Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Rosamunde Pilcher: Bozk na vidieku
Prima Love
-
20:00
Nič, len pravda
Filmbox
-
20:00
Katarína Veľká III - Samozvanci
Dvojka
-
20:35
Klamár na plný úväzok
JOJ Cinema
-
03:55
Aquaman a stratené kráľovstvo
HBO
-
17:55
Policie Modrava
Markíza
-
02:10
Sestřičky
Prima Love
-
21:55
Vojna o dedičstvo
HBO 3
-
14:00
Kong: Ostrov lebiek
HBO 2
-
09:40
Medzi dimenziami
FilmBox Extra HD
-
00:05
Následujúci slajd
JOJ
Získaj výnos až 6,1% ročne!
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:50
Prvé oddelenie
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
10
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:45
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Vtip za stovku
22:00
Všetko čo má Ander rád
23:00
Svätý
01:25
Riskuj!
02:05
Noviny TV JOJ
02:55
Vtip za stovku
03:55
Bez servítky
04:55
TOP STAR
Markíza
Kupovať byt, či ešte počkať?
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Varte s nami
08:35
Zámena manželiek
09:40
Mama na prenájom
72
10:40
Dunaj, k vašim službám
2
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:50
Mentalista
2
13:50
Mentalista
3
14:50
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
73
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Ruža pre nevestu
22:55
Pani Dokonalá
01:05
Godzilla 2: Kráľ monštier
03:15
Mentalista
2
04:00
Mentalista
3
04:50
Rodinné prípady
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:00
Občan za dverami
05:30
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Neposlušní
09:00
Detektívi zo severu
8
10:00
Na krok od neba
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
14:00
Veľkou lyžicou
14:40
Zdravá maškrta
15:00
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:25
Bez batožiny
16:50
Destinácie
17:05
Detektívi zo severu
9
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Milujem Slovensko
21:55
Cestou necestou
22:25
Thelma & Louise
00:30
Správy RTVS "N"
01:20
Góly - body - sekundy
01:40
Počasie
01:45
Don Matteo
02:45
Lekárka z ostrova
5
04:15
Tajomstvo mojej kuchyne
04:55
Správy RTVS "N"
Dvojka
Vieš, kto stojí za každým úspešným filmom?
06:00
Zázračný miniateliér
06:05
Ja a moja rodina
06:20
Jurošík "N"
06:25
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Bella a Sebastián
07:15
Bella a Sebastián
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria
09:00
Regina
09:55
Najstarší zo všetkých vrabcov
11:30
Obedníček
11:35
Píkova zoo
11:40
Pa a Pi "N"
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
SK dejiny
13:40
Grimasy Friederiky Schüllerovej
14:05
Skutočný Charlie Chaplin
16:00
Cesty za umením
16:30
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:55
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
17:40
Zázračný ateliér "N"
18:05
Čo budeme robiť
18:20
Superveda
18:30
Večerníček
18:35
Píkova zoo
18:45
Lilin ostrov pokladov
18:50
Fidlibumove pokusy
19:00
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Bella a Sebastián
19:25
Bella a Sebastián
19:35
Ja a moja rodina
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família
20:35
Katarína Veľká III - Samozvanci
6
21:30
Radosť zo života
22:00
Trochu inak s Adelou
23:00
Duran Duran: Album "Rio"
00:05
Správy RTVS "N"
00:55
Hírek
JOJ Šport
Slováci, hanbime sa za tento výsledok!
05:40
ČSOB Marathon
10:05
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
13:05
Futbal - Reprezentácia ženy
15:35
Basketbal - Liga Endesa
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
21:45
Hokej - Extraliga
00:05
FIS Svetový pohár slalom ženy
01:25
FIS Svetový pohár slalom ženy
02:40
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
03:45
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
JOJ Plus
Aj vás prekvapili výsledky tohto prieskumu?
05:50
Nákupné maniačky
07:20
Letecké katastrofy III - Špeciál
08:45
Vojna aukcií
09:35
Vražedné čísla
27
10:25
Vražedné čísla
28
11:25
Riskuj!
12:20
Extrémne prípady
13:40
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:40
Policajti v akcii
15:40
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:45
Letecké katastrofy
17:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov
18:50
Naši
12
19:30
Profesionáli
7
20:30
Vesmír medzi nami
23:15
Unesená v Istanbule
02:00
Spackané plastické operácie
13
02:40
Spackané plastické operácie
14
03:20
Mafstory
4
04:10
Chlpatí šampióni
WAU
REALITY: Aktuálne informácie k nehnuteľnostiam!
05:35
Diagnóza: Vražda
1
06:15
Diagnóza: Vražda
2
07:00
Súdna sieň
08:05
Prvé oddelenie
09:20
Vraždy v Midsomeri
4
11:45
Diagnóza: Vražda
3
12:50
Diagnóza: Vražda
4
14:00
Dr. House
11
14:55
Dr. House
12
15:55
Vraždy v Midsomeri
5
18:00
Vražedné čísla
16
19:05
Vražedné čísla
17
20:10
Wisting
5
21:05
Wisting
6
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
10
23:00
Tvárou v tvár
1
23:35
Tvárou v tvár
2
00:10
Tvárou v tvár
3
00:45
Tvárou v tvár
4
01:20
Policajti v akcii
02:45
Myšlienky vraha
17
03:30
Tvárou v tvár
1
03:55
Tvárou v tvár
2
04:20
Tvárou v tvár
3
04:45
Tvárou v tvár
4
JOJ Svet
EKONOMIKA: Aká je pravda? Máme sa dobre, či nie?
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Chute divokej Aljašky
10:00
Katastrofy v priamom prenose
11:00
Zbrane ríše zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Chute divokej Aljašky
14:00
Denníky dobra
14:30
Denníky dobra
15:00
Zbrane ríše zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Chute divokej Aljašky
18:00
Katastrofy v priamom prenose
19:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Lovci duchov
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Chute divokej Aljašky
22:30
Denníky dobra
23:00
Denníky dobra
23:30
Hitlerovo zlato
00:15
Lovci duchov
01:00
Zbrane Hollywoodu
01:30
Chute divokej Aljašky
02:00
História 360
JOJ Cinema
Takto fungujú vkladomaty
06:40
Arthur a Maltazardova pomsta
08:25
Neočakávaná láska
10:05
Malý princ
12:05
Náhodná láska
13:40
Pes roc(ku)
15:20
Toto je koniec
16:55
Misia: Prezident
18:35
Dom na predaj, srdce na odber
20:15
Aféra Olivera Twista
21:55
V mene diabla
23:40
Slnovrat
02:05
Kandahár
04:00
Miliónové preteky
Dajto
Vedeli ste TOTO o svojej banke?
05:20
Bernieho dobrodružstvá
05:30
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
08:00
Kredenc
08:50
Partička
10:15
Dva a pol chlapa
1
10:35
Dva a pol chlapa
2
11:10
M*A*S*H
3
11:35
M*A*S*H
4
12:15
Dva a pol chlapa
3
12:40
Dva a pol chlapa
4
13:00
Teória veľkého tresku
8
13:30
Teória veľkého tresku
9
13:55
Teória veľkého tresku
10
14:25
Teória veľkého tresku
11
14:50
Teória veľkého tresku
12
15:20
Teória veľkého tresku
13
15:45
Priatelia
6
16:15
Priatelia
7
16:45
Dva a pol chlapa
5
17:15
Dva a pol chlapa
6
17:45
M*A*S*H
5
18:15
M*A*S*H
6
18:50
Mladý Sheldon
15
19:15
Mladý Sheldon
16
19:40
Susedia
20:30
Komando
22:20
Čata
00:45
Športové noviny
00:55
Susedia
01:35
Susedia
02:10
Silvánovci
04:00
Susedia
04:35
Oggy a šváby
Doma
Banky zvyšujú úroky na termínovaných vkladoch
05:10
Oteckovia
4
06:00
Druhý dych
55
06:45
Túžba tela
26
07:25
Túžba tela
27
08:25
Krok za krokom
2
09:10
Krok za krokom
3
09:55
Chicago Fire
15
10:55
S hlavou v oblakoch
75
11:45
S hlavou v oblakoch
76
12:55
Oteckovia
5
14:05
Keď kvitne láska
7
15:10
Keď kvitne láska
8
16:00
Túžba tela
28
17:00
Túžba tela
29
18:00
Chicago Fire
16
19:00
Keď kvitne láska
9
19:55
Keď kvitne láska
10
20:55
Krok za krokom
4
21:25
Krok za krokom
5
21:55
Priatelia
8
22:25
Priatelia
9
22:55
New Amsterdam
20
23:50
Keď kvitne láska
9
00:50
Keď kvitne láska
10
01:45
S hlavou v oblakoch
75
02:30
S hlavou v oblakoch
76
03:10
Reflex
03:35
Smotánka
04:35
Adela show
CS Film
POZOR! Objavil sa nový podvod s diaľničnými známkami
06:00
Sníček a Dúhalka 2
06:10
Zabij nudu!
06:25
Sníček
6
06:35
Kikirikí
06:40
Bílý tesák
8
06:55
O modrém autíčku
1
07:05
Broučci
9
07:20
Brundibáři
6
07:25
Žofka a její dobrodružství
2
07:35
O Dorotce
3
07:50
Pojďte pane, budeme si hrát
6
08:00
Já Baryk
11
08:15
Mach a Šebestová
6
08:25
Krakonošovy pohádky
1
09:00
Teleshopping
10:15
Balada pro banditu
12:00
Panenství
13:30
Rozmary lásky
13:40
Kinosál
14:00
Snowboarďáci
15:45
Filmové minuty
16:00
Místo v houfu
18:00
Hra o jablko
19:35
Filmové minuty
19:40
Staré pověsti české
25
20:00
Já to tedy beru, šéfe...!
21:40
Kinosál
22:00
Svatební cesta
23:40
Slavík a růže
Nova
PORADÍME: Ako na dedičské konanie
05:55
Raňajky
08:30
Ulica
4684
09:30
Jedna rodina
72
10:55
Bostonské vraždy
11
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Ordinácia v ružovej záhrade 2
136
13:40
Kriminálka Miami
20
14:35
Kriminálka Miami
21
15:30
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4685
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Inferno
22:45
Malé veci
01:30
Kriminálka Miami
20
03:10
Ulica
4685
03:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2
136
04:50
Novashopping
ČT1
Jedinečná príležitosť zarobiť 6,1% ročne!
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:50
Koráliky
10:05
Vínorodé brehy Rýna
2
10:35
Neobyčajné životy
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:10
Na stope
14:35
Reportéri ČT
15:20
Úsmevy Rudolfa Hrušínskeho
16:05
Polopate
17:00
Bývať ako... na plátne
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Doktor Martin
14
21:05
Všechnopárty
21:59
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:00
Hercule Poirot
23:45
Komisár Montalbano
01:20
AZ-kvíz
01:50
Banánové rybičky
02:30
Dobré ráno
Prima
POZOR na exekúciu! Toto vám hrozí
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:05
M.A.S.H
198
07:40
M.A.S.H
199
08:10
M.A.S.H
200
08:40
M.A.S.H
201
09:10
Zoo
192
10:30
Polícia Hamburg
30
11:30
Polícia Hamburg
1
12:30
Closer
4
13:25
Komisár Rex
4
14:30
Polícia v akcii
15:35
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Máme radi Česko
22:00
Máme radi Česko
23:45
Áno, šéfe!
00:45
Polícia v akcii
01:40
Polícia Hamburg
30
02:35
Polícia Hamburg
1
03:25
Closer
4
04:15
Ako sa stavia sen
Markíza Krimi
Test fin. gramotnosti. Ako by ste obstáli vy?
05:50
NCIS: Los Angeles
7
06:25
NCIS: Los Angeles
8
07:10
Špecialisti
3
07:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
20
08:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
21
09:15
Kosti
7
10:00
Kosti
8
10:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
3
11:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
4
12:05
Policajné prípady
13:05
Policajné prípady
14:00
V mene zákona
15:05
Kosti
9
16:05
Kosti
10
17:00
Mentalista
2
18:00
Mentalista
3
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
5
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
6
20:55
Špecialisti
5
22:00
Špecialisti
6
22:50
Kosti
9
00:00
Kosti
10
00:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
5
01:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
6
02:05
Špecialisti
5
02:50
Špecialisti
6
03:40
112
04:25
Mesto tieňov 2
TA3
Má vaša poistka zmysel? Či sú to vyhodené peniaze?
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Zdravý les
13:45
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Zdravie na TA3
15:00
Správy
15:15
Štúdio TA3
15:30
Správy/Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Dobré správy
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
20:00
Pozrime sa na to
21:00
Správy
21:30
Štúdio TA3
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Pozrime sa na to
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
ZDRAVIE: Zubné benefity končia. Čo ich nahradí?
05:40
Amok
06:00
Exodus
07:40
Náhradné kľúče
09:30
Posvätná duša
11:10
Tri rodiny
1
12:10
Tri rodiny
2
13:15
Nayola
14:40
Moja stará škola
16:30
Náhradné kľúče
18:25
Posol zlých správ
20:00
Rodinný podnik
21:50
Falcon Lake
23:30
Mária Antoinetta
01:30
Robocop 3
03:15
Írske zbohom
03:40
Autobiografia
Jojko HD
Aj vás prekvapili výsledky tohto prieskumu?
05:05
Sníček a Dúhalka
6
05:20
Fidlivareška
8
05:35
Knihy od Stonožky
33
05:45
Viking Vicky
4
06:00
Matematické príšerky
7
06:25
Tom Gates
14
06:40
Okido
12
06:55
Strážcovia Trstinového mora
25
07:05
Lloyd a muchy
18
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
24
07:45
Mechamato
7
08:10
Fíha tralala
6
08:25
Petronela Jabĺčková
6
08:40
Odbodkovia
51
08:50
Bob staviteľ XV -
14
09:00
Požiarnik Sam
4
09:15
Zvierací ochrancovia
23
09:35
Plamienok a štvorkolky
17
10:00
Strážcovia Trstinového mora
26
10:10
Rybičky Flip a Flap
26
10:20
Mia a čarovné ihrisko
7
10:30
Mestská farma Lellobee
12
10:35
Digley a Dazey
9
10:45
Naše prasiatko
1
10:50
Moe a jeho šou
47
11:05
Strašidielka
7
11:10
Idefix
18
11:20
Zvieratká
18
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
2
12:05
Odbodkovia
51
12:20
Bambuľko a Bulienka
10
12:30
Barbapapa
51
12:40
Medzi nami zvieratkami
14
12:45
Máša a medveď
25
12:55
Požiarnik Sam
5
13:10
Knihy od Stonožky
34
13:20
Fíha tralala
6
13:30
Deti z farmy
28
13:45
Volám sa Caillou
15
14:10
Ovečka Shaun
20
14:20
Máša a medveď
26
14:35
Zvieratká
19
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
9
15:00
MalinyJAMológia
3
15:20
Chrumka a Čipsík
11
15:35
Bambuľko a Bulienka
11
15:45
Angličanina
9
16:05
Máša a medveď
14
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá II-IV
5
16:25
Moe a jeho šou
48
16:45
Tom Gates
15
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
25
17:30
Knihy od Stonožky
35
17:40
Idefix
19
17:55
Ovečka Shaun
20
18:05
Lloyd a muchy
18
18:20
Mia a čarovné ihrisko
7
18:25
Mestská farma Lellobee
12
18:30
Digley a Dazey
9
18:35
Naše prasiatko
1
18:45
Plamienok a štvorkolky
18
19:15
Deti z farmy
28
19:30
Zvierací ochrancovia
24
19:50
Ruby z dúhy
15
20:05
Strážcovia Trstinového mora
25
20:10
Zvieratká
18
20:30
Mechamato
7
20:55
Chrumka a Čipsík
11
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
3
21:40
Volám sa Caillou
16
22:05
Strážca vesmíru Roger
4
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
18
22:45
Viking Vicky
5
23:00
Kúzlovanie
11
23:15
Rev a motoroví miláčikovia
1
23:40
Tom Gates
14
23:55
Malí fidlikanti
8
00:10
Okido
12
00:25
Zabi nudu!
26
00:40
Knihy od Stonožky
34
00:50
Fidlivareška
3
01:10
MalinyJAMológia
3
01:25
Zabi nudu!
26
01:40
Knihy od Stonožky
35
01:50
Kikirikí
11
02:05
Sníček
6
02:30
Knihy od Stonožky
35
02:40
Rapotáčik
9
02:50
Kúzlovanie
11
03:05
Máša a medveď
26
03:15
Sníček
6
03:40
Rapotáčik
9
03:50
Knihy od Stonožky
34
04:00
Tom Gates
14
04:15
Volám sa Caillou
16
04:40
Fíha tralala
1
04:50
Malí fidlikanti
3
Zobraziť
Nastavenia