Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Streda
Dnes
Zajtra
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Celý deň
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na stredu
Predchádzajúci slajd
A pak přišla láska...
Cinemax
-
18:30
Polda
Prima Plus
-
21:20
Polda
Prima
-
20:15
Vytoč môjho agenta
JOJ
-
20:40
Sherlock Holmes: Hra tieňov
Cinemax 2
-
14:30
Muž menom Otto
HBO 2
-
00:35
Occamova britva
ČT1
-
22:25
Temné hlbiny
AMC
-
23:40
Deti zla
HBO 3
-
02:25
Pani Davisová
HBO 2
-
20:30
Následujúci slajd
JOJ
Sleduj programy TV JOJ na JOJ PLAY
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:25
C.S.I.: Kriminálka Miami
10
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
11
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Vytoč môjho agenta
1
21:50
Tomáš a Diana
22:30
Sedem
23:30
Súkromné očko
13
00:25
Myšlienky vraha
23
01:25
Riskuj!
02:05
Noviny TV JOJ
02:55
Nákupné maniačky
03:50
Bez servítky
04:55
Noviny TV JOJ
Markíza
NEUVERITEĽNÉ! 20% mužov dáva ženám TOTO
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Zámena manželiek
09:40
Mama na prenájom
52
10:40
Dunaj, k vašim službám
17
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:50
Monk
1
13:50
Monk
2
14:50
Susedské prípady
15:55
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
53
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Na nože
22:05
Utajený šéf
23:40
Dobre vedieť!
00:50
Monk
1
01:45
Monk
2
02:25
Policie Modrava
1
03:30
Susedské prípady
04:15
Rodinné prípady
Jednotka
naVýške.sk odporúča študovať Žilinskú univerzitu
05:10
Autosalón
05:35
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Vulkány
09:05
Detektívi zo severu
4
10:05
Doktor z hôr
37
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
13:55
Tajomstvo mojej kuchyne
14:35
Zdravá maškrta
14:55
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:35
Vulkány
17:05
Detektívi zo severu
5
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:40
Góly - body - sekundy
19:54
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
19:56
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:00
Počasie
20:10
Voľby prezidenta 2024 - Predvolebná superdebata
23:45
Miesto zločinu České Budějovice
13
00:50
Božie mlyny
3
01:45
Božie mlyny
4
02:40
Inšpektor Max
1
03:40
Don Matteo
04:55
Postav dom, zasaď strom
Dvojka
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia
06:20
Jurošík "N"
06:30
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria
08:30
Laboda
08:55
Regina
09:55
Neďaleko do neba
11:10
Namiesto pamätí
11:30
Obedníček
11:35
Kremienok a Chocholúšik
11:40
Pa a Pi "N"
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:15
Bežkopotulky
12:30
Večera s Havranom
14:15
Dračí cisár a jeho ríša
1
15:00
Ženy v nacistickom Nemecku
1
16:00
Cesty za umením
16:30
Regina
17:30
Ambulancia
17:55
Moja diagnóza
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Lilin ostrov pokladov
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Ronja, dcéra lúpežníka
19:35
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:10
Radosť zo života
20:35
Muž, ktorý vedel lietať
20:55
Obchod na korze
22:55
Kým kohút nezaspieva
00:30
Trate života Jozefa Kronera
JOJ Šport
Aká bude budúcnosť 2. piliera?
05:25
Bedminton World Tour
07:25
FIS Skoky na lyžiach
09:15
FIS Beh na lyžiach
12:10
Štúdio - Hokej Extraliga
12:40
Hokej - Extraliga
15:40
World Triathlon Championships Series
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
21:00
Krasokorčuľovanie MS 2024
23:00
Krasokorčuľovanie MS 2024
03:10
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
03:50
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
04:45
Bedminton World Tour
JOJ Plus
PENIAZE: Ste na tom lepšie ako ostatní Slováci?
05:50
Nákupné maniačky
07:15
Vojna skladov: Kanada
07:45
Majstri aukcií
08:20
Ničivá sila prírody
09:40
Ničivá sila planéty
3
10:45
Letecké katastrofy
11:40
Riskuj!
12:25
Vojna skladov: Kanada
18
13:00
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:00
Policajti v akcii
16:15
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:20
Letecké katastrofy
18:25
Geissenovci - Ťažký život milionárov
19:30
Profesionáli
1
20:30
Honba na bin Ládina
22:45
Kód smrti
00:45
Profesionáli
1
01:55
Mafstory
18
02:40
Kinosála
02:50
Upratať, opraviť!
03:35
Vojna skladov: Kanada
03:55
Vojna skladov: Kanada
04:20
Majstri aukcií
04:40
Bez servítky
WAU
Ako bezpečne investovať do realít? Oplatí sa?
05:35
Diagnóza: Vražda
2
06:20
Diagnóza: Vražda
3
07:05
Súdna sieň
08:15
Prvé oddelenie
09:10
Vraždy v Midsomeri
4
11:35
Diagnóza: Vražda
4
12:45
Diagnóza: Vražda
5
14:00
Dr. House
15
14:55
Dr. House
16
15:55
Vraždy v Midsomeri
5
18:00
Stratené duše
20
19:05
Stratené duše
21
20:10
Dr. House
1
21:05
Dr. House
2
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
10
22:55
C.S.I.: Kriminálka Miami
11
23:55
Bad Cop: Zlý poliš
2
00:55
Policajti v akcii
02:25
Diaľnica peklom
7
03:10
Bad Cop: Zlý poliš
2
03:55
Súdna sieň
04:40
Prvé oddelenie
JOJ Svet
KRIMI: miliónové podvody odhalené!
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Zázraky prírody
10:00
Šialenci na surfoch
11:00
Záchrana divokých zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Zázraky prírody
14:00
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
15:00
Záchrana divokých zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Zázraky prírody
18:00
Šialenci na surfoch
19:00
Záchrana divokých zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Denníky dobra
21:00
Denníky dobra
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Zázraky prírody
22:30
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
23:20
Lovci duchov
00:10
Denníky dobra
00:30
Denníky dobra
01:00
Zbrane Hollywoodu
01:30
Zázraky prírody
01:50
História 360
JOJ Cinema
Dá sa kúpiť láska? Muži v tom majú jasno
05:00
Včelie kráľovné
06:55
Vstaň a padni
08:35
Flynn Carsen: Honba za Kopijou osudu
10:20
Jednoducho svadba!
12:05
Svätá Judy
14:05
Bohovia Egypta
16:20
Pobav ma
18:10
Fatima
20:15
Zákon vesmíru
21:55
Marco
23:55
Modelár
01:40
Oheň ohňom
03:30
Dve hodiny
Dajto
Nazrite do zákulisia Oskarových filmov
05:10
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
07:50
Kredenc
09:10
Partička
10:35
Dva a pol chlapa
19
10:55
Dva a pol chlapa
20
11:30
M*A*S*H
22
11:50
M*A*S*H
1
12:30
Dva a pol chlapa
21
12:55
Dva a pol chlapa
22
13:15
Teória veľkého tresku
20
13:40
Teória veľkého tresku
21
14:05
Teória veľkého tresku
22
14:30
Teória veľkého tresku
23
14:55
Teória veľkého tresku
24
15:20
Teória veľkého tresku
1
15:50
Priatelia
7
16:20
Priatelia
8
16:50
Dva a pol chlapa
23
17:15
Dva a pol chlapa
24
17:45
M*A*S*H
2
18:15
M*A*S*H
3
18:50
2 baby na mizine
17
19:15
2 baby na mizine
18
19:45
Susedia
20:30
Život
22:35
Nákaza z hlbín
00:30
Športové noviny
00:40
Susedia
01:15
Susedia
01:45
Silvánovci
03:35
Susedia
04:05
Oggy a šváby
04:50
Bernieho dobrodružstvá
Doma
Začnite s týmto návykom. Zlepší vašu pohodu
06:00
Druhý dych
33
06:40
Rany z lásky
219
07:20
Rany z lásky
220
08:20
Krok za krokom
5
09:05
Krok za krokom
6
09:50
Chicago Fire
23
10:55
S hlavou v oblakoch
35
11:45
S hlavou v oblakoch
36
12:55
Chlapi neplačú
78
14:10
Nedodržaný sľub
73
15:15
Nedodržaný sľub
74
16:00
Rany z lásky
221
17:00
Rany z lásky
222
18:00
Chicago Fire
1
19:00
Nedodržaný sľub
75
19:55
Nedodržaný sľub
76
21:00
Krok za krokom
7
21:30
Krok za krokom
8
22:00
Priatelia
9
22:35
Priatelia
10
23:05
New Amsterdam
1
00:00
Nedodržaný sľub
75
01:00
Nedodržaný sľub
76
01:40
S hlavou v oblakoch
35
02:25
S hlavou v oblakoch
36
03:10
Reflex
03:45
Smotánka
04:45
Adela show
CS Film
Sporiť či míňať? Takto to robia ostatní
06:00
Sníček
06:05
Zabij nudu!
06:20
Sníček a Dúhalka 2
06:35
Kikirikí
06:40
Bílý tesák
3
06:55
O modrém autíčku
11
07:00
O Mikešovi
10
07:10
O Dorotce
9
07:25
Tisíc a jedna noc
4
07:40
Broučci
8
07:55
Mach a Šebestová
7
08:05
Já Baryk
12
08:20
Příběhy kocoura Modroočka
3
08:30
Krakonošovy pohádky
9
09:00
Teleshopping
10:15
Hauři
12:00
Psohlavci
13:35
Kinosál
13:45
Filmové minuty
14:00
Člny proti prúdu
15:30
Otazníky českých dějin
14
16:00
Poslední bohém
17:45
Filmové minuty
18:00
Svatba upírů
19:40
O Dorotce
3
20:00
Rodinné trampoty oficiála Tříšky
21:40
Kinosál
22:00
Babička
23:35
Teleshopping
Nova
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:55
Raňajky
08:30
Ulica
4662
09:30
Jedna rodina
63
10:55
Bostonské vraždy
13
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2
116
13:40
Kriminálka Miami
23
14:35
Kriminálka Miami
24
15:35
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4663
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Výmena manželiek
21:40
Survivor Česko & Slovensko
6
23:40
Kriminálka Miami
23
00:40
Kriminálka Miami
24
01:40
Špecialisti
206
03:00
Ulica
4663
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2
116
04:45
Novashopping
ČT1
Šokujúci fakt o Allianz. Neuveríte čo poistili
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:40
Svetlonos
10:10
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
10:40
Dynastia Novákovcov
4
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Pesničky z jedného mesta
14:15
Mačka nie je pes
14:45
Pečie celá krajina
15:55
Zdravotná škola
16:40
Na ceste po severnom Sulawesi
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Žandárske humoresky
11
21:25
13. komnata Zuzany Smatanovej
21:55
Gejzír
22:24
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:25
Occamova britva
23:50
Maigret a dlhé bidlo
01:30
AZ-kvíz
01:55
Rajské záhrady
02:15
Dobré ráno
04:45
Chlapci v akcii
Prima
TOP podcasty o peniazoch a investovaní
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:05
M.A.S.H
118
07:35
M.A.S.H
119
08:05
M.A.S.H
120
08:40
M.A.S.H
121
09:10
Zoo
183
10:30
Polícia Hamburg
20
11:30
Polícia Hamburg
21
12:30
Closer
14
13:25
Komisár Rex: Opäť v akcii
9
14:25
Polícia v akcii
15:30
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Polda
5
21:40
Šou Jana Krausa
22:40
Šou Jana Krausa
23:40
Áno, šéfe!
00:45
Polícia v akcii
01:35
Polícia Hamburg
20
02:25
Polícia Hamburg
21
03:10
Closer
14
04:00
Prima Partička
04:45
Ako sa stavia sen
Markíza Krimi
AUTO MOTO: Toto Tesla riadne pokašlala!
05:20
Vraždy v raji
6
06:10
Vraždy v raji
7
07:00
Špecialisti
16
07:50
Slečna Marplová
4
09:20
Kosti
19
10:05
Kosti
20
10:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
5
11:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
6
12:05
Policajné prípady
13:05
Policajné prípady
14:05
V mene zákona
15:05
Kosti
21
16:05
Kosti
22
17:00
Monk
1
18:00
Monk
2
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
7
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
8
20:55
Vraždy v raji
8
22:05
Vraždy v raji
1
23:15
Kosti
21
00:15
Kosti
22
00:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
7
01:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
8
02:20
112
04:20
Mesto tieňov
TA3
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/ Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Král na ťahu
13:30
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Investujeme
15:00
Správy
15:15
Očami cestovateľa
15:30
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Ekonomika+/Financie+
18:00
Štúdio TA3
18:15
Naše potraviny
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Zdravý les
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Ekonomika+/Financie+
21:00
Správy
21:45
Svet technológií
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
PENIAZE: Cena pohrebu vás šokuje!
05:30
Včelie leto
06:00
Medvede tu nie sú
07:45
Malá lekcia lásky
09:15
Film o živote
11:05
Pálčivé dni
13:15
Mám rád filmy
15:00
Philadelphia
17:05
Malá lekcia lásky
18:30
A pak přišla láska...
20:00
Vasil
21:30
Leopard anatólsky
23:15
Veža bez tieňa
01:35
Sandále
01:55
Elle
04:10
Tí najhorší
Jojko HD
Máte psychické problémy? Skúste toto
05:00
Sníček a Dúhalka 2
2
05:15
Fidlivareška
2
05:35
Mestská farma Lellobee
9
05:40
Strašidielka
7
05:45
Viking Vicky
52
06:00
Matematické príšerky
10
06:25
Tom Gates
8
06:40
Okido
16
06:55
Maškrtné medvedie príbehy
14
07:00
Maškrtné medvedie recepty
14
07:05
Lloyd a muchy
40
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
20
07:45
Mechamato
21
08:10
Fíha tralala
6
08:25
Petronela Jabĺčková
23
08:35
Odbodkovia
21
08:45
Jojo, to vážne?!
5
08:55
Babička, rozprávaj!
1
09:15
Zvierací ochrancovia
45
09:35
Plamienok a štvorkolky
19
10:00
Strážcovia Trstinového mora
7
10:15
Mia a čarovné ihrisko
1
10:25
Mestská farma Lellobee
10
10:30
Digley a Dazey
23
10:40
Naše prasiatko
45
10:45
Moe a jeho šou
17
11:00
Strašidielka
71
11:05
Štaflík a Špagetka
4
11:20
Zvieratká
12
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
6
12:05
Odbodkovia
21
12:20
Bambuľko a Bulienka
6
12:30
Barbapapa
22
12:40
Medzi nami zvieratkami
22
12:45
Máša a medveď
17
12:55
Ekofaktor
2
13:10
Knihy od Stonožky
9
13:20
Fíha tralala
6
13:30
Deti z farmy
51
13:45
Volám sa Caillou
11
14:10
Ovečka Shaun
30
14:20
Máša a medveď
18
14:35
Zvieratká
13
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
14
15:00
MalinyJamológia 2
7
15:20
Chrumka a Čipsík
1
15:35
Bambuľko a Bulienka
7
15:45
Angličanina
2
16:05
Máša a medveď
19
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá
13
16:25
Moe a jeho šou
18
16:45
Tom Gates
9
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
21
17:30
Knihy od Stonožky
10
17:45
Štaflík a Špagetka
5
17:55
Ovečka Shaun
30
18:05
Lloyd a muchy
40
18:20
Mia a čarovné ihrisko
1
18:30
Mestská farma Lellobee
10
18:35
Naše prasiatko
45
18:45
Plamienok a štvorkolky
20
19:15
Deti z farmy
51
19:30
Zvierací ochrancovia
46
19:45
Zoopark
1
20:05
Strážcovia Trstinového mora
7
20:10
Zvieratká
12
20:30
Mechamato
21
20:55
Chrumka a Čipsík
1
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
7
21:40
Volám sa Caillou
12
22:05
Strážca vesmíru Roger
26
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
1
22:45
Viking Vicky
53
23:00
Kúzlovanie
12
23:10
Rev a motoroví miláčikovia
23
23:35
Tom Gates
8
23:50
Malí fidlikanti
5
00:05
Okido
16
00:20
Zabi nudu!
26
00:35
Knihy od Stonožky
9
00:45
Fidlivareška
5
01:05
MalinyJamológia 2
7
01:20
Zabi nudu!
26
01:30
Knihy od Stonožky
10
01:40
Kikirikí
7
01:50
Sníček
2
02:15
Knihy od Stonožky
10
02:25
Rapotáčik
5
02:35
Digley a Dazey
24
02:40
Naše prasiatko
46
02:45
Kúzlovanie
12
02:55
Máša a medveď
18
03:05
Sníček
2
03:30
Rapotáčik
5
03:40
Knihy od Stonožky
9
03:50
Tom Gates
8
04:05
Volám sa Caillou
12
04:30
Fíha tralala
1
04:40
Malí fidlikanti
9
TV Lux
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:00
Biblia
07:00
Svätá omša z Košíc
07:35
Zabudnuté poklady
07:50
Ruženec
08:20
A teraz čo?
08:30
vKontexte
09:00
Generálna audiencia
10:00
Krátke správy
10:15
Posvätné miesta kresťanskej viery
10:45
Svetoznámi slovenskí vedci
11:30
Svätá omša z kaplnky TV LUX
12:00
Anjel Pána
12:30
Ruženec
13:05
U Nikodéma
14:00
Doma je doma
15:00
Hodina milosrdenstva
15:15
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
15:30
Ruženec z Lúrd
16:05
TV LUX deťom
16:30
Ichtis - antivírus pre deti
16:40
Rozprávočka
17:00
Tvorivo
17:30
Na tónoch vďačnosti
18:20
Quo vadis
18:45
Zabudnuté poklady
19:00
Ruženec
19:30
Z prameňa
19:45
Svedectvo
20:00
Krátke správy
20:20
Prehľad katolíckych periodík
20:30
Jeden na jedného
20:55
Pod javiskom
21:55
Moja misia - magazín
22:25
Tajomstvá Vatikánu
22:55
Podobenstvo o kreditkách
23:20
Medzi riadkami
23:45
Z prameňa
00:05
Krátke správy
00:35
Doma je doma
01:20
vKontexte
01:45
Správy zo Svätej zeme
02:05
Vaticano
02:35
Medzi riadkami
02:50
Svedectvo
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
U Nikodéma
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia