Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Pondelok
Dnes
Zajtra
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Celý deň
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na pondelok
Predchádzajúci slajd
Záhada v Saint Tropez
JOJ Cinema
-
15:20
Godzilla vs. Kong
Pro Sieben
-
22:55
Mission: Impossible - Fallout
Canal+ Action
-
14:35
Tichý záhradník
HBO 2
-
16:00
Režim
HBO 3
-
21:00
Režim
HBO
-
20:00
V srdci mora
RTL (HU)
-
15:15
Radikálna metóda
Cinemax
-
20:00
3 dni na zabitie
Filmbox
-
02:10
Správa
HBO
-
22:15
Následujúci slajd
JOJ
Vyhrajte zájazd na Olympijské hry do Paríža!
05:40
Mavka: Strážkyňa lesa
07:55
Múmia sa vracia
10:35
Kung-fu joga: Honba za strateným pokladom
13:10
Encanto: Čarovný svet
15:25
Návrh
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Veľkonočné Inkognito
21:50
Veľkonočné Inkognito
23:00
Tiché miesto 2
01:05
Myšlienky vraha
6
02:00
Riskuj!
02:40
Krimi
03:10
Noviny TV JOJ
03:45
Bez servítky
04:55
Noviny TV JOJ
Markíza
Zruší sa na Slovensku šibačka?
05:00
Televízne noviny
06:00
Zajac Bugs a káčer Duffy
06:40
Tom a Jerry
06:50
Králik Peter na úteku
08:35
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
10:45
Rio
12:30
Peklo s princeznou
14:45
Ferdinand
15:50
Buď chlap!
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Zrada
8
21:50
Výnimočná Nikol
6
23:00
Dobre vedieť!
00:05
27 šiat
02:20
Zrada
8
03:20
Susedské prípady
04:00
Rodinné prípady
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:25
Slimák Maťo a škriatok Klinček "N"
05:35
Websterovci "N"
05:45
Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš
06:45
Superčervík
07:10
Červienkovia a Modráčikovia
07:40
O hlúpej žene
08:35
Zhŕňajova nevesta
10:15
Páni kluci
11:45
Žiarlivosť
12:55
Čert vie prečo
14:40
Rozprávky bratov Grimmovcov: Smelý krajčír
15:40
Bedári
4
17:05
Cartouche
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:10
Športovec mesiaca 2024
20:15
Počasie
20:30
Ak ma opustíš, vezmem si ťa
22:05
Láska v Monaku
23:35
Inšpektor Max
3
00:35
Správy RTVS "N"
01:25
Góly - body - sekundy
01:45
Počasie
01:55
Posol: Príbeh Johanky z Arku
04:30
Správy RTVS "N"
Dvojka
2. dôchodkový pilier zarobil rekordné sumy
06:10
Kalendár zvykov
06:55
Hontianska jar
07:20
Zem ešte stále spieva
07:55
Živá panoráma
08:25
Ovčiarskou cestou
09:20
Veľká noc prichodí, bude i kúpačka
09:45
Šibi-ryby, mastné ryby
10:25
Víno a voda
11:10
Kandráčovci - 10 rokov s vami
12:10
S piesňou do života
13:10
Červená rieka
15:20
Paríž: Záhada strateného paláca
16:15
Divoká Poľana
17:10
Pomsta
18:30
Večerníček
18:35
Websterovci vo filme
19:40
Slimák Maťo a škriatok Klinček "N"
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
19:57
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:00
Veľkonočný Lov slov
20:35
Lasica píše Čekovskému
22:15
Jesus Christ Superstar
00:00
Noc v archíve
01:00
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
Dôležité informácie pre klientov 365 banky!
07:50
Bedminton World Tour
10:50
Hokej - NCAA
13:50
Hokej - Extraliga
16:00
Futbal - 2. liga
18:00
Hokej - SHL
20:55
FIS Beh na lyžiach
23:35
Hokej - NCAA
02:25
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
JOJ Plus
KINO: TOTO ste o nových filmoch určite nevedeli!
05:45
Zajačia škola - strážcovia zlatého vajca
07:40
Kráska a zviera
1
10:10
Kráska a zviera
2
12:35
Kráľovstvo nebeské
16:40
Zoznámte sa, Joe Black
20:30
V mene krvi
22:40
Predtým, ako som ťa spoznala
01:00
Rad nešťastných príhod
03:05
Barb a Star idú do Vista del Mar
04:40
Haló
WAU
PENIAZE: Prečo sa vám finančne nedarí?
05:00
Záchranári
05:40
Diagnóza: Vražda
18
06:25
Diagnóza: Vražda
19
07:10
Súdna sieň
08:15
Prvé oddelenie
09:25
Falošný princ
11:45
Diagnóza: Vražda
20
12:50
Diagnóza: Vražda
21
14:00
Zelenáč
3
15:00
Zelenáč
4
15:55
Vraždy v Midsomeri
1
18:00
Vražedné čísla
1
19:05
Vražedné čísla
2
20:10
Dr. House
13
21:05
Dr. House
14
22:00
Ako pavúk
00:05
11. september: Padajúci muž
01:35
Policajti v akcii
02:20
Diaľnica peklom
15
03:05
11. september: Padajúci muž
04:15
Súdna sieň
JOJ Svet
TOTO o sebe prezradili muži. Čo na to hovoríte?
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Z divokej vody na tanier
10:00
Hitlerovo zlato
11:00
Záchrana divokých zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Z divokej vody na tanier
14:00
Lovci duchov
15:00
Záchrana divokých zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Z divokej vody na tanier
18:00
Hitlerovo zlato
19:00
Záchrana divokých zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Z divokej vody na tanier
22:30
Hry impérií
23:20
Denníky dobra
23:50
Denníky dobra
00:15
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
01:00
Zbrane Hollywoodu
01:30
Z divokej vody na tanier
02:00
História 360
JOJ Cinema
Súťaž o zájazd na OH Paríž 2024
06:15
Láska na Havaji
07:50
Princezná rebelka
09:30
Po stopách Marsupilamiho
11:30
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
13:10
Nádych pre lásku
15:20
Záhada v Saint Tropez
17:05
Posledná družička
18:40
Toto je koniec
20:15
Majster trikov
21:55
Žena v klietke
23:40
Núdzový let
01:40
Nech vojde ten pravý
03:30
Rôzne chute sveta
04:50
Čudo-Judo
Dajto
Patrí šibačka do 21.storočia?
05:10
Oggy a šváby
06:00
Aj múdry schybí
06:50
Susedia
07:25
Susedia
08:00
Kredenc
09:10
Partička
09:40
Dva a pol chlapa
19
10:15
Dva a pol chlapa
20
10:50
M*A*S*H - Dovidenia, zbohom a amen
13:05
Teória veľkého tresku
20
13:30
Teória veľkého tresku
21
14:00
Teória veľkého tresku
22
14:25
Teória veľkého tresku
23
14:50
Teória veľkého tresku
24
15:20
Teória veľkého tresku
1
15:45
Priatelia
2
16:15
Priatelia
3
16:45
Dva a pol chlapa
21
17:15
Dva a pol chlapa
22
17:45
M*A*S*H
1
18:15
M*A*S*H
2
18:50
Mladý Sheldon
9
19:15
Mladý Sheldon
10
19:40
Susedia
20:30
Bláznivá strela
22:20
Zviera
00:00
Dajto v pokri z Card Casina
00:20
Športové noviny
00:30
Susedia
01:05
Susedia
01:40
Silvánovci
03:30
Susedia
04:10
Zig a Sharko
04:55
Bernieho dobrodružstvá
Doma
Ako by ste v tomto teste dopadli vy?
05:05
Adela show
05:55
Druhý dych
41
06:40
Vtáky v tŕní
7
07:20
Vtáky v tŕní
8
08:15
Krok za krokom
21
09:00
Krok za krokom
22
09:45
Krok za krokom
23
10:20
Manžel na skúšku
12:35
Chlapi neplačú
84
13:55
Anna zo Zeleného domu
3
15:35
Anna zo Zeleného domu
4
16:35
Vtáky v tŕní
9
17:50
Vtáky v tŕní
10
18:45
Varte s nami
19:00
Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje
1
21:05
Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje
2
23:10
Veselá Veľká noc
01:20
Zázraky z neba
03:00
Veselá Veľká noc
04:35
Reflex
04:55
Smotánka
CS Film
PORADÍME: Máte knižku z kupónovej privatizácie? Nevyhadzujte ju
06:00
MalinyJAMológia
06:05
Zabij nudu!
06:20
Kouzlování
06:30
Kikirikí
06:50
Staré pověsti české
10
06:55
Mach a Šebestová
4
07:05
Broučci
5
07:20
O Mikešovi
2
07:25
O Dorotce
8
07:40
Krakonošovy pohádky
1
07:55
Žofka a její dobrodružství
12
08:10
Já Baryk
10
08:20
Pojďte pane, budeme si hrát
8
09:00
Teleshopping
10:15
Princezna se zlatou hvězdou
11:35
Sochařka z Poličky
12:00
Roztomilý člověk
13:35
Lída Baarová - Dáma v modrém
14:00
Bota jménem Melichar
15:15
Kinosál
15:25
Největší české mýty
1
16:00
Pějme píseň dohola
18:00
Život je pes
19:30
Brundibáři
4
20:00
Jára Cimrman ležící, spící
21:25
Mrňous a čarodějnice
21:40
Kinosál
22:00
Slnko v sieti
23:40
Teleshopping
Nova
Finančná akadémia
06:00
Bernieho dobrodružstvá
06:05
Zig a Sharko
06:10
Lovecká sezóna: Strachopud
07:45
Myšiak Stuart Little 2
09:10
Rumburak
11:10
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
12:55
Hrátky s čertem
14:30
Anděl na horách
16:25
Prianie k narodeninám
18:30
Ulica
4671
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Špecialisti
217
21:25
Špecialisti
208
22:30
Víkend
23:05
Kriminálka Las Vegas
23
00:05
Anděl na horách
02:00
Krakonoš a lyžníci
03:10
Ulica
4671
03:55
Kriminálka Las Vegas
23
04:45
Novashopping
ČT1
ZDRAVOTNÍCTVO: Najlepšie nemocnice na Slovensku
05:05
Pod pokrievkou
05:30
Zaujímavosti z regiónov
06:00
Krajčír Zášivka a Bradatý kameň
06:55
Soľ nad zlato
08:25
Kolobežka Prvá
09:40
Zlatovláska
11:00
Kúzla kráľov
12:35
Kráľovstvo potokov
13:55
Babička
2
15:25
Adéla ještě nevečeřela
17:10
Tajomstvo starej bambitky 2
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:05
Pečie celá krajina pomáha deťom
21:15
Nakrivo
22:49
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Extra renty
22:50
Kolotoč
23:55
Grantchester
5
00:45
Na forbíne TM
01:25
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
01:55
Kalendárium
02:10
Ako sa darí, sused?
03:00
Banánové rybičky
03:40
Pod pokrievkou
04:00
Bývanie je hra
04:25
Záhrada je hra
04:50
Chalupa je hra
Prima
POISTENIE: bez týchto dokladov peniaze nedostanete
05:14
Rozpáľ to, šéfe!
05:55
Nový deň
06:00
Loďou cez Kornati
06:05
Bolek a Lolek idú do sveta
06:20
M.A.S.H
148
06:45
M.A.S.H
149
07:15
Vytoč môjho agenta
2
08:35
Príšerky v podkroví
10:25
Ružový panter 2
12:15
Přednosta stanice
14:05
Čertoviny
16:20
O princezně Jasněnce a létajícím ševci
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Lež na pláži
1
21:30
Tátové na tahu
5
22:35
Pre balík prachov
00:20
Tlsťoši
01:25
Receptár prima nápadov
02:10
Přednosta stanice
03:55
Ako sa stavia sen
04:40
Rozpáľ to, šéfe!
Markíza Krimi
AUTO-MOTO: Najlepšie autoservisy
05:25
Policajné prípady
06:10
Policajné prípady
06:55
Špecialisti
9
07:40
Bostonské vraždy
13
08:20
Bostonské vraždy
14
09:00
Kosti
13
09:45
Kosti
14
10:25
Špecialisti
13
11:10
Špecialisti
14
12:00
Policajné prípady
12:55
Policajné prípady
13:55
V mene zákona
15:00
Kosti
15
15:55
Kosti
16
16:50
Slečna Marplová
1
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
23
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
1
20:55
Vraždy v raji
2
22:05
Vraždy v raji
3
23:10
Kosti
15
00:10
Kosti
16
00:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
23
01:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
1
02:15
112
04:35
Mesto tieňov
TA3
POROVNANIE: Účty za 0 eur mesačne
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:30
Štúdio TA3
08:00
Správy
08:30
Štúdio TA3
09:00
Správy
09:30
Štúdio TA3
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Štúdio TA3
13:00
Správy
13:30
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Týždeň v športe
15:45
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Štúdio TA3
17:00
Správy
17:30
Štúdio TA3
18:00
Biznis
18:15
Očami cestovateľa
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Štúdio TA3
19:30
Štúdio TA3
20:00
Správy
20:30
Zdravie na TA3
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
22:45
Týždeň v športe
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Štúdio TA3
02:30
Hl. správy-záznam
03:00
Štúdio TA3
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Vyhrajte zájazd na Olympijské hry do Paríža!
06:00
Žiť je fajn
07:40
Rodený väzeň
09:10
Ramses a jeho synovia
10:55
Krásne leto
12:50
Na prach sa obrátiš
15:05
Pochodne
16:50
Rodený väzeň
18:20
Hranice života
20:00
Radikálna metóda
22:05
Pokiaľ viem
00:10
Kúsok
01:40
Čosi je vo vzduchu
03:40
Electra
04:10
Moja stará škola
Jojko HD
Stane sa veľkonočná šibačka minulosťou?
05:00
Pat a Mat
33
05:20
Babička, rozprávaj!
4
05:30
Ekofaktor
5
05:45
Viking Vicky
64
06:00
Matematické príšerky
3
06:25
Tom Gates
2
06:40
Okido
24
06:55
Strážcovia Trstinového mora
19
07:05
Lloyd a muchy
52
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
4
07:45
Mechamato
11
08:10
Fíha tralala
8
08:25
Petronela Jabĺčková
31
08:40
Odbodkovia
33
08:50
Bob staviteľ XV -
1
09:00
Požiarnik Sam
1
09:15
Zvierací ochrancovia
3
09:35
Plamienok a štvorkolky
19
10:00
Strážcovia Trstinového mora
20
10:10
Rybičky Flip a Flap
8
10:20
Mia a čarovné ihrisko
13
10:30
Mestská farma Lellobee
5
10:35
Digley a Dazey
10
10:45
Naše prasiatko
17
10:50
Moe a jeho šou
29
11:05
Strašidielka
86
11:10
Štaflík a Špagetka
16
11:20
Zvieratká
9
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
14
12:05
Odbodkovia
33
12:20
Bambuľko a Bulienka
5
12:30
Barbapapa
33
12:35
Medzi nami zvieratkami
30
12:40
Máša a medveď
18
12:50
Požiarnik Sam
2
13:00
Knihy od Stonožky
1
13:15
Fíha tralala
8
13:25
Deti z farmy
10
13:40
Volám sa Caillou
23
14:10
Zajačia škola - Strážcovia zlatého vajca
15:30
Chrumka a Čipsík
13
15:40
Bambuľko a Bulienka
6
15:50
Angličanina
9
16:10
Máša a medveď
20
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá
21
16:25
Moe a jeho šou
30
16:45
Tom Gates
3
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
7
17:30
Knihy od Stonožky
2
17:40
Idefix
1
17:55
Ovečka Shaun
2
18:05
Lloyd a muchy
52
18:20
Mia a čarovné ihrisko
13
18:30
Mestská farma Lellobee
5
18:35
Naše prasiatko
17
18:45
Plamienok a štvorkolky
20
19:15
Deti z farmy
10
19:30
Zvierací ochrancovia
6
19:50
Ruby z dúhy
1
20:05
Strážcovia Trstinového mora
19
20:10
Zvieratká
9
20:30
Mechamato
11
20:55
Chrumka a Čipsík
13
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
15
21:40
Volám sa Caillou
24
22:05
Strážca vesmíru Roger
12
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
13
22:45
Viking Vicky
65
23:00
Kúzlovanie
2
23:15
Rev a motoroví miláčikovia
9
23:40
Tom Gates
2
23:55
Malí fidlikanti
8
00:10
Okido
24
00:25
Zabi nudu!
20
00:40
Knihy od Stonožky
1
00:50
Fidlivareška
1
01:10
MalinyJAMológia
7
01:30
Zabi nudu!
20
01:40
Knihy od Stonožky
2
01:50
Kikirikí
3
02:05
Sníček
12
02:30
Knihy od Stonožky
2
02:40
Rapotáčik 2
4
02:50
Kúzlovanie
2
03:05
Máša a medveď
19
03:15
Sníček
12
03:40
Rapotáčik 2
4
03:50
Knihy od Stonožky
1
04:00
Tom Gates
2
04:15
Volám sa Caillou
24
04:40
Fíha tralala
3
04:50
Malí fidlikanti
3
TV Lux
Mať účet v tejto banke sa oplatí
05:00
Biblia
07:00
Ruženec
07:30
Týždeň s...gréckokatolíckou Farnosťou Ľutina
07:40
Odrobiny – jedným Slovom
08:00
Veľká noc s Bonifácom
09:00
Slovo v obraze
09:15
LUXáreň
09:50
Veľkonočný príhovor
10:00
Svätá omša z Košíc
11:05
Na tónoch vďačnosti
12:00
Raduj sa, nebies Kráľovná
12:30
Ruženec
13:00
Majster zázrakov
14:30
Moja misia - magazín
15:00
Hodina milosrdenstva
15:15
Zabudnuté poklady
15:30
Ruženec z Lúrd
16:05
V škole Ducha
16:35
Fara v meste
17:15
V mene Krista
19:00
Ruženec
19:30
Svätá omša z kaplnky TV LUX
20:30
Desať Božích prikázaní 1/2
22:30
Večer z nádvoria
23:30
Spojení vierou
00:05
Veľkonočný príhovor
00:35
Doma je doma
01:20
Ruženec
01:45
Medzi nebom a zemou
02:25
Moja misia - magazín
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
Na tónoch vďačnosti
04:05
Dá sa to aj inak
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia