Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Nedeľa
Dnes
Zajtra
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Celý deň
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na nedeľu
Predchádzajúci slajd
To sa vysvetlí, súdruhovia!
ČT1
-
20:10
Vytoč môjho agenta
Prima
-
20:15
Dobro došli
Nova
-
20:20
Iveta
JOJ
-
20:40
Sherlock Holmes: Hra tieňov
Cinemax
-
17:50
Sherlock Holmes: Hra tieňov
Cinemax
-
06:00
Gunman: Muž na odstrel
JOJ Cinema
-
00:05
Muž menom Otto
HBO 2
-
03:55
Hry o život: Drozdajka 2
HBO 2
-
19:30
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
HBO 2
-
09:45
Následujúci slajd
JOJ
Sleduj programy TV JOJ na JOJ PLAY
05:00
Hoď svišťom
05:55
Noviny TV JOJ
06:35
Krimi
07:05
Noviny TV JOJ
07:45
Naši
14
08:20
Labková patrola
10
08:50
SpongeBob SquarePants
7
09:20
Špióni
11:30
Jack Hunter a Nebeská hviezda
13:45
Oheň a ľad
15:40
Nová záhrada
16:45
Na chalupe
17:50
Nové bývanie
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Iveta
4
21:35
Spolu to dáme
23:45
Veľké šéfky
01:30
Krimi
02:00
Nová záhrada
03:05
Na chalupe
03:50
Nové bývanie
04:55
Noviny TV JOJ
Markíza
NEUVERITEĽNÉ! 20% mužov dáva ženám TOTO
06:00
Televízne noviny
06:55
Zajac Bugs a káčer Duffy
07:45
Tom a Jerry
07:50
Cesta do stredu Zeme
09:55
Prezident 2024: Víťazi volieb
10:15
Godzilla
13:00
Na telo
13:50
Stroskotanec
16:40
Horná Dolná
2
17:50
Horná Dolná
8
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Let’s Dance
23:35
Chlap na roztrhanie
01:45
Stroskotanec
04:15
Susedské prípady
Jednotka
naVýške.sk odporúča študovať Žilinskú univerzitu
05:25
Zázračný ateliér "N"
05:55
Zaži to "N"
06:10
Jurošík "N"
06:15
Slimák Maťo a škriatok Klinček "N"
06:25
Drobci "N"
06:30
Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
06:45
Kremienok a Chocholúšik
06:55
Lilin ostrov pokladov
07:00
Príbehy z čarovnej záhrady
07:15
Príbehy z Feniklovej ulice
07:20
Xavier Riddle a Tajné múzeum
07:30
Ronja, dcéra lúpežníka
08:00
Voľby prezidenta 2024 - Mimoriadne správy RTVS
08:10
Dokážeš to!
08:30
Zázračný ateliér "N"
08:55
Čekyho hudobný labák
09:35
Autosalón
10:00
Voľby prezidenta 2024 - Mimoriadne správy RTVS
10:10
Pohľady zhora
11:05
Slovensko v obrazoch
11:30
Svet v obrazoch
11:55
O 5 minút 12
13:15
Občan za dverami
13:40
Peniaze
14:05
Agatha Christie: Poirot
14:55
Agatha Christie: Poirot
15:50
Stratená dolina
17:15
Neskoro večer
18:15
Veľkou lyžicou
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:16
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:20
Počasie
20:30
Duel šampiónov
21:25
Tisícročná včela
3
22:25
Tisícročná včela
4
23:25
Správy RTVS "N"
00:15
Góly - body - sekundy
00:35
Počasie
00:45
Duel šampiónov
01:35
Stratená dolina
03:00
Pohľady zhora
03:55
Správy RTVS "N"
04:45
Góly - body - sekundy
Dvojka
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
05:50
Ľudia na hranici (CZ)
06:15
Bežkopotulky
06:30
Encyklopédia slovenských obcí
06:40
Televíkend
07:10
Kapura
07:55
Živá panoráma
08:25
Chochmesovci
08:35
Farmárska revue
09:05
Herbárium
09:15
Halali
09:45
Na zelenej adrese
10:00
Bohoslužby
12:05
Zlaté vajíčko
12:50
Anjeli strážni
13:25
Anjelsky dobré príbehy
13:40
Anjelsky dobré príbehy
14:00
Orientácie
14:40
Folklórny festival - Východná
15:55
Panpulóni z našej police
16:20
Manifest
16:35
Fotka je mŕtva
16:50
Trochu inak s Adelou
17:50
Lov slov
18:30
Večerníček
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:45
Lilin ostrov pokladov
18:50
Príbehy z čarovnej záhrady
19:00
Ronja, dcéra lúpežníka
19:25
Ja a moja rodina
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Slovo
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:10
Dobrý, zlý a škaredý
22:45
Farha
00:15
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
Aká bude budúcnosť 2. piliera?
05:25
Bedminton World Tour
06:15
Športové lezenie
07:50
Hokej - Extraliga
10:00
Žampa Cup
12:30
FIS Skoky na lyžiach
14:25
Futbal - 2. liga
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
21:00
Krasokorčuľovanie MS 2024
23:30
Hokej - Extraliga
02:40
FIS Skoky na lyžiach
JOJ Plus
PENIAZE: Ste na tom lepšie ako ostatní Slováci?
05:10
Hoď svišťom
10
06:00
Veľké upratovanie
15
07:15
Veľké upratovanie
16
08:25
Na chalupe
09:20
Nové bývanie
10:30
Bez servítky
13:00
Sanitka
10
14:30
Sanitka
11
15:55
Top Gun
18:30
Geissenovci - Ťažký život milionárov
19:35
Profesionáli
5
20:30
Kon-Tiki
23:10
Žralok v Malibu
01:05
Candyman
02:55
Majstri aukcií
03:15
Veľké upratovanie
16
04:00
Veľké vlakové putovanie
04:55
Bez servítky
WAU
Ako bezpečne investovať do realít? Oplatí sa?
06:50
Prvé oddelenie
07:05
Vraždy v Midsomeri
6
09:30
Súkromné očko
15
10:45
Súkromné očko
16
12:05
9-1-1
5
13:05
9-1-1
6
14:05
Ukradnuté deti
1
16:00
CSI: Vegas
3
17:00
CSI: Vegas
4
18:00
Klamári
10
19:05
Klamári
11
20:10
Zelenáč
1
21:00
Zelenáč
2
21:55
Cardinal
5
22:50
Cardinal
6
23:50
Spletenec
01:50
Vraždiace páry
7
02:30
Cardinal
5
03:10
Cardinal
6
03:50
Policajti v akcii
JOJ Svet
KRIMI: miliónové podvody odhalené!
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bratia proti prírode
09:00
Bratia proti prírode
09:30
Bratia proti prírode
10:00
Šialený svet studenej vojny
11:00
Zázraky prírody
11:30
Zázraky prírody
12:00
Zázraky prírody
12:30
Zázraky prírody
13:00
Zázraky prírody
13:30
Bizár na tanieri
14:00
Bizár na tanieri
14:30
Bizár na tanieri
15:00
Bizár na tanieri
15:30
Bizár na tanieri
16:00
Šialený svet studenej vojny
17:00
Niečo naviac
18:10
Zbrane Hollywoodu
18:40
Zbrane Hollywoodu
19:00
Zbrane Hollywoodu
19:30
Zbrane Hollywoodu
20:00
Zbrane Hollywoodu
20:30
Prežiť v divočine
21:30
Niečo naviac
22:40
Lovci duchov
23:40
Šialenci na surfoch
00:30
Prežiť v divočine
01:20
História 360
JOJ Cinema
Dá sa kúpiť láska? Muži v tom majú jasno
05:40
Randenie v New Yorku
07:20
Luis a ufóni
08:55
Ja, knedlička
10:55
Polina a jej magické dobrodružstvo
12:30
Fatima
14:30
Saľut-7
16:40
Vstaň a padni
18:20
Arthur a súboj dvoch svetov
20:15
Pravidlá zabíjania
21:55
Žena v klietke
23:40
Minamata
01:35
Vrah v mojom dome
03:00
Arthur a Maltazardova pomsta
04:25
Vianočné mestečko
Dajto
Nazrite do zákulisia Oskarových filmov
05:00
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:15
Susedia
07:50
Kredenc
08:55
Partička
10:15
Dva a pol chlapa
3
10:35
Dva a pol chlapa
4
11:10
M*A*S*H
4
11:40
M*A*S*H
5
12:20
Dva a pol chlapa
5
12:45
Dva a pol chlapa
6
13:05
Teória veľkého tresku
4
13:30
Teória veľkého tresku
5
14:00
Teória veľkého tresku
6
14:25
Teória veľkého tresku
7
14:55
Teória veľkého tresku
8
15:20
Teória veľkého tresku
9
15:45
Priatelia
10
16:15
Priatelia
11
16:45
Dva a pol chlapa
7
17:15
Dva a pol chlapa
8
17:45
M*A*S*H
6
18:15
M*A*S*H
7
18:45
2 baby na mizine
18
19:15
2 baby na mizine
19
19:45
Susedia
20:30
Gangstri
22:35
2 baby na mizine
20
23:05
NHL: Carolina Hurricanes – Toronto Maple Leafs
01:30
UEFA EURO 2024: Magazín
01:55
Športové noviny
02:10
Susedia
02:40
Silvánovci
04:30
Susedia
Doma
Začnite s týmto návykom. Zlepší vašu pohodu
06:00
Zámena manželiek
07:00
Zámena manželiek
08:10
Krok za krokom
8
08:35
Krok za krokom
9
09:15
Chicago Fire
2
10:15
Chicago Fire
3
11:20
New Amsterdam
1
12:25
Smotánka
13:55
Zámena manželiek
15:20
Ruža pre nevestu
17:35
Dunaj, k vašim službám
17
19:00
Dunaj, k vašim službám
18
20:30
Šikanovaná
22:30
Krivo obvinená
00:30
Šikanovaná
02:05
Krivo obvinená
03:30
Veľká svadba
04:50
New Amsterdam
2
CS Film
Sporiť či míňať? Takto to robia ostatní
06:00
Sníček
06:10
Zabij nudu!
06:25
Fidlivareška
06:40
Kikirikí
06:55
Bílý tesák
7
07:00
Staré pověsti české
2
07:10
O Mikešovi
14
07:25
Brundibáři
3
07:35
Tisíc a jedna noc
8
07:55
Broučci
12
08:00
Mach a Šebestová
11
08:10
Žofka a její dobrodružství
4
08:25
Já Baryk
2
08:35
Krakonošovy pohádky
13
09:00
Teleshopping
10:15
Hodinář
11:35
Stopařky neberu!
12:00
Poslední mohykán
13:35
Kinosál
13:45
Filmové minuty
14:00
Buldoci a třešně
15:45
Filmové minuty
16:00
Čtyři v kruhu
17:40
Kinosál
18:00
Stříbrný vítr
19:40
O Dorotce
6
20:00
Smrt černého krále
22:00
Bobule
23:35
Teleshopping
Nova
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
06:00
Bernieho dobrodružstvá
06:05
Zig a Sharko
06:20
Denver: Posledný dinosaurus
5
07:10
Alvin a Chipmunkovia
18
07:55
Víkendové Raňajky
10:25
Rady vtáka Loskutáka
11:55
O päť minút dvanásť
13:15
Špecialisti
215
14:20
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
16:40
V znamení Merkúra
5
18:15
Arabela sa vracia
7
18:50
Arabela sa vracia
8
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Dobro došli
8
21:30
Kriminálka Anděl
9
22:45
Črepiny
23:15
Salt
01:15
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
02:55
Superlov
04:20
Črepiny
04:45
Novashopping
ČT1
Šokujúci fakt o Allianz. Neuveríte čo poistili
05:00
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
05:30
Z metropoly
06:00
Zaujímavosti z regiónov
06:25
Roztomilý člověk
07:55
Po stopách hviezd
08:25
Buchty ráno
08:55
Polopate
09:50
Kalendárium
10:05
Túlavá kamera
10:35
Objektív
11:05
Dynastia Novákovcov
5
12:00
Otázky Václava Moravca
13:00
Správy
13:05
Lolinka a fúzač
13:55
O vodníkovi a husličkách
14:35
Od siedmej do štvrtej
15:55
Andělské oči
17:25
Námestíčko
10
18:25
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
To sa vysvetlí, súdruhovia!
4
21:10
168 hodín
21:44
Výsledky žrebovania Šťastných 10
21:45
Nevinné lži
23:00
Murdochove záhady
23:55
Gejzír
00:25
Hobby našej doby
00:50
Máme radi zvieratá
01:20
Manéž Bolka Polívku
02:30
Banánové rybičky
03:10
Ako sa darí, sused?
03:50
Bývanie je hra
04:15
Chalupa je hra
04:35
Pod pokrievkou
Prima
TOP podcasty o peniazoch a investovaní
06:00
Loďou cez Kornati
06:05
Bolek a Lolek idú do sveta
06:12
Bolek a Lolek idú do sveta
06:20
M.A.S.H
129
06:40
M.A.S.H
130
07:05
M.A.S.H
131
07:35
M.A.S.H
132
08:05
České chaty snov
09:00
Prima ČESKO
09:35
Prima SVET
10:05
Vo vare
11:00
PARTIA Terezie Tománkovej
11:55
Receptár prima nápadov
12:50
"Libovky" Pepu Libického
13:45
Vychytávky Láďu Hrušku
14:20
Vychytávky Láďu Hrušku
15:00
Vychytávky Extra
15:25
Polda
5
16:35
Prezidentka
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Vytoč môjho agenta
1
21:30
Temný Kraj
1
22:55
Mission: Impossible 3
01:05
Stratený v džungli
03:00
Jazva na duši
04:30
Nevysvetliteľné zmiznutia
Markíza Krimi
AUTO MOTO: Toto Tesla riadne pokašlala!
05:30
Policajné prípady
06:15
Policajné prípady
07:00
Vraždy v raji
1
07:50
Vraždy v raji
2
08:45
Špecialisti
2
09:35
Špecialisti
5
10:25
Špecialisti
6
11:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
9
11:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
10
12:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
11
13:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
12
14:45
Grantchester
5
15:50
Grantchester
6
16:50
Slečna Marplová
3
19:00
Bostonské vraždy
11
19:55
Bostonské vraždy
12
20:55
Špecialisti
7
22:00
Špecialisti
8
23:05
Špecialisti
34
00:10
Pochovaní za domom
16
00:50
Grantchester
5
01:40
Grantchester
6
02:25
Špecialisti
7
03:15
Špecialisti
8
04:00
112
04:30
Mesto tieňov 2
TA3
Naozaj sa životná úroveň zlepšuje?
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Správy
07:30
Dobré správy
08:00
Správy
08:30
Motoring
09:00
Štúdio TA3
11:00
V politike
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Ekonomika+/Financie+
13:00
Správy
13:30
Zdravý les
13:45
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Týždeň vo filme-1964
15:00
Správy
15:30
Investujeme
16:00
Žurnál
16:15
Špeciál s Ilievom
17:00
Správy
17:30
Showbiz
18:00
Svet technológií
18:15
Naše potraviny
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Európa dnes a zajtra
19:30
Štúdio TA3
20:00
V politike
21:00
Správy
21:30
Záchranári
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Správy
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
V politike
03:00
Správy
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
PENIAZE: Cena pohrebu vás šokuje!
06:00
Sherlock Holmes: Hra tieňov
08:05
Vyššia moc
10:05
Jan
10:30
RoboCop
12:30
Fargo
14:10
V moci davu
15:50
Vyššia moc
17:50
Sherlock Holmes: Hra tieňov
20:00
Monika
21:50
Sisi & ja
00:00
Modrý zamat
02:00
Posledný lúč
03:10
Nevesta dažďa
04:45
Psom a Talianom vstup zakázaný
Jojko HD
Máte psychické problémy? Skúste toto
05:00
Pat a Mat
27
05:20
Babička, rozprávaj!
4
05:35
Ekofaktor
5
05:45
Viking Vicky
56
06:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
25
06:25
Tom Gates
12
06:40
Maškrtné medvedie príbehy
18
06:45
Maškrtné medvedie recepty
18
06:50
Lloyd a muchy
44
07:05
Mechamato
26
07:30
Sníček a Dúhalka
1
07:45
Zvieratká
20
08:00
Zoopark
5
08:15
Fíha tralala
10
08:25
Hanička a Murko pre najmenších
4
08:35
Odbodkovia
25
08:50
Jojko oslávencom
70
09:00
Angličanina
7
09:15
Strašidielka
27
09:25
Plamienok a štvorkolky
3
09:50
Knihy od stonožky
6
10:00
Mia a čarovné ihrisko
5
10:10
Mestská farma Lellobee
18
10:20
Digley a Dazey
31
10:25
Naše prasiatko
1
10:35
Labková patrola
20
11:00
Strašidielka
76
11:05
Štaflík a Špagetka
8
11:20
Moe a jeho šou
21
11:35
Babička, rozprávaj!
5
11:50
Zvierací ochrancovia
50
12:05
Rybičky Flip a Flap
6
12:15
Barbapapa
26
12:25
Máša a medveď
14
12:35
SpongeBob v nohaviciach
23
13:00
Deti z farmy
3
13:15
Bambuľko a Bulienka
10
13:25
Hanička a Murko pre najmenších
5
13:35
Ekofaktor
6
13:50
Volám sa Caillou
15
14:15
Fíha tralala
10
14:25
Zvierací ochrancovia
50
14:45
Bambuľko a Bulienka
11
14:55
MalinyJamológia 2
5
15:10
Mestská farma Lellobee
18
15:20
Ovečka Shaun
34
15:30
Strážcovia Trstinového mora
11
15:45
Angličanina
8
16:00
Strašidielka
11
16:05
Štaflík a Špagetka
9
16:20
Moe a jeho šou
22
16:35
Mechamato
1
17:00
Knihy od stonožky
6
17:15
Zvieratká
21
17:30
Strašidielka
77
17:40
Babička, rozprávaj!
5
17:55
Labková patrola
20
18:20
Mestská farma Lellobee
19
18:30
Tajomstvá Medovej doliny
8
18:45
Jojko oslávencom
70
18:55
Zoopark
5
19:20
Plamienok a štvorkolky
4
19:50
SpongeBob v nohaviciach
23
20:15
Mechamato
26
20:45
Chrumka a Čipsík
5
21:00
Volám sa Caillou
16
21:30
Strážca vesmíru Roger
4
21:45
Jahôdka a jej kamaráti
5
22:10
Viking Vicky
57
22:25
Kúzlovanie
4
22:35
Rev a motoroví miláčikovia
1
23:00
Tom Gates
12
23:15
Malí fidlikanti
9
23:30
Knihy od stonožky
6
23:40
Zabi nudu!
4
23:55
Fidlivareška
1
00:15
MalinyJAMológia
2
00:30
Digley a Dazey
31
00:35
Zabi nudu!
4
00:50
Knihy od stonožky
6
01:00
Kikirikí
1
01:10
Sníček
10
01:35
Kúzlovanie
5
01:45
Rapotáčik 3
3
01:55
Digley a Dazey
32
02:00
Naše prasiatko
2
02:05
Kúzlovanie
4
02:15
Strašidielka
27
02:20
Jojo, to vážne?!
5
02:35
Sníček
10
03:00
Hanička a Murko pre najmenších
5
03:10
Knihy od stonožky
6
03:20
Tom Gates
12
03:35
Volám sa Caillou
16
04:00
Fíha tralala
5
04:10
Malí fidlikanti
4
04:25
Sníček a Dúhalka 2
7
04:40
Fidlivareška
7
04:50
Strašidielka
12
TV Lux
VZŤAHY: Peniaze môžu zničiť manželstvo
05:00
Biblia
07:00
Ruženec
07:30
Prehľad katolíckych periodík
07:45
Zabudnuté poklady
08:00
Effeta
08:20
Živé obrazy
08:30
Quo vadis
09:05
Klubovka
09:35
Týždeň s... Farnosťou Michalovce
09:40
Svätá omša zblízka
09:50
Odrobiny – jedným Slovom
10:00
Svätá omša z Vatikánu
11:30
Nová kvalita života
11:50
Svedectvo
11:55
Odrobiny – jedným Slovom
12:00
Anjel Pána
12:15
A teraz čo?
12:30
Ruženec
13:10
Svedectvo
13:15
Na tónoch vďačnosti
14:00
Pôstne kázne kardinála R. Cantalamessu, OFMCap
5
14:45
Pašie na Palmovú (Kvetnú) nedeľu podľa Marka
15:00
Hodina milosrdenstva
15:25
TV LUX deťom
15:35
Brat František
16:00
Rozprávočka
16:20
Krížová cesta z Prešova
17:50
Nová kvalita života
18:00
Jeden na jedného
18:15
Ovocie koncilu
18:35
Pašie na Plamovú (Kvetnú) nedeľu podľa Marka
18:45
Krížová cesta: Byť jeho učeníkmi
19:30
Svätá omša z kaplnky TV LUX
20:40
Klamstvá o eutanázii
21:40
Medzi nebom a zemou
22:20
Vaticano
22:55
U Nikodéma
23:50
Pašie na Palmovú (Kvetnú) nedeľu podľa Marka
00:05
Spravodajský súhrn
00:40
Akatist ku Klokočovskej Panne Márií
01:20
Nová kvalita života
01:35
vKontexte
02:00
Effeta
02:20
Živé obrazy
02:30
Spojení vierou
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
Posvätné miesta kresťanskej viery
03:55
Svetoznámi slovenskí vedci
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia