
11
02:05
Sníček
6
02:30
Digley a Dazey
24
02:35
Knihy od Stonožky
45
02:45
Rapotáčik 2
5
02:50
Kúzlovanie
7
03:00
Naše prasiatko
16
03:05
Máša a medveď
17
03:15
Sníček
6
03:40
Rapotáčik 2
5
03:45
Knihy od Stonožky
44
03:55
Tom Gates
4
04:10
Volám sa Caillou
23
04:30
Fíha tralala
8
04:40
Malí fidlikanti
1
Zobraziť
Nastavenia