Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Princ Krasoň
Nova Cinema
-
07:25
Záhada v Saint-Tropez
Prima MAX
-
20:00
Vražedné podozrenie
Prima MAX
-
01:00
Tiene v hmle
ČT1
-
20:10
Zoolander 2
JOJ Plus
-
22:40
96 hodín: Zúčtovanie
Filmbox
-
01:50
Ubal a zmizni
Filmbox
-
20:00
Flarsky: Zrážka s láskou
Prima
-
02:25
Vraždy v Pregau
Barrandov
-
20:50
Hry o život: Drozdajka 1
HBO 2
-
04:00
Následujúci slajd
JOJ
Sleduj programy TV JOJ na JOJ PLAY
05:45
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:25
C.S.I.: Kriminálka Miami
6
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
7
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Inkognito
21:50
Inkognito
23:00
Súkromné očko
11
23:50
Myšlienky vraha
21
00:55
Riskuj!
01:30
Krimi
02:05
Noviny TV JOJ
02:50
Nákupné maniačky
03:45
Bez servítky
04:55
Noviny TV JOJ
Markíza
NEUVERITEĽNÉ! 20% mužov dáva ženám TOTO
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Zámena manželiek
09:55
Mama na prenájom
50
10:55
Rodinné prípady
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:50
Monk
13
13:50
Monk
14
14:50
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prezident 2024: Predvolebná diskusia
18:00
Mama na prenájom
51
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Prezident 2024: Predvolebná diskusia
21:40
Muži v naději
00:15
Dobre vedieť!
01:20
Monk
13
02:10
Monk
14
03:00
Susedské prípady
03:40
Rodinné prípady
Jednotka
naVýške.sk odporúča študovať Žilinskú univerzitu
05:00
Počasie
05:10
Slovensko v obrazoch
05:35
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Vulkány
09:05
Detektívi zo severu
2
10:10
Doktor z hôr
35
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
13:55
Tajomstvo mojej kuchyne
14:35
Zdravá maškrta
14:55
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:30
Vulkány
17:00
Detektívi zo severu
3
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Odsun
22:35
Reportéri
23:05
Inšpektor Max
1
00:05
Agatha Christie: Poirot
00:55
Agatha Christie: Poirot
01:50
Správy RTVS "N"
02:40
Góly - body - sekundy
03:00
Počasie
03:05
Don Matteo
04:10
Správy RTVS "N"
Dvojka
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia
06:20
Jurošík "N"
06:30
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Český magazín
08:30
Poľský magazín
09:00
Generácia
09:25
Orientácie
09:55
Televízny klub nepočujúcich "N"
10:20
Jakubove uniformy
10:55
Namiesto pamätí
11:10
Namiesto pamätí
11:30
Obedníček
11:35
Kremienok a Chocholúšik
11:45
Pa a Pi "N"
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:15
Bežkopotulky
12:30
SK dejiny
13:25
Peniaze
14:00
Krása a jedinečnosť
1
14:30
Krása a jedinečnosť
2
15:00
Radosť zo života
15:30
Cesty za umením
16:00
Pozor, horí Štiavnica!
16:30
Regina
17:30
Farmárska revue
17:55
Na rybách - Petrov zdar
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Lilin ostrov pokladov
18:50
Príbehy z čarovnej záhrady
19:00
Ronja, dcéra lúpežníka
19:25
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
19:57
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:00
Chvíľka poézie
20:10
Lov slov
20:35
Tajomstvá vesmíru
1
21:30
Experiment
22:00
Tri dni v Quiberone
00:00
Správy RTVS "N"
00:50
Hírek
JOJ Šport
Aká bude budúcnosť 2. piliera?
07:15
IIHF MS juniorov 2024
09:40
Bedminton World Tour
12:00
Bedminton World Tour
14:35
Hokej - Extraliga
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
21:45
Hokej - Extraliga
00:30
Futbal - 2. liga
02:20
FIS Svetový pohár freestyle
03:55
FIS Svetový pohár freestyle
JOJ Plus
PENIAZE: Ste na tom lepšie ako ostatní Slováci?
05:45
Nákupné maniačky
07:15
Vojna skladov: Kanada
07:50
Majstri aukcií
08:35
Ničivá sila prírody
09:50
Ničivá sila planéty
1
10:50
Letecké katastrofy
11:45
Riskuj!
12:35
Vojna skladov: Kanada
16
13:10
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:10
Policajti v akcii
16:25
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30
Letecké katastrofy
18:35
Geissenovci - Ťažký život milionárov
19:40
Profesionáli
8
20:30
xXx: Návrat Xandera Cagea
22:40
Zoolander 2
00:45
Profesionáli
8
01:35
Mafstory
16
02:25
Upratať, opraviť!
03:05
Vojna skladov: Kanada
03:30
Vojna skladov: Kanada
03:55
Majstri aukcií
04:15
Majstri aukcií
04:35
Bez servítky
WAU
Ako bezpečne investovať do realít? Oplatí sa?
05:40
Diagnóza: Vražda
23
06:25
Diagnóza: Vražda
24
07:15
Súdna sieň
08:25
Prvé oddelenie
09:25
Vraždy v Midsomeri
2
11:45
Diagnóza: Vražda
25
13:00
Diagnóza: Vražda
1
14:00
Zelenáč
19
15:00
Zelenáč
20
16:00
Vraždy v Midsomeri
3
18:00
Stratené duše
16
19:05
Stratené duše
17
20:10
Dr. House
13
21:05
Dr. House
14
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
6
22:55
C.S.I.: Kriminálka Miami
7
23:50
Najhľadanejší
22
00:45
Policajti v akcii
02:15
Diaľnica peklom
5
03:00
Najhľadanejší
22
03:40
Súdna sieň
04:20
Súdna sieň
04:55
Prvé oddelenie
JOJ Svet
KRIMI: miliónové podvody odhalené!
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Zázraky prírody
10:00
Prežiť v divočine
11:00
Zabijaci z divočiny
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Zázraky prírody
14:00
Lovci duchov
15:00
Zabijaci z divočiny
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Zázraky prírody
18:00
Prežiť v divočine
19:00
Záchrana divokých zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Zázraky prírody
22:30
Hry impérií
23:20
Denníky dobra
23:45
Denníky dobra
00:10
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
01:00
Zbrane Hollywoodu
01:20
Zázraky prírody
01:45
História 360
JOJ Cinema
Dá sa kúpiť láska? Muži v tom majú jasno
05:20
Podivuhodné dobrodružstvá vlčieho chlapca
07:05
Tunel
09:05
Vstaň a padni
10:45
Lož má krátke nohy
12:30
Včelie kráľovné
14:20
Obsluhoval som anglického kráľa
16:30
Dievča odvedľa
18:30
Randenie v New Yorku
20:15
Marco
22:25
Pes zabijak
23:55
Pomstiteľ
01:30
Pravidlá boja
03:10
Slečna pretekár
Dajto
Nazrite do zákulisia Oskarových filmov
05:00
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:15
Susedia
07:50
Kredenc
09:05
Partička
10:25
Dva a pol chlapa
17
10:45
Dva a pol chlapa
18
11:20
M*A*S*H
18
11:45
M*A*S*H
19
12:20
Joey
20
12:45
Joey
21
13:10
Teória veľkého tresku
16
13:35
Teória veľkého tresku
17
14:00
Teória veľkého tresku
18
14:25
Teória veľkého tresku
19
14:55
Teória veľkého tresku
20
15:20
Teória veľkého tresku
21
15:45
Priatelia
3
16:15
Priatelia
4
16:50
Dva a pol chlapa
19
17:15
Dva a pol chlapa
20
17:45
M*A*S*H
20
18:15
M*A*S*H
21
18:45
2 baby na mizine
13
19:15
2 baby na mizine
14
19:40
Susedia
20:25
Gól mesiaca
20:30
Deuce Bigalow: Európsky gigolo
22:10
Niekto to rád blond
00:25
Športové noviny
00:40
Susedia
01:10
Susedia
01:45
Silvánovci
03:20
Susedia
03:55
Oggy a šváby
04:40
Bernieho dobrodružstvá
04:50
Zig a Sharko
Doma
Začnite s týmto návykom. Zlepší vašu pohodu
05:25
Adela show
06:00
Druhý dych
31
06:40
Rany z lásky
215
07:20
Rany z lásky
216
08:25
Krok za krokom
1
09:10
Krok za krokom
2
09:55
Chicago Fire
21
11:00
S hlavou v oblakoch
31
11:50
S hlavou v oblakoch
32
12:55
Chlapi neplačú
76
14:10
Nedodržaný sľub
69
15:15
Nedodržaný sľub
70
16:05
Rany z lásky
217
17:00
Rany z lásky
218
18:00
Chicago Fire
22
19:00
Nedodržaný sľub
71
19:55
Nedodržaný sľub
72
20:50
Varte s nami
21:05
Krok za krokom
3
21:40
Krok za krokom
4
22:10
Priatelia
5
22:40
Priatelia
6
23:10
New Amsterdam
13
00:10
Nedodržaný sľub
71
01:10
Nedodržaný sľub
72
01:50
S hlavou v oblakoch
31
02:35
S hlavou v oblakoch
32
03:15
Reflex
03:55
Smotánka
04:55
Adela show
CS Film
Sporiť či míňať? Takto to robia ostatní
06:00
Kouzlování
06:05
Zabij nudu!
06:20
Sníček a Dúhalka 2
06:35
Kikirikí
06:40
Bílý tesák
1
06:55
O modrém autíčku
9
07:00
O Mikešovi
8
07:15
O Dorotce
7
07:25
Tisíc a jedna noc
2
07:40
Broučci
6
07:55
Mach a Šebestová
5
08:00
Já Baryk
10
08:15
Příběhy kocoura Modroočka
1
08:30
Krakonošovy pohádky
7
09:00
Teleshopping
10:15
Pension pro svobodné pány
12:00
Dědeček automobil
13:40
Kinosál
14:00
Jan Výrava
15:25
Otazníky českých dějin
13
16:00
Tajemství pouze služební
17:40
Manželské etudy
18:00
Svatba na bitevním poli
19:40
Mach a Šebestová
13
20:00
Dovolená s Andělem
21:25
Mikrob
21:40
Kinosál
22:00
Člny proti prúdu
23:30
Teleshopping
Nova
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:55
Raňajky
08:40
Ulica
4660
09:40
Dobro došli
7
10:55
Bostonské vraždy
11
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2
114
13:40
Kriminálka Miami
18
14:35
Kriminálka Miami
19
15:30
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4661
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Špecialisti
215
21:25
Špecialisti
206
22:30
Víkend
23:10
Kriminálka Las Vegas
21
00:10
Kriminálka Miami
18
01:10
Kriminálka Miami
19
02:10
Kriminálka Las Vegas
21
03:00
Ulica
4661
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2
114
04:45
Novashopping
ČT1
Šokujúci fakt o Allianz. Neuveríte čo poistili
05:00
Bývať ako...tri sestry
05:30
Zaujímavosti z regiónov
05:59
Štúdio 6
09:00
Otec Brown
09:55
168 hodín
10:35
Doktor Martin
9
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Pesničky z klobúka
14:15
Bývať ako...tri sestry
14:40
Bol raz jeden dom
5
16:00
Zdravotná škola
16:40
Máme radi zvieratá
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:10
Tiene v hmle
11
21:20
Centropol Futbalista roka 2023
22:39
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Extra renty
22:40
Agatha Christie: Slečna Marpleová
00:10
Grantchester
3
00:55
AZ-kvíz
01:30
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
01:55
Kalendárium
02:20
Dobré ráno
04:50
Na stope
Prima
TOP podcasty o peniazoch a investovaní
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:05
M.A.S.H
112
07:35
M.A.S.H
113
08:10
M.A.S.H
114
08:40
M.A.S.H
115
09:10
Sedem schodov k moci
8
10:25
Polícia Hamburg
16
11:25
Polícia Hamburg
17
12:25
Closer
12
13:20
Komisár Rex: Opäť v akcii
7
14:20
Polícia v akcii
15:30
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Zalez do spacáku
7
21:30
Tátové na tahu
3
22:45
Tlsťoši
23:50
Receptár prima nápadov
00:30
Polícia v akcii
01:20
Polícia Hamburg
16
02:10
Polícia Hamburg
17
03:00
Closer
12
03:45
Prima Partička
04:35
Ako sa stavia sen
Markíza Krimi
AUTO MOTO: Toto Tesla riadne pokašlala!
05:30
Policajné prípady
06:15
Policajné prípady
07:00
Špecialisti
14
07:50
Bostonské vraždy
5
08:30
Bostonské vraždy
6
09:10
Kosti
15
09:50
Kosti
16
10:30
Špecialisti
1
11:20
Špecialisti
2
12:15
Policajné prípady
13:15
Policajné prípady
14:10
V mene zákona
15:10
Kosti
17
16:05
Kosti
18
17:00
Monk
13
18:00
Monk
14
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
3
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
4
20:55
Vraždy v raji
4
22:05
Vraždy v raji
5
23:15
Kosti
17
00:10
Kosti
18
00:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
3
01:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
4
02:15
112
04:30
Mesto tieňov
TA3
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
V politike
14:00
Správy
14:30
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Týždeň v športe
15:45
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Štúdio TA3
18:00
Biznis
18:15
Očami cestovateľa
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Zdravie na TA3
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
22:45
Týždeň v športe
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
PENIAZE: Cena pohrebu vás šokuje!
06:00
Upratovačka mesiaca
07:20
Oliver a bazén
09:05
Krajina v mojom vnútri
11:05
Mám rád filmy
12:50
Kľúčovou dierkou
14:40
Plán 75
16:35
Oliver a bazén
18:15
V moci davu
20:00
Viac než kedykoľvek predtým
22:00
Tmavo červená
00:05
Klára
01:50
Vlk samotár
02:20
Vlk a pes
04:10
Si chlap?
04:25
Ako v nebi
Jojko HD
Máte psychické problémy? Skúste toto
05:00
Pat a Mat
25
05:20
Babička, rozprávaj!
6
05:35
Ekofaktor
7
05:45
Viking Vicky
50
06:00
Matematické príšerky
8
06:25
Tom Gates
6
06:40
Okido
14
06:55
Maškrtné medvedie príbehy
12
07:00
Maškrtné medvedie recepty
12
07:05
Lloyd a muchy
38
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
16
07:45
Mechamato
19
08:10
Fíha tralala
4
08:25
Petronela Jabĺčková
21
08:35
Odbodkovia
19
08:45
Jojo, to vážne?!
3
08:55
Babička, rozprávaj!
7
09:15
Zvierací ochrancovia
41
09:35
Plamienok a štvorkolky
17
10:00
Strážcovia Trstinového mora
5
10:15
Mia a čarovné ihrisko
23
10:25
Mestská farma Lellobee
6
10:30
Digley a Dazey
19
10:40
Naše prasiatko
41
10:45
Moe a jeho šou
15
11:00
Strašidielka
69
11:10
Štaflík a Špagetka
2
11:20
Zvieratká
8
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
4
12:05
Odbodkovia
19
12:20
Bambuľko a Bulienka
4
12:30
Barbapapa
20
12:40
Medzi nami zvieratkami
20
12:45
Máša a medveď
24
12:55
Ekofaktor
8
13:10
Knihy od Stonožky
5
13:20
Fíha tralala
4
13:30
Deti z farmy
49
13:45
Volám sa Caillou
9
14:10
Ovečka Shaun
28
14:20
Máša a medveď
25
14:35
Zvieratká
9
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
12
15:00
MalinyJamológia 2
5
15:20
Chrumka a Čipsík
19
15:35
Bambuľko a Bulienka
5
15:45
Angličanina
12
16:05
Máša a medveď
26
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá
11
16:25
Moe a jeho šou
16
16:45
Tom Gates
7
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
19
17:30
Knihy od Stonožky
6
17:45
Štaflík a Špagetka
3
17:55
Ovečka Shaun
28
18:05
Lloyd a muchy
38
18:20
Mia a čarovné ihrisko
23
18:30
Mestská farma Lellobee
6
18:35
Naše prasiatko
41
18:45
Plamienok a štvorkolky
18
19:15
Deti z farmy
49
19:30
Zvierací ochrancovia
44
19:45
Zoopark
9
20:05
Strážcovia Trstinového mora
5
20:10
Zvieratká
8
20:30
Mechamato
19
20:55
Chrumka a Čipsík
19
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
5
21:40
Volám sa Caillou
10
22:05
Strážca vesmíru Roger
24
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
12
22:45
Viking Vicky
51
23:00
Kúzlovanie
10
23:10
Rev a motoroví miláčikovia
21
23:35
Tom Gates
6
23:50
Malí fidlikanti
3
00:05
Okido
14
00:20
Zabi nudu!
22
00:35
Knihy od Stonožky
5
00:45
Fidlivareška
3
01:00
MalinyJamológia 2
5
01:20
Zabi nudu!
22
01:30
Knihy od Stonožky
6
01:40
Kikirikí
3
01:50
Sníček
12
02:15
Knihy od Stonožky
6
02:25
Rapotáčik
3
02:35
Digley a Dazey
20
02:40
Naše prasiatko
42
02:45
Kúzlovanie
10
02:55
Máša a medveď
25
03:05
Sníček
12
03:30
Rapotáčik
3
03:40
Knihy od Stonožky
5
03:50
Tom Gates
6
04:05
Volám sa Caillou
10
04:30
Fíha tralala
9
04:40
Malí fidlikanti
7
04:55
Strašidielka
6
TV Lux
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:00
Biblia
07:00
Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:40
Odrobiny – jedným Slovom
07:50
Ruženec
08:30
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
08:45
LUXáreň
09:25
Pôstne kázne kardinála R. Cantalamessu, OFMCap
4
10:15
Medzi nebom a zemou
11:00
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
11:30
Svätá omša z kaplnky TV LUX
12:00
Anjel Pána
12:30
Ruženec
13:05
S Františkom zdvíhajme svet
14:10
Moja misia - magazín
14:40
Svätá omša zblízka
15:00
Hodina milosrdenstva
15:15
Zabudnuté poklady
15:30
Ruženec z Lúrd
16:10
V škole Ducha
16:45
Na ceste v rodine
17:20
Spojení vierou
17:55
Tajomstvá Vatikánu
18:25
Podobenstvo o kreditkách
19:00
Ruženec
19:30
Z prameňa
19:45
Svedectvo
20:00
Krátke správy
20:20
A teraz čo?
20:30
Duša
21:00
U Nikodéma
22:00
Večer z nádvoria
23:00
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
23:10
Dá sa to aj inak
23:30
Nová kvalita života
23:45
Z prameňa
00:05
Krátke správy
00:35
Doma je doma
01:20
Medzi nebom a zemou
02:00
LUXáreň
02:25
Moja misia - magazín
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
Na tónoch vďačnosti
04:05
Dá sa to aj inak
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia