Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Sobota
Dnes
Zajtra
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Celý deň
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na sobotu
Predchádzajúci slajd
Záhada v Saint Tropez
JOJ Cinema
-
20:15
Veľká oriešková lúpež 2
Nova Cinema
-
15:05
Polda
Prima Plus
-
20:15
Veľa šťastia, pán Veľký
Prima MAX
-
00:15
Kursk
Prima Cool
-
20:15
Revenant Zmŕtvychvstanie
Nova Cinema
-
22:20
Marinette
Cinemax 2
-
20:30
Gentleman s revolverom
AXN
-
15:55
Out Of Death
Filmbox
-
20:00
Mníška
HBO 2
-
00:35
Následujúci slajd
JOJ
Vyhrajte zájazd na Olympijské hry do Paríža!
05:00
Noviny TV JOJ
05:50
Krimi
06:20
Noviny TV JOJ
07:00
Naši
15
07:40
Labková patrola
11
08:10
SpongeBob SquarePants
8
08:35
Paddington 2
10:50
Kráska a zviera
2
13:00
Múmia sa vracia
15:50
Pásla kone na betóne
17:45
Veľkonočné Inkognito
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Návrh
23:00
V mene krvi
00:55
Barb a Star idú do Vista del Mar
04:10
Krimi
04:50
Veľkonočné Inkognito
Markíza
Zruší sa na Slovensku šibačka?
06:00
Televízne noviny
06:55
Tom a Jerry
07:10
Scooby-Doo a legenda o fantosaurovi
08:30
Princ Krasoň
10:00
Popoluška v teniskách
11:50
Let’s Dance
14:30
27 šiat
16:50
10 dní bez mamy
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Buď chlap!
22:45
Manžel na skúšku
01:00
Buď chlap!
03:50
UEFA EURO 2024: Magazín
04:55
Rodinné prípady
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:35
Tajomstvo mojej kuchyne
06:15
Jurošík "N"
06:20
Slimák Maťo a škriatok Klinček "N"
06:30
Drobci "N"
06:35
Zázračný ateliér "N"
07:05
Príbehy z čarovnej záhrady
07:15
Príbehy z Feniklovej ulice
07:25
Xavier Riddle a Tajné múzeum
07:35
Ronja, dcéra lúpežníka
08:00
Šéfkuchár Shane
08:15
Čudná príroda
13
08:20
Čo budeme robiť
08:35
Superveda
08:45
Duel Junior
09:10
Hamzova ekologická výprava
13
09:25
Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
09:40
Hoodie
09:50
Hoodie
10:05
Sokoliarova dcéra
11:25
Nebíčko v papuľke
11:55
Toskánska vášeň
12
13:25
Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra
14:30
Zuzanka Hraškovie
15:40
Bedári
2
17:15
Sissi - Mladá cisárovná
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:16
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:18
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:20
Počasie
20:30
Záhady tela
21:35
Neskoro večer
22:40
Hit roka
23:45
Sissi - Mladá cisárovná
01:30
Správy RTVS "N"
03:20
Góly - body - sekundy
03:40
Počasie
03:50
Neskoro večer
04:50
Správy RTVS "N"
Dvojka
2. dôchodkový pilier zarobil rekordné sumy
05:50
Motýle Slovenska - Stepi a lúky
06:15
Motýle Slovenska – Hory a lesy
06:45
Motýle Slovenska - Mokrade a rašeliniská
07:15
Motýle Slovenska - Mestá a záhrady
07:50
Živá panoráma
08:20
Extrémne v horách
08:50
Encyklopédia slovenských obcí
09:05
Bežkopotulky
09:15
History
09:20
Noc v archíve
10:25
Generácia
10:50
Kapura
11:35
Farmárska revue
12:05
Hubačka
12:15
Na rybách - Petrov zdar
12:45
Na zelenej adrese
13:00
Čenkovej deti
14:15
Posledné tajomstvo Marilyn Monroe
15:05
Sagrada família: Gaudího výzva
16:00
Divoká Poľana
17:00
Krutá ľúbosť
18:20
Večerníček
18:25
Tvojazem
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:10
Pozor, padá SNG!
21:30
Madame Tussauds – Príbeh vosku
22:20
Sting - koncert na zámku Chambord
00:10
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
Dôležité informácie pre klientov 365 banky!
05:30
Bedminton World Tour
06:25
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
08:05
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
12:40
Hokej - Extraliga
14:50
Futbal - 2. liga
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
21:15
Dokument
22:55
Hokej - NCAA
01:20
FIS Svetový pohár slalom ženy
03:20
FIS Svetový pohár slalom ženy
03:30
Bedminton World Tour
JOJ Plus
KINO: TOTO ste o nových filmoch určite nevedeli!
05:00
Dvojičky
1
06:00
Veľké upratovanie
17
07:15
Na chalupe
08:25
Nové bývanie
09:50
Bez servítky
13:20
Kate & Leopold
16:00
Popoluška
17:45
Rad nešťastných príhod
20:30
Zoznámte sa, Joe Black
00:10
Oktagon
04:25
Dvojičky
2
04:55
Veľké upratovanie
26
WAU
PENIAZE: Prečo sa vám finančne nedarí?
05:05
Súdna sieň
05:45
Súdna sieň
06:30
Prvé oddelenie
07:35
Veľké vlakové putovanie po Európe
6
09:20
Súkromné očko
17
10:35
Súkromné očko
18
11:55
Klamári
12
12:55
Klamári
13
13:55
Bodka
7
14:55
Bodka
8
15:55
Vraždy v Midsomeri
1
18:00
9-1-1
7
19:05
9-1-1
8
20:10
CSI: Vegas
5
21:00
CSI: Vegas
6
22:00
Myšlienky vraha
3
22:55
Myšlienky vraha
4
23:50
Vraždiace páry
8
00:50
Dobrý človek
6
01:30
Myšlienky vraha
3
03:10
Myšlienky vraha
4
03:50
Policajti v akcii
JOJ Svet
TOTO o sebe prezradili muži. Čo na to hovoríte?
06:00
História 360
08:00
Bizár na tanieri
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Bizár na tanieri
09:30
Bizár na tanieri
10:00
Šialený svet studenej vojny
11:00
Zbrane Hollywoodu
11:30
Zbrane Hollywoodu
12:00
Zbrane Hollywoodu
12:30
Zbrane Hollywoodu
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Bratia proti prírode
14:00
Bratia proti prírode
14:30
Bratia proti prírode
15:00
Bratia proti prírode
15:30
Bratia proti prírode
16:00
Šialený svet studenej vojny
17:00
Niečo naviac
18:30
Zázraky prírody
19:00
Zázraky prírody
19:30
Zázraky prírody
20:00
Z divokej vody na tanier
20:30
Hry impérií
21:30
V karavane po Slovensku
22:00
Umenie špionáže
22:50
Katastrofy v priamom prenose
23:45
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
00:30
Hry impérií
01:20
Umenie špionáže
03:05
História 360
JOJ Cinema
Súťaž o zájazd na OH Paríž 2024
05:40
Arthur a súboj dvoch svetov
07:30
O myške a medveďovi
09:05
Kohút na víne
11:20
Slon a motýľ
13:05
Láska na Havaji
14:45
Princezná rebelka
16:25
Saľut-7
18:30
Ako delfín
20:15
Záhada v Saint Tropez
21:55
Divoké srdce
23:45
Honba na vraha
01:20
Dobrý šéf
03:15
Podoby lásky
Dajto
Patrí šibačka do 21.storočia?
05:05
Bernieho dobrodružstvá
05:20
Oggy a šváby
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:15
Susedia
07:50
Kredenc
09:05
Partička
09:40
UEFA EURO 2024: Magazín
10:15
Dva a pol chlapa
15
10:35
Dva a pol chlapa
16
11:10
M*A*S*H
10
11:40
M*A*S*H
11
12:20
Dva a pol chlapa
17
12:50
Dva a pol chlapa
18
13:10
Teória veľkého tresku
16
13:35
Teória veľkého tresku
17
14:00
Teória veľkého tresku
18
14:25
Teória veľkého tresku
19
14:55
Teória veľkého tresku
20
15:20
Teória veľkého tresku
21
15:45
Priatelia
23
16:15
Priatelia
24
16:45
Dva a pol chlapa
19
17:15
Dva a pol chlapa
20
17:45
M*A*S*H
12
18:15
M*A*S*H
13
18:45
Mladý Sheldon
4
19:15
Mladý Sheldon
5
19:40
Susedia
20:30
Sherlock Holmes: Hra tieňov
23:05
Osamelý pomstiteľ
01:05
Športové noviny
01:15
Susedia
01:50
Silvánovci
03:35
Susedia
04:10
Zig a Sharko
04:35
Oggy a šváby
Doma
Ako by ste v tomto teste dopadli vy?
05:10
Adela show
06:20
Vtáky v tŕní
3
07:00
Vtáky v tŕní
4
07:55
Krok za krokom
17
08:20
Krok za krokom
18
09:05
Krok za krokom
19
09:50
Krok za krokom
20
10:35
Mama na prenájom
56
11:20
Mama na prenájom
57
12:15
Mama na prenájom
58
13:20
Mama na prenájom
59
14:40
Anna zo Zeleného domu
3
15:40
Anna zo Zeleného domu
4
16:55
Vtáky v tŕní
5
17:55
Vtáky v tŕní
6
19:00
Anna zo Zeleného domu
1
20:40
Anna zo Zeleného domu
2
21:35
Ako zbaliť milionára
23:55
Zrada
7
01:00
Zázraky z neba
03:55
To sa môže stať každému
CS Film
PORADÍME: Máte knižku z kupónovej privatizácie? Nevyhadzujte ju
06:00
Sníček
06:05
Zabij nudu!
06:20
Fidlivareška
06:35
Kikirikí
06:40
O modrém autíčku
1
06:55
Staré pověsti české
8
07:00
Mach a Šebestová
2
07:15
Broučci
3
07:25
Tisíc a jedna noc
14
07:45
O Dorotce
6
07:55
Příběhy kocoura Modroočka
4
08:05
Žofka a její dobrodružství
10
08:20
Já Baryk
8
08:30
Pojďte pane, budeme si hrát
6
09:00
Teleshopping
10:15
Florián
12:00
Účastníci zájezdu
14:00
105% alibi
15:35
Restaurant
15:45
Filmové minuty
16:00
Poslední propadne peklu
17:30
Šípková Růženka aneb Spící krasavice
18:00
Zlatá reneta
19:30
Kinosál
19:40
Brundibáři
2
20:00
Film na přání: V hodine dvanástej, Vlčí jáma, Konec starých časů
21:40
Kinosál
22:00
Kam nikdo nesmí
23:35
Teleshopping
Nova
Finančná akadémia
06:00
Bernieho dobrodružstvá
06:05
Zig a Sharko
06:15
Denver: Posledný dinosaurus
7
07:05
Alvin a Chipmunkovia
20
07:55
Víkendové Raňajky
10:45
Zlatý kompas
12:55
Šarlotina pavučinka
14:50
Hudba a text
17:00
Dieťa Bridget Jonesovej
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Superlov
21:40
Posledný lovec čarodejníc
23:50
Spojenec
03:55
Princ v medvedej koži
04:55
Novashopping
ČT1
ZDRAVOTNÍCTVO: Najlepšie nemocnice na Slovensku
05:05
Malá farma
05:30
Cez nový prah
06:00
Buchty ráno
06:25
Polopate
07:15
Máme radi zvieratá
07:45
Ty, ty, ty, Moneti!
08:20
Což takhle dát si špenát
09:50
Dúhová panna
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
Mária Ružička
1
14:10
Rozhodni, obraz krásny
14:35
Rozdelenie konta Adventných koncertov Českej televízie 2023
14:50
Svatba jako řemen
16:25
Císařův pekař
17:50
Mačka nie je pes
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:10
Zázraky prírody
21:20
Ceny Anděl Coca-Cola 2023
22:54
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:55
"Tentokrát se budu smát já"
23:50
Murdochove záhady
00:45
V kondícii
01:05
Manéž Bolka Polívku
03:15
Banánové rybičky
04:00
Cez nový prah
04:35
Pod pokrievkou
Prima
POISTENIE: bez týchto dokladov peniaze nedostanete
06:00
Loďou cez Kornati
06:05
Bolek a Lolek idú do sveta
06:25
M.A.S.H
144
06:50
M.A.S.H
145
07:20
M.A.S.H
146
07:50
M.A.S.H
147
08:30
Autosalon.tv
09:35
Inkognito
10:40
Máme radi Česko
12:25
Česko na grile
13:45
Temný Kraj
1
15:10
Rozpuštěný a vypuštěný
16:35
Počestné paní pardubické
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Česko na grile
21:40
České chaty snov
22:35
Nepriateľ pred bránami
00:55
Security
03:30
Veľa šťastia, pán Veľký
04:10
Ako sa stavia sen
Markíza Krimi
AUTO-MOTO: Najlepšie autoservisy
05:55
Policajné prípady
06:40
Policajné prípady
07:25
Vraždy v raji
5
08:15
Vraždy v raji
6
09:05
Vraždy v raji
7
10:00
Špecialisti
9
10:45
Špecialisti
10
11:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
15
12:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
16
13:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
17
14:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
18
15:10
Rex
1
16:50
Rex
2
18:00
Rex
3
19:00
Bostonské vraždy
13
19:50
Bostonské vraždy
14
20:55
Špecialisti
11
21:50
Špecialisti
12
22:55
Špecialisti
35
23:55
Pochovaní za domom
17
00:35
Rex
1
01:50
Špecialisti
11
03:35
Mesto tieňov 2
03:40
Špecialisti
12
TA3
POROVNANIE: Účty za 0 eur mesačne
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Správy
07:30
Týždeň vo filme-1964
08:00
Správy
08:30
Svet technológií
08:45
Štúdio TA3
09:00
Správy
09:30
Dobré správy
10:00
Správy
10:30
Paralympijský špeciál
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Štúdio TA3
13:00
Správy
13:30
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Biznis
14:45
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Zdravie na TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Európa dnes a zajtra
17:00
Správy
17:30
Motoring
18:00
Očami cestovateľa
18:15
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Vzdelávanie v 21.storočí
19:30
Záchranári
20:00
Správy
20:30
Štúdio TA3
21:00
Správy
21:30
Showbiz
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Správy
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
03:00
Správy
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Vyhrajte zájazd na Olympijské hry do Paríža!
06:00
Sľuby
07:35
Sneh a medveď
09:05
Leonor nikdy nezomrie
10:45
Zabudnutá zem
13:05
Nežný bar
14:50
Monika
16:45
Sneh a medveď
18:20
Sľuby
20:00
Výnimoční priatelia
21:45
Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama
23:55
Philadelphia
03:00
Tvrdá rana
04:25
Bezúhonnosť Josepha Chambersa
Jojko HD
Stane sa veľkonočná šibačka minulosťou?
05:00
Sníček a Dúhalka
4
05:15
Fidlivareška
4
05:35
Mestská farma Lellobee
29
05:40
Viking Vicky
62
06:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
5
06:25
Tom Gates
19
06:40
Maškrtné medvedie príbehy
24
06:45
Maškrtné medvedie recepty
24
06:50
Lloyd a muchy
50
07:05
Mechamato
7
07:30
Sníček a Dúhalka
2
07:45
Zvieratká
6
08:00
Zoopark
10
08:15
Fíha tralala
6
08:25
Hanička a Murko pre najmenších
6
08:35
Odbodkovia
31
08:50
Jojko oslávencom
73
09:00
Angličanina
2
09:25
Plamienok a štvorkolky
17
09:50
Knihy od stonožky
7
10:00
Mia a čarovné ihrisko
11
10:10
Mestská farma Lellobee
1
10:20
Digley a Dazey
6
10:25
Naše prasiatko
13
10:35
Labková patrola
21
11:00
Strašidielka
83
11:05
Štaflík a Špagetka
14
11:20
Moe a jeho šou
27
11:35
Babička, rozprávaj!
3
11:50
Zvierací ochrancovia
4
12:05
Rybičky Flip a Flap
7
12:15
Barbapapa
32
12:25
Máša a medveď
17
12:35
SpongeBob v nohaviciach
24
13:00
Deti z farmy
9
13:15
Bambuľko a Bulienka
3
13:25
Hanička a Murko pre najmenších
7
13:35
Ekofaktor
4
13:50
Volám sa Caillou
21
14:15
Fíha tralala
6
14:25
Zvierací ochrancovia
4
14:45
Bambuľko a Bulienka
4
14:55
MalinyJamológia 2
6
15:15
Ovečka Shaun
40
15:25
Strážcovia Trstinového mora
17
15:40
Angličanina
3
16:00
Štaflík a Špagetka
15
16:15
Moe a jeho šou
28
16:35
Mechamato
8
17:00
Knihy od stonožky
7
17:10
Zajačia škola - Strážcovia zlatého vajca
18:35
Tajomstvá Medovej doliny
9
18:50
Jojko oslávencom
73
19:00
Zoopark
10
19:20
Plamienok a štvorkolky
18
19:50
SpongeBob v nohaviciach
24
20:15
Mechamato
7
20:45
Chrumka a Čipsík
11
21:00
Volám sa Caillou
22
21:30
Strážca vesmíru Roger
10
21:45
Jahôdka a jej kamaráti
11
22:10
Viking Vicky
63
22:25
Kúzlovanie
11
22:35
Rev a motoroví miláčikovia
7
23:00
Tom Gates
19
23:15
Malí fidlikanti
6
23:30
Knihy od stonožky
7
23:40
Zabi nudu!
16
23:55
Fidlivareška
7
00:15
MalinyJAMológia
3
00:30
Zabi nudu!
16
00:45
Knihy od stonožky
7
00:55
Kikirikí
13
01:10
Sníček
8
01:35
Kúzlovanie
12
01:45
Rapotáčik 3
4
03:00
Digley a Dazey
6
03:05
Naše prasiatko
13
03:10
Kúzlovanie
11
03:20
Jojo, to vážne?!
6
03:35
Sníček
8
04:00
Fíha tralala
1
04:10
Malí fidlikanti
1
04:25
Sníček a Dúhalka
5
04:40
Fidlivareška
5
04:55
Pat a Mat
31
TV Lux
Mať účet v tejto banke sa oplatí
05:00
Biblia
07:00
Ruženec
08:15
Gréckokatolícky magazín
08:35
TV LUX deťom
08:45
Brat František
09:15
Rozprávočka
09:25
Krížová cesta pre deti
09:45
Effeta
10:10
Živé obrazy
10:20
Týždeň s... Farnosťou Veľký Biel
10:30
V škole Ducha
11:05
Posvätné miesta kresťanskej viery
11:35
Svetoznámi slovenskí vedci
12:00
Anjel Pána
12:30
Ruženec
13:00
A teraz čo?
13:15
Akatist ku Kristovým strastiam
13:55
U Nikodéma
15:00
Hodina milosrdenstva
15:15
Prehľad katolíckych periodík
15:30
Gréckokatolícky ruženec
16:00
Tvorivo
16:30
Kruciata
17:00
LUXáreň
17:30
Majster zázrakov
19:00
Effeta
19:30
Veľkonočná vigília z Vatikánu
21:35
Danica a jej príbehy
22:05
Nová kvalita života
22:20
Týždeň s... Farnosťou Veľký Biel
22:35
Spojení vierou
23:05
Koncert pre Arménsko
00:05
Na ceste v rodine
00:30
Nová kvalita života
00:40
Večer z nádvoria
01:35
Effeta
01:55
Živé obrazy
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
Tajomstvá Vatikánu
03:55
Bosna a Hercegovina
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia