Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Štvrtok
Dnes
Zajtra
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Celý deň
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na štvrtok
Predchádzajúci slajd
A pak přišla láska...
Cinemax
-
10:05
Banková lúpež 2
JOJ Plus
-
22:40
Rodina Addamsovcov
HBO
-
09:20
Zoo
Prima
-
20:15
Rambo: Posledná krv
AMC
-
01:15
Zlatá labuť
Nova
-
21:40
Ubal a zmizni
Filmbox
-
00:10
Bradov život
FilmBox Extra HD
-
16:10
Modrý kód
Prima Love
-
21:55
Po zániku Zeme
HBO
-
07:40
Následujúci slajd
JOJ
Sleduj programy TV JOJ na JOJ PLAY
05:45
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:25
C.S.I.: Kriminálka Miami
12
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
13
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Nemocnica
21:50
Kamarát do dažďa
23:30
Súkromné očko
14
00:25
Myšlienky vraha
1
01:25
Riskuj!
02:05
Noviny TV JOJ
02:50
Nákupné maniačky
03:45
Bez servítky
04:55
Noviny TV JOJ
Markíza
NEUVERITEĽNÉ! 20% mužov dáva ženám TOTO
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Na nože
09:50
Mama na prenájom
53
10:55
Rodinné prípady
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:50
Monk
3
13:50
Monk
4
14:50
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
54
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Dunaj, k vašim službám
18
21:55
Policie Modrava
2
23:10
Špecialisti
34
00:20
Monk
3
01:15
Monk
4
02:10
Policie Modrava
2
03:15
Susedské prípady
04:00
Rodinné prípady
Jednotka
naVýške.sk odporúča študovať Žilinskú univerzitu
05:35
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Vulkány
09:05
Detektívi zo severu
5
10:10
Doktor z hôr
38
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
13:55
Tajomstvo mojej kuchyne
14:35
Zdravá maškrta
15:00
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:30
Vulkány
17:00
Detektívi zo severu
6
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Hit roka
21:40
Lekárka z ostrova
1
23:10
Columbo
00:45
Správy RTVS "N"
01:35
Tulák 7: Kráľ je nahý
03:05
Don Matteo
04:10
Správy RTVS "N"
Dvojka
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia
06:20
Jurošík "N"
06:30
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rómsky magazín
08:30
Vnímanie
09:00
Regina
09:55
Omladnutie
11:15
Namiesto pamätí
11:30
Obedníček
11:35
Kremienok a Chocholúšik
11:40
Pa a Pi "N"
11:50
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:30
Radosť zo života
13:05
Čo nezmazal ani čas
13:55
Obchod na korze
15:55
Cesty za umením
16:30
Regina
17:30
Noc v archíve
18:30
Večerníček
18:40
Kremienok a Chocholúšik
18:45
Lilin ostrov pokladov
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:05
Ronja, dcéra lúpežníka
19:30
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Stavba roka
21:55
SK dejiny
22:45
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:10
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:35
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
00:05
Správy RTVS "N"
00:55
Hírek
JOJ Šport
Aká bude budúcnosť 2. piliera?
06:45
IIHF MS juniorov 2024
09:15
FIS Svetový pohár freestyle
11:05
Štúdio - Hokej Extraliga
11:35
Hokej - Extraliga
15:05
Dokument
16:15
Krasokorčuľovanie MS 2024
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
21:00
Krasokorčuľovanie MS 2024
23:00
Krasokorčuľovanie MS 2024
03:05
FIS Svetový pohár slalom muži
03:50
FIS Svetový pohár slalom muži
JOJ Plus
PENIAZE: Ste na tom lepšie ako ostatní Slováci?
05:45
Nákupné maniačky
07:15
Vojna skladov: Kanada
07:45
Majstri aukcií
08:20
Ničivá sila prírody
09:40
Ničivá sila planéty
4
10:45
Letecké katastrofy
11:40
Riskuj!
12:30
Vojna skladov: Kanada
19
13:00
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:00
Policajti v akcii
16:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30
Letecké katastrofy
18:35
Geissenovci - Ťažký život milionárov
19:35
Profesionáli
2
20:30
Jack Hunter a Nebeská hviezda
22:40
Banková lúpež 2
00:55
Profesionáli
2
01:55
Mafstory
19
02:40
Upratať, opraviť!
03:20
Vojna skladov: Kanada
03:45
Vojna skladov: Kanada
04:10
Majstri aukcií
04:30
Bez servítky
WAU
Ako bezpečne investovať do realít? Oplatí sa?
05:35
Diagnóza: Vražda
4
06:15
Diagnóza: Vražda
5
07:00
Súdna sieň
08:15
Prvé oddelenie
09:10
Vraždy v Midsomeri
5
11:35
Diagnóza: Vražda
6
12:45
Diagnóza: Vražda
7
14:00
Dr. House
1
14:55
Dr. House
2
15:55
Vraždy v Midsomeri
6
18:00
Stratené duše
22
19:00
Kriminálka Kraj
1
20:10
Dr. House
3
21:05
Dr. House
4
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
12
22:55
C.S.I.: Kriminálka Miami
13
23:50
Bad Cop: Zlý poliš
3
00:55
Policajti v akcii
02:20
Diaľnica peklom
8
03:05
Bad Cop: Zlý poliš
3
03:50
Súdna sieň
04:35
Súdna sieň
JOJ Svet
KRIMI: miliónové podvody odhalené!
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Zázraky prírody
10:00
Denníky dobra
10:30
Denníky dobra
11:00
Záchrana divokých zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Zázraky prírody
14:00
Šialenci na surfoch
15:00
Záchrana divokých zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Zázraky prírody
18:00
Denníky dobra
18:30
Denníky dobra
19:00
Záchrana divokých zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Niečo naviac
21:40
Zbrane Hollywoodu
22:00
Zázraky prírody
22:40
Šialenci na surfoch
23:30
Hry impérií
00:20
Katastrofy v priamom prenose
01:15
Zbrane Hollywoodu
01:40
Zázraky prírody
02:10
História 360
JOJ Cinema
Dá sa kúpiť láska? Muži v tom majú jasno
05:55
Let's Dance
07:50
Polina a jej magické dobrodružstvo
09:20
Obsluhoval som anglického kráľa
11:30
Tunel
13:20
Slečna pretekár
15:15
Hrdinský režim
16:55
Jednoducho svadba!
18:35
Doktor?
20:15
Hlas lásky
22:25
Minamata
00:20
Paralelné matky
02:20
Stopy zmiznutých
03:50
Čudo-Judo
Dajto
Nazrite do zákulisia Oskarových filmov
05:05
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:15
Susedia
07:50
Kredenc
09:05
Partička
10:30
Dva a pol chlapa
21
10:50
Dva a pol chlapa
22
11:25
M*A*S*H
2
11:45
M*A*S*H
3
12:25
Dva a pol chlapa
23
12:50
Dva a pol chlapa
24
13:10
Teória veľkého tresku
22
13:35
Teória veľkého tresku
23
14:00
Teória veľkého tresku
24
14:30
Teória veľkého tresku
1
14:55
Teória veľkého tresku
2
15:20
Teória veľkého tresku
3
15:50
Priatelia
9
16:20
Priatelia
10
16:50
Dva a pol chlapa
1
17:20
Dva a pol chlapa
2
17:45
M*A*S*H
4
18:20
M*A*S*H
5
18:50
2 baby na mizine
19
19:20
2 baby na mizine
20
19:45
Susedia
20:30
RoboCop 3
22:35
Kat 2
00:35
Góóól!
01:10
Športové noviny
01:20
Susedia
01:50
Silvánovci
03:40
Susedia
04:15
Oggy a šváby
Doma
Začnite s týmto návykom. Zlepší vašu pohodu
06:00
Druhý dych
34
06:40
Rany z lásky
221
07:25
Rany z lásky
222
08:30
Krok za krokom
7
09:15
Krok za krokom
8
10:00
Chicago Fire
1
11:00
S hlavou v oblakoch
37
11:50
S hlavou v oblakoch
38
12:55
Chlapi neplačú
79
14:10
Nedodržaný sľub
75
15:15
Nedodržaný sľub
76
16:05
Rany z lásky
223
17:00
Rany z lásky
224
18:00
Chicago Fire
2
19:00
Nedodržaný sľub
77
19:55
Nedodržaný sľub
78
20:55
Krok za krokom
9
21:30
Krok za krokom
10
22:00
Priatelia
11
22:30
Priatelia
12
23:00
New Amsterdam
2
23:55
Nedodržaný sľub
77
00:55
Nedodržaný sľub
78
01:35
S hlavou v oblakoch
37
02:15
S hlavou v oblakoch
38
02:55
Reflex
03:35
Smotánka
04:35
Adela show
CS Film
Sporiť či míňať? Takto to robia ostatní
06:00
Sníček
06:05
Zabij nudu!
06:20
Sníček a Dúhalka 2
06:40
Kikirikí
06:50
Bílý tesák
4
06:55
O modrém autíčku
12
07:05
O Mikešovi
11
07:20
O Dorotce
10
07:25
Tisíc a jedna noc
5
07:50
Broučci
9
07:55
Mach a Šebestová
8
08:05
Žofka a její dobrodružství
1
08:20
Příběhy kocoura Modroočka
4
08:30
Krakonošovy pohádky
10
09:00
Teleshopping
10:15
Panna
11:40
Kinosál
12:00
Mlhy na blatech
13:40
Uloupený obraz
14:00
Vrásky z lásky
15:45
Filmové minuty
16:00
Maskovaná milenka
17:30
Hranice
2
18:00
Hodinář
19:20
Umět pojmenovat zlo
19:40
O Dorotce
4
20:00
Noc klavíristy
21:40
Obchod na korze
Nova
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:55
Raňajky
08:40
Ulica
4663
09:40
Kriminálka Anděl
8
10:55
Bostonské vraždy
14
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2
117
13:35
Kriminálka Miami
1
14:35
Kriminálka Miami
2
15:30
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4664
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Jedna rodina
21:40
Zlatá labuť
45
23:00
Na vašej strane
23:45
Kriminálka Miami
1
00:45
Kriminálka Miami
2
01:45
Kriminálka Anděl
8
03:05
Ulica
4664
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2
117
04:45
Novashopping
ČT1
Šokujúci fakt o Allianz. Neuveríte čo poistili
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:45
Aero 30
10:10
Chlapci v akcii
10:35
Silvestrovský koktail
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Buchty ráno
14:25
Fantomas
16:10
Kým odbije polnoc
16:30
Zdravotná škola
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:10
Božie mlyny
1
21:10
Máte slovo s M. Jílkovou
22:05
Na stope
22:29
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Extra renty
22:30
Maigret u Flámov
00:05
AZ-kvíz
00:30
Na ceste po severnom Sulawesi
01:00
Banánové rybičky
01:30
Pod pokrievkou
01:50
Chalupa je hra
02:15
Dobré ráno
04:45
Hobby našej doby
Prima
TOP podcasty o peniazoch a investovaní
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:00
M.A.S.H
120
07:25
M.A.S.H
121
07:55
M.A.S.H
122
08:25
M.A.S.H
123
08:50
M.A.S.H
124
09:20
Polda
5
10:30
Polícia Hamburg
22
11:30
Polícia Hamburg
23
12:30
Closer
15
13:25
Komisár Rex: Opäť v akcii
10
14:25
Polícia v akcii
15:30
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Zoo
184
21:40
Inkognito
22:45
Inkognito
23:50
Áno, šéfe!
00:55
Polícia v akcii
01:40
Polícia Hamburg
22
02:30
Polícia Hamburg
23
03:20
Closer
15
04:10
Partička
04:45
Rozpáľ to, šéfe!
Markíza Krimi
AUTO MOTO: Toto Tesla riadne pokašlala!
05:25
Vraždy v raji
8
06:15
Vraždy v raji
1
07:10
Špecialisti
17
07:55
Slečna Marplová
1
09:30
Kosti
21
10:10
Kosti
22
10:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
7
11:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
8
12:15
Policajné prípady
13:10
Policajné prípady
14:10
V mene zákona
15:10
Kosti
1
16:10
Kosti
2
17:00
Monk
3
18:00
Monk
4
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
9
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
10
20:55
Vraždy v raji
2
22:05
Vraždy v raji
3
23:10
Kosti
1
00:10
Kosti
2
00:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
9
01:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
10
02:15
112
04:30
Mesto tieňov 2
TA3
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Investujeme
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Biznis
14:00
Správy
14:30
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Zdravie na TA3
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Motoring
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
PENIAZE: Cena pohrebu vás šokuje!
06:00
Philadelphia
08:05
Neznámy muž
10:05
A pak přišla láska...
11:30
Krava, ktorá spievala pieseň budúcnosti
13:05
Vasil
14:35
Poppie Nongena
16:25
Neznámy muž
18:30
Skúška
20:00
Letizia Battaglia - fotografka života a smrti
1
21:45
Letizia Battaglia - fotografka života a smrti
2
23:40
Prasiatko
01:20
Kým slnko svieti
02:45
Nenávisť
04:25
Neha
Jojko HD
Máte psychické problémy? Skúste toto
05:00
Sníček a Dúhalka 2
3
05:15
Fidlivareška
3
05:35
Mestská farma Lellobee
11
05:40
Strašidielka
8
05:45
Viking Vicky
53
06:00
Matematické príšerky
11
06:25
Tom Gates
9
06:40
Okido
17
06:55
Maškrtné medvedie príbehy
15
07:00
Maškrtné medvedie recepty
15
07:05
Lloyd a muchy
41
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
21
07:45
Mechamato
22
08:10
Fíha tralala
7
08:25
Petronela Jabĺčková
24
08:35
Odbodkovia
22
08:45
Jojo, to vážne?!
6
08:55
Babička, rozprávaj!
2
09:15
Zvierací ochrancovia
46
09:35
Plamienok a štvorkolky
20
10:00
Strážcovia Trstinového mora
8
10:15
Mia a čarovné ihrisko
2
10:25
Mestská farma Lellobee
12
10:30
Digley a Dazey
25
10:40
Naše prasiatko
47
10:45
Moe a jeho šou
18
11:00
Strašidielka
72
11:10
Štaflík a Špagetka
5
11:20
Zvieratká
14
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
7
12:05
Odbodkovia
22
12:20
Bambuľko a Bulienka
7
12:30
Barbapapa
23
12:40
Medzi nami zvieratkami
23
12:45
Máša a medveď
20
12:55
Ekofaktor
3
13:10
Knihy od Stonožky
11
13:20
Fíha tralala
7
13:30
Deti z farmy
52
13:45
Volám sa Caillou
12
14:10
Ovečka Shaun
31
14:20
Máša a medveď
21
14:35
Zvieratká
15
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
15
15:00
MalinyJamológia 2
8
15:20
Chrumka a Čipsík
2
15:35
Bambuľko a Bulienka
8
15:45
Angličanina
3
16:05
Máša a medveď
22
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá
14
16:25
Moe a jeho šou
19
16:45
Tom Gates
10
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
22
17:30
Knihy od Stonožky
12
17:45
Štaflík a Špagetka
6
17:55
Ovečka Shaun
31
18:05
Lloyd a muchy
41
18:20
Mia a čarovné ihrisko
2
18:30
Mestská farma Lellobee
12
18:45
Plamienok a štvorkolky
1
19:15
Deti z farmy
52
19:30
Zvierací ochrancovia
47
19:45
Zoopark
2
20:05
Strážcovia Trstinového mora
8
20:10
Zvieratká
14
20:30
Mechamato
22
20:55
Chrumka a Čipsík
2
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
8
21:40
Volám sa Caillou
13
22:05
Strážca vesmíru Roger
1
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
2
22:45
Viking Vicky
54
23:00
Kúzlovanie
13
23:10
Rev a motoroví miláčikovia
24
23:35
Tom Gates
9
23:50
Malí fidlikanti
6
00:05
Okido
17
00:20
Zabi nudu!
28
00:35
Knihy od Stonožky
11
00:45
Fidlivareška
6
01:05
MalinyJamológia 2
8
01:25
Zabi nudu!
28
01:35
Knihy od Stonožky
12
01:40
Kikirikí
9
01:50
Sníček
4
02:15
Knihy od Stonožky
12
02:25
Rapotáčik
6
02:35
Digley a Dazey
26
02:40
Naše prasiatko
48
02:45
Kúzlovanie
13
02:55
Máša a medveď
21
03:05
Sníček
4
03:30
Rapotáčik
6
03:40
Knihy od Stonožky
11
03:50
Tom Gates
9
04:05
Volám sa Caillou
13
04:30
Fíha tralala
2
04:40
Malí fidlikanti
1
TV Lux
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:00
Biblia
07:00
Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:40
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
07:50
Ruženec
08:30
Dá sa to aj inak
08:50
A teraz čo?
08:55
Posvätné miesta kresťanskej viery
09:25
Svetoznámi slovenskí vedci
10:00
Krátke správy
10:20
Správy zo Svätej zeme
10:45
vKontexte
11:30
Svätá omša z kaplnky TV LUX
12:00
Anjel Pána
12:30
Ruženec
13:05
Jeden na jedného
13:20
Tajomstvá Vatikánu
13:50
Podobenstvo o kreditkách
14:25
Moja misia - magazín
15:00
Hodina milosrdenstva
15:15
Prehľad katolíckych periodík
15:30
Ruženec z Lúrd
16:10
Vaticano
16:40
Medzi riadkami
17:00
Duša
17:30
Doma je doma
18:15
Prehľad katolíckych periodík
18:20
Svätá omša zblízka
18:30
Spojení vierou
19:00
Ruženec
19:30
Z prameňa
19:45
Svedectvo
20:00
Krátke správy
20:20
Adorácia
21:10
Medzi nebom a zemou
22:00
Quo vadis
22:30
V škole Ducha
23:00
Doma je doma
23:45
Z prameňa
00:05
Krátke správy
00:35
U Nikodéma
01:30
Jeden na jedného
01:45
V škole Ducha
02:10
Medzi riadkami
02:25
Tvorivo
02:45
Zabudnuté poklady
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
Medzi nebom a zemou
04:05
Peter medzi nami
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia