Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Piatok
Dnes
Zajtra
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Celý deň
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na piatok
Predchádzajúci slajd
Chuť na lásku
HBO 2
-
11:45
Kto zabil Maggie Moore?
HBO
-
20:00
To som ja, Margaret!
HBO 2
-
14:35
Rambo: Posledná krv
AMC
-
23:25
Agent v ohrození
HBO
-
21:45
Mrakodrap
Nova
-
20:20
Katarína Veľká III - Samozvanci
Dvojka
-
20:35
Niekde v Queense
Cinemax
-
18:15
Smrteľná aliancia
AXN
-
22:45
Modrý kód
Prima Love
-
07:45
Následujúci slajd
JOJ
Sleduj programy TV JOJ na JOJ PLAY
05:45
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:25
C.S.I.: Kriminálka Miami
14
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
15
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:45
Nákupné maniačky
17:10
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Vtip za stovku
22:00
Grizly
23:45
Sedem
00:45
Riskuj!
01:25
Krimi
01:55
Noviny TV JOJ
02:45
Nákupné maniačky
03:45
Bez servítky
04:50
TOP STAR
Markíza
NEUVERITEĽNÉ! 20% mužov dáva ženám TOTO
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Varte s nami
08:35
Zámena manželiek
09:45
Mama na prenájom
54
10:40
Dunaj, k vašim službám
18
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:50
Monk
5
13:50
Monk
6
14:50
Susedské prípady
15:55
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
55
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Ruža pre nevestu
22:55
Šialene bohatí Aziati
01:25
Monk
5
02:15
Monk
6
02:50
Policie Modrava
1
03:45
Policie Modrava
2
Jednotka
naVýške.sk odporúča študovať Žilinskú univerzitu
05:00
Občan za dverami
05:35
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Vulkány
09:05
Detektívi zo severu
6
10:10
Doktor z hôr
39
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
13:50
Veľkou lyžicou
14:35
Zdravá maškrta
14:55
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:30
Vulkány
17:00
Detektívi zo severu
7
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Milujem Slovensko
21:55
Cestou necestou
22:25
Super prehnití
00:10
Lekárka z ostrova
1
01:40
Správy RTVS "N"
02:30
Góly - body - sekundy
02:45
Počasie
02:55
Don Matteo
04:00
Doktor z hôr
39
04:45
Správy RTVS "N"
Dvojka
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia
06:20
Jurošík "N"
06:30
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Fórum
09:00
Regina
09:55
Vietor v starých stromoch
11:00
Namiesto pamätí
11:15
Namiesto pamätí
11:30
Obedníček
11:40
Kremienok a Chocholúšik
11:45
Pa a Pi "N"
11:55
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
SK dejiny
13:20
Prvá
14:25
Vôľa a predstava manželov Andrássyovcov
16:00
Cesty za umením
16:30
Slovenské rody
16:55
Slovenské rody
17:35
Zázračný ateliér "N"
18:05
Čo budeme robiť
18:15
Superveda
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:40
Lilin ostrov pokladov
18:45
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:05
Ronja, dcéra lúpežníka
19:30
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família
20:35
Katarína Veľká III - Samozvanci
3
21:30
Radosť zo života
21:55
Trochu inak s Adelou
23:00
Mariah Carey: Milovaná diva
00:00
Správy RTVS "N"
00:50
Hírek
JOJ Šport
Aká bude budúcnosť 2. piliera?
05:00
Bedminton World Tour
08:20
FIS Svetový pohár freestyle
10:20
FIS Beh na lyžiach
12:10
Štúdio - Hokej Extraliga
12:40
Hokej - Extraliga
15:25
FIS Skoky na lyžiach
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
21:00
Krasokorčuľovanie MS 2024
23:00
Krasokorčuľovanie MS 2024
03:05
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
04:20
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
JOJ Plus
PENIAZE: Ste na tom lepšie ako ostatní Slováci?
05:40
Nákupné maniačky
07:15
Vojna skladov: Kanada
07:45
Majstri aukcií
08:20
Ničivá sila prírody
09:45
Ničivá sila prírody
10:50
Letecké katastrofy
11:45
Riskuj!
12:35
Vojna skladov: Kanada
20
13:05
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:05
Policajti v akcii
16:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25
Letecké katastrofy
18:30
Geissenovci - Ťažký život milionárov
19:30
Profesionáli
3
20:30
Černobyľ
23:15
Candyman
01:15
Spackané plastické operácie
1
02:10
Spackané plastické operácie
2
02:55
Mafstory
20
03:40
Chlpatí šampióni
04:30
Vojna skladov: Kanada
04:55
Vojna skladov: Kanada
WAU
Ako bezpečne investovať do realít? Oplatí sa?
05:05
Prvé oddelenie
05:45
Diagnóza: Vražda
6
06:30
Diagnóza: Vražda
7
07:15
Súdna sieň
08:15
Prvé oddelenie
09:20
Vraždy v Midsomeri
6
11:45
Diagnóza: Vražda
8
12:50
Diagnóza: Vražda
9
14:00
Dr. House
3
15:00
Dr. House
4
16:00
Vraždy v Midsomeri
1
18:00
Kriminálka Kraj
2
19:05
Kriminálka Kraj
3
20:10
Wisting
7
21:05
Wisting
8
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
13
22:55
C.S.I.: Kriminálka Miami
14
23:55
Bad Cop: Zlý poliš
4
00:55
Policajti v akcii
03:10
Diaľnica peklom
9
03:55
Bad Cop: Zlý poliš
4
04:40
Súdna sieň
JOJ Svet
KRIMI: miliónové podvody odhalené!
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Zázraky prírody
10:00
Katastrofy v priamom prenose
11:00
Záchrana divokých zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Zázraky prírody
14:00
Denníky dobra
14:30
Denníky dobra
15:00
Záchrana divokých zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Zázraky prírody
18:00
Katastrofy v priamom prenose
19:00
Záchrana divokých zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Lovci duchov
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Zázraky prírody
22:30
Denníky dobra
22:50
Denníky dobra
23:20
Prežiť v divočine
00:15
Lovci duchov
01:05
Zbrane Hollywoodu
01:30
Zázraky prírody
02:00
História 360
JOJ Cinema
Dá sa kúpiť láska? Muži v tom majú jasno
05:05
Svätá Judy
07:05
Bohovia Egypta
09:20
Gólman
11:20
Doktor?
13:05
Randenie v New Yorku
14:45
Luis a ufóni
16:20
Ja, knedlička
18:20
Arthur a Minimojovia
20:15
Vrah v mojom dome
21:50
Obsluhoval som anglického kráľa
23:55
Zákon vesmíru
01:25
Box
03:15
Tunel
Dajto
Nazrite do zákulisia Oskarových filmov
05:00
Bernieho dobrodružstvá
05:10
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:15
Susedia
07:45
Kredenc
08:55
Partička
10:20
Dva a pol chlapa
23
10:40
Dva a pol chlapa
24
11:15
M*A*S*H
4
11:40
M*A*S*H
5
12:15
Dva a pol chlapa
1
12:40
Dva a pol chlapa
2
13:00
Teória veľkého tresku
24
13:30
Teória veľkého tresku
1
14:00
Teória veľkého tresku
2
14:25
Teória veľkého tresku
3
14:50
Teória veľkého tresku
4
15:20
Teória veľkého tresku
5
15:45
Priatelia
11
16:15
Priatelia
12
16:45
Dva a pol chlapa
3
17:15
Dva a pol chlapa
4
17:45
M*A*S*H
6
18:15
M*A*S*H
7
18:45
2 baby na mizine
21
19:15
2 baby na mizine
22
19:40
Susedia
20:30
Vojna svetov
22:40
2 baby na mizine
7
23:10
2 baby na mizine
15
23:35
2 baby na mizine
16
00:05
NHL: Washington Capitals – Carolina Hurricanes
02:30
Športové noviny
02:40
Susedia
03:15
Silvánovci
04:10
Susedia
04:40
Oggy a šváby
Doma
Začnite s týmto návykom. Zlepší vašu pohodu
06:00
Druhý dych
35
06:40
Rany z lásky
223
07:20
Rany z lásky
224
08:30
Krok za krokom
9
09:15
Krok za krokom
10
10:00
Chicago Fire
2
11:00
S hlavou v oblakoch
39
11:55
S hlavou v oblakoch
40
13:00
Chlapi neplačú
80
14:15
Nedodržaný sľub
77
15:20
Nedodržaný sľub
78
16:10
Rany z lásky
225
17:05
Rany z lásky
226
18:00
Chicago Fire
3
19:00
Nedodržaný sľub
79
19:55
Nedodržaný sľub
80
21:00
Krok za krokom
11
21:30
Krok za krokom
12
22:00
Priatelia
13
22:30
Priatelia
14
23:00
New Amsterdam
3
00:00
Nedodržaný sľub
79
00:55
Nedodržaný sľub
80
01:50
S hlavou v oblakoch
39
02:35
S hlavou v oblakoch
40
03:15
Reflex
03:55
Smotánka
04:55
Adela show
CS Film
Sporiť či míňať? Takto to robia ostatní
06:00
Sníček
06:10
Zabij nudu!
06:20
Sníček a Dúhalka 2
06:30
Kikirikí
06:35
Bílý tesák
5
06:50
O modrém autíčku
13
07:00
O Mikešovi
12
07:15
Brundibáři
1
07:20
Tisíc a jedna noc
6
07:35
Broučci
10
07:50
Mach a Šebestová
9
08:00
Žofka a její dobrodružství
2
08:15
Příběhy kocoura Modroočka
5
08:30
Krakonošovy pohádky
11
09:00
Teleshopping
10:15
Červnové dny
11:45
Filmové minuty
12:00
Svatba upírů
13:45
Filmové minuty
14:00
Pacient 001
15:15
Čechoslovák, režisér Julius Matula
15:35
Kinosál
16:00
Lekce
17:40
Kinosál
18:00
Jedlíci aneb Sto kilo lásky
20:00
Tři chlapi na cestách
21:40
Utopená ponorka
22:00
Když Burian prášil
23:40
Filmové minuty
Nova
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:55
Raňajky
08:30
Ulica
4664
09:30
Jedna rodina
64
10:55
Bostonské vraždy
15
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Ordinácia v ružovej záhrade 2
118
13:40
Kriminálka Miami
3
14:30
Kriminálka Miami
4
15:30
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4665
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Mrakodrap
22:25
Hunter Killer: Neviditeľný zabijak
00:45
Kriminálka Miami
3
01:45
Kriminálka Miami
4
02:30
Víkend
03:15
Ulica
4665
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2
118
04:55
Novashopping
ČT1
Šokujúci fakt o Allianz. Neuveríte čo poistili
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:40
Ružová sobota
10:20
Dedko
10:50
Úsmevy Jozefa Kronera
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Na stope
14:25
Nevera
14:45
"Hej, mistře basů"
16:05
Polopate
17:00
Bývať ako... v rezidencii
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Doktor Martin
10
21:05
Všechnopárty
21:59
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:00
Hercule Poirot
23:45
Komisár Montalbano
01:25
AZ-kvíz
01:50
Banánové rybičky
02:25
Dobré ráno
Prima
TOP podcasty o peniazoch a investovaní
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:00
M.A.S.H
124
07:20
M.A.S.H
125
07:50
M.A.S.H
126
08:20
Zoo
184
09:40
Polícia Hamburg
24
10:35
Polícia Hamburg
25
11:35
Closer
1
12:30
Komisár Rex: Opäť v akcii
11
14:30
Polícia v akcii
15:30
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Máme radi šéfa!
22:00
Máme radi Česko
23:40
Áno, šéfe!
00:45
Polícia v akcii
01:35
Polícia Hamburg
24
02:20
Polícia Hamburg
25
03:10
Closer
1
03:55
Prima Partička
04:40
Rozpáľ to, šéfe!
Markíza Krimi
AUTO MOTO: Toto Tesla riadne pokašlala!
05:30
Vraždy v raji
2
06:25
Vraždy v raji
3
07:15
Špecialisti
1
08:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
3
08:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
4
09:25
Kosti
1
10:10
Kosti
2
10:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
9
11:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
10
12:15
Policajné prípady
13:10
Policajné prípady
14:10
V mene zákona
15:10
Kosti
3
16:10
Kosti
4
17:00
Monk
5
18:00
Monk
6
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
11
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
12
20:55
Špecialisti
3
22:05
Špecialisti
4
23:10
Kosti
3
00:10
Kosti
4
00:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
11
01:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
12
02:15
Špecialisti
3
03:00
Špecialisti
4
03:45
112
04:30
Mesto tieňov 2
TA3
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Zdravý les
13:45
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Zdravie na TA3
15:00
Správy
15:15
Štúdio TA3
15:30
Správy/Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Dobré správy
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
20:00
Pozrime sa na to
21:00
Správy
21:30
Štúdio TA3
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Pozrime sa na to
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
PENIAZE: Cena pohrebu vás šokuje!
06:00
Poppie Nongena
07:50
Palmy a stožiare
09:40
Skúška
11:10
Letizia Battaglia - fotografka života a smrti
1
12:55
Letizia Battaglia - fotografka života a smrti
2
14:50
Čórka
16:25
Palmy a stožiare
18:15
Niekde v Queense
20:00
Jednorožce vs. Medvedíky
21:30
Mám rád filmy
23:10
Posledný klient
00:45
Hostel 2
02:20
Veselé stránky
03:45
Dysfória
04:20
Kino Sabaja
Jojko HD
Máte psychické problémy? Skúste toto
05:00
Sníček a Dúhalka 2
4
05:15
Fidlivareška
4
05:40
Mestská farma Lellobee
13
05:45
Viking Vicky
54
06:00
Matematické príšerky
12
06:25
Tom Gates
10
06:40
Okido
18
06:55
Maškrtné medvedie príbehy
16
07:00
Maškrtné medvedie recepty
16
07:05
Lloyd a muchy
42
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
22
07:45
Mechamato
23
08:10
Fíha tralala
8
08:25
Petronela Jabĺčková
25
08:35
Odbodkovia
23
08:45
Jojo, to vážne?!
7
08:55
Babička, rozprávaj!
3
09:15
Zvierací ochrancovia
47
09:35
Plamienok a štvorkolky
1
10:00
Strážcovia Trstinového mora
9
10:15
Mia a čarovné ihrisko
3
10:25
Mestská farma Lellobee
14
10:30
Digley a Dazey
27
10:40
Naše prasiatko
49
10:45
Moe a jeho šou
19
11:00
Strašidielka
73
11:05
Štaflík a Špagetka
6
11:20
Zvieratká
16
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
8
12:05
Odbodkovia
23
12:20
Bambuľko a Bulienka
8
12:30
Barbapapa
24
12:40
Medzi nami zvieratkami
24
12:45
Máša a medveď
23
12:55
Ekofaktor
4
13:10
Knihy od Stonožky
13
13:20
Fíha tralala
8
13:30
Deti z farmy
1
13:45
Volám sa Caillou
13
14:10
Ovečka Shaun
32
14:20
Máša a medveď
24
14:35
Zvieratká
17
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
16
15:00
MalinyJAMológia
1
15:10
Strašidielka
9
15:20
Chrumka a Čipsík
3
15:35
Bambuľko a Bulienka
9
15:45
Angličanina
4
16:05
Máša a medveď
25
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá
15
16:25
Moe a jeho šou
20
16:45
Tom Gates
11
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
23
17:30
Knihy od Stonožky
14
17:45
Štaflík a Špagetka
7
17:55
Ovečka Shaun
32
18:05
Lloyd a muchy
42
18:20
Mia a čarovné ihrisko
3
18:30
Mestská farma Lellobee
14
18:45
Plamienok a štvorkolky
2
19:15
Deti z farmy
1
19:30
Zvierací ochrancovia
48
19:45
Zoopark
3
20:05
Strážcovia Trstinového mora
9
20:10
Zvieratká
16
20:30
Mechamato
23
20:55
Chrumka a Čipsík
3
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
9
21:40
Volám sa Caillou
14
22:05
Strážca vesmíru Roger
2
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
3
22:45
Viking Vicky
55
23:00
Kúzlovanie
1
23:10
Rev a motoroví miláčikovia
25
23:35
Tom Gates
10
23:50
Malí fidlikanti
7
00:05
Okido
18
00:20
Zabi nudu!
30
00:25
Zabi nudu!
1
00:35
Knihy od Stonožky
13
00:45
Fidlivareška
7
01:00
Strašidielka
9
01:05
MalinyJAMológia
1
01:15
Zabi nudu!
30
01:20
Zabi nudu!
1
01:35
Knihy od Stonožky
14
01:40
Kikirikí
11
01:50
Sníček
6
02:15
Knihy od Stonožky
14
02:25
Rapotáčik
7
02:35
Digley a Dazey
28
02:40
Naše prasiatko
50
02:45
Kúzlovanie
1
02:55
Máša a medveď
24
03:05
Sníček
6
03:30
Rapotáčik
7
03:40
Knihy od Stonožky
13
03:50
Tom Gates
10
04:05
Volám sa Caillou
14
04:30
Fíha tralala
3
04:40
Malí fidlikanti
2
TV Lux
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:00
Biblia
07:00
Svätá omša z kaplnky TV LUX
07:50
Ruženec
08:25
Pozvánka
08:35
Pod javiskom
09:45
Zabudnuté poklady
09:55
Svedectvo
10:00
Krátke správy
10:20
Vaticano
10:50
Svätá omša zblízka
11:00
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
11:30
Svätá omša z kaplnky TV LUX
12:00
Anjel Pána
12:30
Ruženec
13:05
S Františkom zdvíhajme svet
14:00
Doma je doma
15:00
Hodina milosrdenstva
15:15
Zabudnuté poklady
15:20
Krížová cesta: Byť jeho učeníkmi
16:10
Na tónoch vďačnosti
16:55
Nová kvalita života
17:10
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
17:15
Svedectvo
17:30
Moja misia - magazín
17:55
Prehľad katolíckych periodík
18:05
Effeta
18:25
Živé obrazy
18:35
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
18:40
Jeden na jedného
19:00
Ruženec
19:30
Z prameňa
19:45
Svedectvo
20:00
Krátke správy
20:25
Dá sa to aj inak
20:40
Tajomstvá Vatikánu
21:10
Ako to dokázali
21:40
Duša
22:10
Quo vadis
22:40
Správy zo Svätej zeme
23:00
Effeta
23:20
Živé obrazy
23:45
Z prameňa
00:05
Krátke správy
00:35
Jeden na jedného
00:50
Quo vadis
01:15
vKontexte
01:40
Zabudnuté poklady
01:50
Tajomstvá Vatikánu
02:20
Ako to dokázali
02:45
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
Pod javiskom
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia