Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Sobota
Dnes
Zajtra
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Celý deň
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na sobotu
Predchádzajúci slajd
Mladá pomstiteľka
JOJ
-
20:40
Ricardovci
HBO 2
-
00:15
Muž menom Otto
HBO 2
-
19:30
Frajeri vo Vegas
Filmbox Premium
-
20:00
Medzi náhrobnými kameňmi
AMC
-
22:00
Ako nikto iný
Cinemax 2
-
20:30
Drive My Car
Cinemax 2
-
17:30
Drive My Car
Cinemax 2
-
06:00
Niekde v Queense
Cinemax
-
10:50
Nevysvetliteľné zmiznutia
Prima Love
-
20:00
Následujúci slajd
JOJ
Sleduj programy TV JOJ na JOJ PLAY
05:05
Noviny TV JOJ
05:50
Krimi
06:20
Noviny TV JOJ
07:00
Naši
13
07:40
Labková patrola
9
08:05
SpongeBob SquarePants
6
08:30
Geissenovci - Ťažký život milionárov
10:35
Hry o život: Drozdajka 2
13:30
Top Gun
16:00
Kamarát do dažďa
17:45
Inkognito
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Mladá pomstiteľka
23:20
Sabotáž
01:25
Hry o život: Drozdajka 2
03:50
Inkognito
Markíza
NEUVERITEĽNÉ! 20% mužov dáva ženám TOTO
05:10
Rodinné prípady
06:00
Televízne noviny
06:55
Tom a Jerry
07:25
Scooby-Doo a Frankenmonštrum
09:00
Kráľovné popu
10:50
Ruža pre nevestu
13:10
Let’s Dance
16:10
Chlap na roztrhanie
18:20
Smotánka
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Prezident 2024: Volebná noc
02:00
Šialene bohatí Aziati
03:50
UEFA EURO 2024: Magazín
04:50
Susedské prípady
Jednotka
naVýške.sk odporúča študovať Žilinskú univerzitu
05:40
Jurošík "N"
05:45
Slimák Maťo a škriatok Klinček "N"
05:50
Drobci "N"
06:00
Zázračný ateliér "N"
06:25
Kremienok a Chocholúšik
06:35
Lilin ostrov pokladov
06:45
Príbehy z čarovnej záhrady
06:55
Príbehy z Feniklovej ulice
07:05
Xavier Riddle a Tajné múzeum
07:15
Ronja, dcéra lúpežníka
07:40
Šéfkuchár Shane
07:50
Čudná príroda
12
08:00
Zaži to "N"
08:15
Superveda
08:25
Duel Junior
08:50
Hamzova ekologická výprava
12
09:05
Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
09:20
Hoodie
09:35
Hoodie
09:55
Nikto nie je dokonalý
11:10
Nebíčko v papuľke
11:40
Toskánska vášeň
11
13:25
Hit roka
14:30
Voľby prezidenta 2024 - Mimoriadne správy RTVS
14:40
Milujem Slovensko
16:05
Columbo
17:45
Cestou necestou
18:15
Postav dom, zasaď strom
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:16
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:18
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:20
Počasie
20:30
Záhady tela
21:40
Voľby prezidenta 2024 - Volebná noc
02:00
Správy RTVS "N"
02:55
Super prehnití
04:35
Správy RTVS "N"
Dvojka
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
05:45
Ľudia na hranici (CZ)
06:10
Slovenské rody
06:35
Slovenské rody
07:05
Odhodlaní putovať
07:30
Od východu na východ
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
08:55
Encyklopédia slovenských obcí
09:10
Bežkopotulky
09:20
History
09:25
Monument(k)y
09:35
Retro noviny
10:00
Československý filmový týždenník
10:10
Československý filmový týždenník
10:20
VAT
10:50
Autosalón
11:15
Generácia
11:40
Cesta
12:20
Matej Bel z Očovej
3
13:30
Hniezdo ďaleko od domova
14:25
Kvarteto
15:00
Farmárska revue
15:25
Herbárium
15:40
Halali
16:05
Na zelenej adrese
16:20
Dido
17:50
Ktosi je za dverami
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Lilin ostrov pokladov
18:45
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:05
Ronja, dcéra lúpežníka
19:30
Ja a moja rodina
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:10
Anjeli strážni
20:40
List pre Evitu
2
22:15
Vzbura oceánov
23:00
My
2
00:00
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
Aká bude budúcnosť 2. piliera?
05:45
Bedminton World Tour
07:05
FIS Skoky na lyžiach
09:25
FIS Skoky na lyžiach
12:10
Hokej - Extraliga
14:20
Futbal - 2. liga
16:15
ISU World Cup Short track
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
21:00
Krasokorčuľovanie MS 2024
23:00
Krasokorčuľovanie MS 2024
03:10
FIS Svetový pohár slalom ženy
04:25
FIS Svetový pohár slalom ženy
JOJ Plus
PENIAZE: Ste na tom lepšie ako ostatní Slováci?
05:30
Hoď svišťom
9
06:20
Veľké upratovanie
14
07:40
Na chalupe
08:50
Nové bývanie
10:10
Bez servítky
13:45
Otec nevesty 2
16:05
Špióni
18:15
Geissenovci - Ťažký život milionárov
19:20
Kinosála
19:30
Profesionáli
4
20:30
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
23:05
Honba na bin Ládina
01:10
Černobyľ
03:25
Otec nevesty 2
WAU
Ako bezpečne investovať do realít? Oplatí sa?
05:20
Súdna sieň
06:05
Súdna sieň
06:50
Prvé oddelenie
07:35
Veľké vlakové putovanie po Európe
5
09:10
Súkromné očko
13
10:30
Súkromné očko
14
11:55
Klamári
10
12:55
Klamári
11
13:55
Bodka
5
14:50
Bodka
6
15:50
Vraždy v Midsomeri
6
17:55
9-1-1
5
19:00
9-1-1
6
20:10
CSI: Vegas
3
21:00
CSI: Vegas
4
22:00
Myšlienky vraha
1
22:55
Myšlienky vraha
2
23:55
Vraždiace páry
7
00:50
Dobrý človek
5
01:35
Myšlienky vraha
1
02:15
Myšlienky vraha
2
02:55
Veľké vlakové putovanie po Európe
5
03:55
Policajti v akcii
JOJ Svet
KRIMI: miliónové podvody odhalené!
06:00
História 360
08:00
Bizár na tanieri
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Bizár na tanieri
09:30
Bizár na tanieri
10:00
Šialený svet studenej vojny
11:00
Zbrane Hollywoodu
11:30
Zbrane Hollywoodu
11:55
Zbrane Hollywoodu
12:30
Zbrane Hollywoodu
12:55
Zbrane Hollywoodu
13:30
Bratia proti prírode
14:00
Bratia proti prírode
14:30
Bratia proti prírode
15:00
Bratia proti prírode
15:30
Bratia proti prírode
16:00
Šialený svet studenej vojny
17:00
Neumlčaní
17:20
Neumlčaní
18:00
Zázraky prírody
18:30
Zázraky prírody
19:00
Zázraky prírody
19:30
Zázraky prírody
20:00
Zázraky prírody
20:30
Hry impérií
21:30
Zmarené teroristické útoky
22:30
Katastrofy v priamom prenose
23:30
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
00:10
Hry impérií
01:00
Zmarené teroristické útoky
01:50
História 360
JOJ Cinema
Dá sa kúpiť láska? Muži v tom majú jasno
05:25
Slečna pretekár
07:20
Hrdinský režim
09:05
Po stopách Marsupilamiho
11:05
Vstaň a padni
12:45
Dve hodiny
14:20
Hlas lásky
16:35
Gólman
18:35
Arthur a Maltazardova pomsta
20:15
Severné more v plameňoch
22:10
Nech vojde ten pravý
00:05
Gunman: Muž na odstrel
01:55
Marco
03:55
Arthur a Minimojovia
Dajto
Nazrite do zákulisia Oskarových filmov
05:05
Bernieho dobrodružstvá
05:15
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:15
Susedia
07:50
Kredenc
09:05
Partička
09:40
UEFA EURO 2024: Magazín
10:20
Dva a pol chlapa
1
10:40
Dva a pol chlapa
2
11:15
M*A*S*H
22
11:45
M*A*S*H
1
12:20
Dva a pol chlapa
3
12:45
Dva a pol chlapa
4
13:05
Teória veľkého tresku
2
13:30
Teória veľkého tresku
3
14:00
Teória veľkého tresku
4
14:25
Teória veľkého tresku
5
14:55
Teória veľkého tresku
6
15:20
Teória veľkého tresku
7
15:45
Priatelia
8
16:15
Priatelia
9
16:45
Dva a pol chlapa
5
17:15
Dva a pol chlapa
6
17:45
M*A*S*H
2
18:15
M*A*S*H
3
18:50
2 baby na mizine
16
19:15
2 baby na mizine
17
19:45
Susedia
20:30
Sherlock Holmes
23:05
Vojna svetov
01:10
Športové noviny
01:20
Susedia
01:55
Silvánovci
03:40
Susedia
04:15
Oggy a šváby
Doma
Začnite s týmto návykom. Zlepší vašu pohodu
06:00
Zámena manželiek
07:00
Zámena manželiek
08:15
Krok za krokom
6
09:00
Krok za krokom
7
09:45
Chicago Fire
23
10:50
Chicago Fire
1
11:40
New Amsterdam
14
12:45
Smotánka
13:35
Mama na prenájom
51
14:40
Mama na prenájom
52
15:45
Mama na prenájom
53
16:50
Mama na prenájom
54
17:50
Mama na prenájom
55
18:55
Na nože
20:30
Veľká svadba
22:15
Hriešny zoznam
00:15
Zničujúca starostlivosť
02:00
Veľká svadba
03:30
Hriešny zoznam
04:50
New Amsterdam
1
CS Film
Sporiť či míňať? Takto to robia ostatní
06:00
Sníček
06:10
Zabij nudu!
06:20
Sníček a Dúhalka 2
06:40
Kikirikí
06:50
Bílý tesák
6
06:55
Staré pověsti české
1
07:05
O Mikešovi
13
07:20
Brundibáři
2
07:25
Tisíc a jedna noc
7
07:50
Broučci
11
07:55
Mach a Šebestová
10
08:05
Žofka a její dobrodružství
3
08:20
Já Baryk
1
08:30
Krakonošovy pohádky
12
09:00
Teleshopping
10:15
Divotvorný klobouk
11:30
Hadí princ
12:00
Náš dědek Josef
13:45
Filmové minuty
14:00
Strach
15:45
Filmové minuty
16:00
Mys Dobré naděje
17:35
Kinosál
17:45
Filmové minuty
18:00
Čest a sláva
19:30
Kinosál
19:40
O Dorotce
5
20:00
Film na přání: V každom počasí, Ostře sledované vlaky, Dům na předměstí
21:40
Kinosál
22:00
Kdo přichází před půlnocí
23:35
Teleshopping
Nova
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
06:00
Dievčatko z iglu
06:05
Zig a Sharko
06:20
Denver: Posledný dinosaurus
3
07:10
Alvin a Chipmunkovia
16
07:55
Víkendové Raňajky
10:45
Bravo, girls!
12:55
Šéfkuchár na grile
15:15
Ktorý je ten pravý?
17:15
Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Superlov
21:45
Veľký čínsky múr
23:40
Denné svetlo
02:00
Zlatá labuť
45
03:05
Rady vtáka Loskutáka
03:55
Pastier svíň
04:55
Novashopping
ČT1
Šokujúci fakt o Allianz. Neuveríte čo poistili
05:00
Pod pokrievkou
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Buchty ráno
06:25
Polopate
07:15
Máme radi zvieratá
07:45
Popolvár najväčší na svete
09:05
Úsmevy Bohumila Hrabala
09:50
Gejzír
10:20
Otec Brown
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
Chudák muzika
14:10
Rozprávka z Kampy
14:45
Roztomilý člověk
16:15
Agatha Christie: Slečna Marpleová
17:50
Mačka nie je pes
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:10
Zázraky prírody
21:20
Všechnopárty
22:04
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:05
Fantomas sa hnevá
23:45
Murdochove záhady
00:25
Bolkoviny
01:20
Banánové rybičky
02:00
Sama doma
03:30
Bývanie je hra
03:55
Záhrada je hra
04:15
Rajské záhrady
04:35
Pod pokrievkou
Prima
TOP podcasty o peniazoch a investovaní
06:00
Loďou cez Kornati
06:05
Bolek a Lolek idú do sveta
06:25
M.A.S.H
125
06:50
M.A.S.H
126
07:15
M.A.S.H
127
07:50
M.A.S.H
128
08:20
M.A.S.H
129
08:50
Autosalon.tv
09:55
Inkognito
11:00
Máme radi šéfa!
12:50
Máme radi Česko
14:30
Pane, vy jste vdova!
16:40
Cirkus bude
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Česko na grile
21:40
České chaty snov
22:35
Pomstiteľ
00:20
Temný úsvit
02:30
Vražedná prísaha
04:00
Purpurové rieky
Markíza Krimi
AUTO MOTO: Toto Tesla riadne pokašlala!
05:35
Policajné prípady
06:20
Policajné prípady
07:10
Vraždy v raji
6
08:00
Vraždy v raji
7
08:50
Vraždy v raji
8
09:40
Špecialisti
3
10:30
Špecialisti
4
11:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
5
12:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
6
12:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
7
13:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
8
14:50
Grantchester
3
15:50
Grantchester
4
16:50
Slečna Marplová
2
19:00
Bostonské vraždy
9
19:55
Bostonské vraždy
10
20:55
Špecialisti
5
22:00
Špecialisti
6
23:05
Špecialisti
33
00:10
Pochovaní za domom
15
00:55
Grantchester
3
01:35
Grantchester
4
02:25
Špecialisti
5
03:10
Špecialisti
6
03:55
112
04:25
Mesto tieňov 2
TA3
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Správy
07:30
Týždeň vo filme-1964
08:00
Správy
08:30
Svet technológií
08:45
Štúdio TA3
09:00
Správy
09:30
Dobré správy
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Pozrime sa na to
13:30
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Biznis
14:45
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Zdravie na TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Európa dnes a zajtra
17:00
Správy
17:30
Motoring
18:00
Očami cestovateľa
18:15
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Showbiz
19:30
Záchranári
20:00
Špeciál s Ilievom
20:45
Štúdio TA3
21:00
Správy
21:45
Volebné štúdio
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Špeciál s Ilievom
02:45
Volebné štúdio
Cinemax
PENIAZE: Cena pohrebu vás šokuje!
06:00
Sherlock Holmes
08:05
Pozri sa na mňa
08:25
Soundtrack života
10:15
Radca
10:50
Niekde v Queense
12:40
Jednorožce vs. Medvedíky
14:15
Mám rád filmy
15:55
Soundtrack života
17:50
Sherlock Holmes
20:00
RoboCop
21:55
Svadobný hosť
23:35
Ben Hur
01:45
Čo vidíme, keď sa pozeráme na nebo?
04:20
Záznamy pamäte
Jojko HD
Máte psychické problémy? Skúste toto
05:00
Sníček a Dúhalka 2
5
05:20
Fidlivareška
5
05:40
Mestská farma Lellobee
15
05:45
Viking Vicky
55
06:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
24
06:25
Tom Gates
11
06:40
Maškrtné medvedie príbehy
17
06:45
Maškrtné medvedie recepty
17
06:50
Lloyd a muchy
43
07:05
Mechamato
24
07:30
Sníček a Dúhalka
10
07:45
Zvieratká
18
08:00
Zoopark
4
08:15
Fíha tralala
9
08:25
Hanička a Murko pre najmenších
2
08:35
Odbodkovia
24
08:50
Jojko oslávencom
67
09:00
Angličanina
5
09:25
Plamienok a štvorkolky
2
09:50
Knihy od stonožky
6
10:00
Mia a čarovné ihrisko
4
10:10
Mestská farma Lellobee
16
10:20
Digley a Dazey
29
10:25
Naše prasiatko
51
10:35
Labková patrola
19
11:00
Strašidielka
74
11:05
Štaflík a Špagetka
7
11:20
Moe a jeho šou
20
11:35
Babička, rozprávaj!
4
11:50
Zvierací ochrancovia
49
12:05
Rybičky Flip a Flap
5
12:15
Barbapapa
25
12:25
Máša a medveď
26
12:35
SpongeBob v nohaviciach
22
13:00
Deti z farmy
2
13:15
Bambuľko a Bulienka
9
13:25
Hanička a Murko pre najmenších
3
13:35
Ekofaktor
5
13:50
Volám sa Caillou
14
14:15
Fíha tralala
9
14:25
Zvierací ochrancovia
49
14:45
Bambuľko a Bulienka
10
14:55
MalinyJamológia 2
4
15:10
Strašidielka
8
15:20
Ovečka Shaun
33
15:30
Strážcovia Trstinového mora
10
15:45
Angličanina
6
16:05
Štaflík a Špagetka
8
16:20
Moe a jeho šou
21
16:35
Mechamato
25
17:00
Knihy od stonožky
6
17:15
Zvieratká
19
17:30
Strašidielka
75
17:40
Babička, rozprávaj!
4
17:55
Labková patrola
19
18:20
Mestská farma Lellobee
17
18:30
Tajomstvá Medovej doliny
7
18:45
Jojko oslávencom
67
18:55
Zoopark
4
19:20
Plamienok a štvorkolky
3
19:50
SpongeBob v nohaviciach
22
20:15
Mechamato
24
20:45
Chrumka a Čipsík
4
21:00
Volám sa Caillou
15
21:30
Strážca vesmíru Roger
3
21:45
Jahôdka a jej kamaráti
4
22:10
Viking Vicky
56
22:25
Kúzlovanie
2
22:35
Rev a motoroví miláčikovia
26
23:00
Tom Gates
11
23:15
Malí fidlikanti
8
23:30
Knihy od stonožky
6
23:40
Zabi nudu!
2
23:55
Fidlivareška
8
00:15
MalinyJAMológia
1
00:25
Strašidielka
8
00:30
Zabi nudu!
2
00:50
Knihy od stonožky
6
01:00
Kikirikí
13
01:10
Sníček
8
01:35
Kúzlovanie
3
01:45
Rapotáčik 3
2
01:55
Digley a Dazey
30
02:00
Naše prasiatko
52
02:05
Kúzlovanie
2
02:20
Jojo, to vážne?!
4
02:35
Sníček
8
03:00
Hanička a Murko pre najmenších
3
03:10
Knihy od stonožky
6
03:20
Tom Gates
11
03:35
Volám sa Caillou
15
04:00
Fíha tralala
4
04:10
Malí fidlikanti
3
04:25
Sníček a Dúhalka 2
6
04:40
Fidlivareška
6
TV Lux
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:00
Biblia
07:00
Svätá liturgia z Prešova
08:15
Medzi riadkami
08:35
TV LUX deťom
08:45
Brat František
09:00
Rozprávočka
09:30
Effeta
09:50
Živé obrazy
10:00
Krátke správy
10:20
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
10:30
V škole Ducha
11:05
Posvätné miesta kresťanskej viery
11:35
Svetoznámi slovenskí vedci
12:00
Anjel Pána
12:30
Ruženec
13:00
A teraz čo?
13:15
Akatist ku Klokočovskej Panne Márií
13:55
U Nikodéma
15:00
Hodina milosrdenstva
15:15
Prehľad katolíckych periodík
15:30
Gréckokatolícky ruženec
16:00
Svätá omša z Manhattanu, štát New York
17:05
Eden
17:30
Klubovka
18:05
TV LUX deťom
18:30
Ichtis - antivírus pre deti
18:35
Rozprávočka
19:00
Ruženec
19:30
Effeta
19:50
Živé obrazy
20:00
Spravodajský súhrn
20:30
Umučenie Krista
22:35
Spojení vierou
23:00
Doma je doma
00:05
Spravodajský súhrn
00:40
Pod javiskom
01:35
Effeta
01:55
Živé obrazy
02:00
Posvätné miesta kresťanskej viery
02:30
Svetoznámi slovenskí vedci
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
Tajomstvá Vatikánu
03:55
Ako to dokázali
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia