Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Kuriér 4 - Reštart
Prima Cool
-
20:15
Plán úteku
Nova
-
21:40
Posledný Vermeer
Cinemax
-
18:00
Posledný Vermeer
Cinemax
-
06:00
V utajení
JOJ Plus
-
22:30
Duch
Prima Plus
-
21:25
Napečené s láskou
HBO 2
-
10:35
Valerian a mesto tisícich planét
Filmbox Premium
-
13:55
Godzilla 2: Kráľ monštier
Dajto
-
22:35
Godzilla 2: Kráľ monštier
Markíza
-
01:05
Následujúci slajd
JOJ
Získaj výnos až 6,1% ročne!
05:15
Noviny TV JOJ
05:55
Krimi
06:25
Noviny TV JOJ
07:05
Naši
21
07:45
Labková patrola
16
08:10
Dovidenia, stará mama!
3
08:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov
09:55
Vesmír medzi nami
12:40
Cez palubu
15:20
Inkognito
16:40
Hodíme sa k sebe, miláčik?
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Čo sme komu všetci urobili?
22:50
Predátor: Korisť
01:00
Neveriaci
03:10
Krimi
03:35
Kráľovstvo surikát
Markíza
Kupovať byt, či ešte počkať?
06:00
Televízne noviny
06:55
Zajac Bugs a káčer Duffy
07:20
Tom a Jerry
07:30
Pixels
09:40
Dobre vedieť!
10:50
Ruža pre nevestu
13:10
Let’s Dance
16:10
Pani Dokonalá
18:20
Smotánka
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:05
Gól mesiaca
20:15
Športové noviny
20:30
Iveta
1
21:45
Iveta
2
22:55
Podfukári
01:10
Pani Dokonalá
02:55
Pixels
04:30
UEFA EURO 2024: Magazín
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:45
Slimák Maťo a škriatok Klinček "N"
05:55
Websterovci "N"
06:05
Zázračný ateliér "N"
06:35
Píkova zoo
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Zberateľ zvukov
4
07:05
Xavier Riddle a Tajné múzeum
07:20
Údolie Muminovcov
07:40
Šéfkuchár Shane
07:50
Čudná príroda
16
08:00
Zaži to "N"
08:15
Superveda
08:25
Duel Junior
08:50
Hamzova ekologická výprava
16
09:05
Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
09:20
Hoodie
09:30
Hoodie
09:55
Nikto nie je dokonalý
11:10
Nebíčko v papuľke
11:45
Toskánska vášeň
3
13:30
Záhady tela
14:35
Milujem Slovensko
15:55
Columbo
17:15
Neposlušní
17:45
Cestou necestou
18:15
Postav dom, zasaď strom
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:16
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:18
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:20
Počasie
20:30
Záhady tela
21:40
Neskoro večer
22:40
Hit roka
23:45
Thelma & Louise
01:55
Správy RTVS "N"
02:45
Góly - body - sekundy
03:05
Počasie
03:15
Neskoro večer
04:15
Nebíčko v papuľke
04:45
Správy RTVS "N"
Dvojka
Vieš, kto stojí za každým úspešným filmom?
06:05
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
06:35
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
07:05
Odhodlaní putovať
07:30
Od východu na východ
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
08:55
Encyklopédia slovenských obcí
09:10
Cyklopotulky
09:20
History
09:25
Monument(k)y
09:35
Retro noviny
10:00
Československý filmový týždenník
10:10
Československý filmový týždenník
10:20
Československý filmový týždenník
10:30
VAT
10:55
Autosalón
11:25
Generácia
11:50
Televízny klub nepočujúcich "N"
12:20
Moja diagnóza
12:55
Hore dole, hore dole
13:35
Chodník marikovským chotárom
13:50
Goralská obec Čierne
14:25
Orlia Odysea
15:00
Farmárska revue
15:25
Herbárium
15:40
Halali
16:05
Na zelenej adrese
16:20
Jedenáste prikázanie
3
17:25
Ktosi je za dverami
18:30
Večerníček
18:35
Píkova zoo
18:45
Lilin ostrov pokladov
18:50
Príbehy z čarovnej záhrady
19:05
Bella a Sebastián
19:15
Bella a Sebastián
19:30
Ja a moja rodina
19:40
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:10
Anjeli strážni
20:50
Šachový princ
22:25
Vzbura oceánov
23:10
My
5
00:00
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
Slováci, hanbime sa za tento výsledok!
05:15
Volejbal Extraliga ženy
08:10
Footgolf
10:00
Hokej - Reprezentácia
12:50
Hokej - Extraliga
14:55
Atletika - Gold Continental Tour
16:25
Futbal - 2. liga
18:55
Hokej - Extraliga
21:35
Hokej - Reprezentácia
00:25
FIS Svetový pohár zjazd ženy
01:55
FIS Svetový pohár zjazd ženy
03:35
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
04:55
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
JOJ Plus
Aj vás prekvapili výsledky tohto prieskumu?
05:00
Dvojičky
7
05:55
Tajný život v ZOO
3
07:15
Veľké upratovanie
22
08:20
Na chalupe
09:15
Nové bývanie
10:35
Bez servítky
14:05
Vtedy na východe
16:30
Kinosála
16:40
Príprava na MS v hokeji: NEMECKO – SLOVENSKO
19:55
Profesionáli
20:30
Leví kráľ
22:30
V utajení
00:30
Spackané plastické operácie
15
01:30
Spackané plastické operácie
16
02:25
Vymazaný chalan
04:10
Kinosála
04:20
Najväčšie hoaxy v dejinách
WAU
REALITY: Aktuálne informácie k nehnuteľnostiam!
05:10
Súdna sieň
05:55
Súdna sieň
06:50
Prvé oddelenie
07:15
Veľké vlakové putovanie po Európe
3
09:00
Súkromné očko
11
10:15
Súkromné očko
12
11:30
Klamári
18
12:30
Klamári
19
13:30
Nemocnica
15:55
Vraždy v Midsomeri
4
18:00
9-1-1
3
19:05
9-1-1
4
20:10
CSI: Vegas
11
21:00
CSI: Vegas
12
22:00
Myšlienky vraha
15
22:55
Myšlienky vraha
16
23:50
Hříchy pro pátera Knoxe
3
01:10
Dobrý človek
9
01:55
Myšlienky vraha
15
02:35
Myšlienky vraha
16
03:15
Veľké vlakové putovanie po Európe
3
04:15
Policajti v akcii
JOJ Svet
EKONOMIKA: Aká je pravda? Máme sa dobre, či nie?
06:00
História 360
08:00
Bizár na tanieri
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Bizár na tanieri
09:30
Bizár na tanieri
10:00
Pápež a diabol
11:00
Zbrane Hollywoodu
11:30
Zbrane Hollywoodu
12:00
Zbrane Hollywoodu
12:30
Zbrane Hollywoodu
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Bratia proti prírode
14:00
Bratia proti prírode
14:30
Bratia proti prírode
15:00
Bratia proti prírode
15:30
Bratia proti prírode
16:00
Pápež a diabol
17:00
Neviditeľná
18:35
Chute divokej Aljašky
19:00
Chute divokej Aljašky
19:30
Chute divokej Aljašky
20:00
Chute divokej Aljašky
20:30
Extrémne horské dráhy
21:30
V karavane po Slovensku
22:00
Umenie špionáže
22:50
Katastrofy v priamom prenose
23:45
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
00:30
Extrémne horské dráhy
01:20
Umenie špionáže
02:00
História 360
JOJ Cinema
Takto fungujú vkladomaty
06:00
Arthur a súboj dvoch svetov
07:55
Proxima
09:50
Podivuhodné dobrodružstvá vlčieho chlapca
11:30
Polina a jej magické dobrodružstvo
13:05
Ktorý je ten pravý?
14:40
Mr. Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov
16:40
Surfistka
18:35
Ako delfín
20:15
Stále medzi nami
22:10
Odsúdený
23:55
Léto
02:00
Náhodná láska
03:20
Dom na predaj, srdce na odber
04:45
Vždy pripravený!
Dajto
Vedeli ste TOTO o svojej banke?
05:05
Bernieho dobrodružstvá
05:25
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:25
Susedia
08:00
Kredenc
08:50
Partička
09:25
UEFA EURO 2024: Magazín
09:50
Dva a pol chlapa
3
10:25
Dva a pol chlapa
4
11:00
M*A*S*H
23
11:30
M*A*S*H
24
12:05
Dva a pol chlapa
5
12:35
Dva a pol chlapa
6
13:00
Teória veľkého tresku
10
13:30
Teória veľkého tresku
11
13:55
Teória veľkého tresku
12
14:25
Teória veľkého tresku
13
14:50
Teória veľkého tresku
14
15:15
Teória veľkého tresku
15
15:45
Priatelia
3
16:15
Priatelia
4
16:45
Dva a pol chlapa
7
17:15
Dva a pol chlapa
8
17:45
M*A*S*H
1
18:15
M*A*S*H
2
18:50
Mladý Sheldon
11
19:15
Mladý Sheldon
12
19:40
Susedia
20:30
Vitajte v džungli
22:35
Godzilla 2: Kráľ monštier
01:00
Športové noviny
01:15
Susedia
01:50
Silvánovci
03:35
Susedia
04:15
Oggy a šváby
Doma
Banky zvyšujú úroky na termínovaných vkladoch
05:10
Oteckovia
5
06:00
Zámena manželiek
07:00
Zámena manželiek
08:25
Krok za krokom
22
09:10
Krok za krokom
23
09:55
Chicago Fire
13
10:55
Chicago Fire
14
11:40
New Amsterdam
17
12:45
Smotánka
13:35
Mama na prenájom
69
14:40
Mama na prenájom
70
15:40
Mama na prenájom
71
16:45
Mama na prenájom
72
17:50
Mama na prenájom
73
18:55
Na nože
20:30
Osudové pokušenie
22:35
Zrada
10
23:50
Bez syna neodídem
02:15
Osudové pokušenie
03:50
Bez syna neodídem
CS Film
POZOR! Objavil sa nový podvod s diaľničnými známkami
06:00
Sníček a Dúhalka 2
06:15
Zabij nudu!
06:30
Sníček
7
06:40
Kikirikí
06:50
Bílý tesák
9
06:55
O modrém autíčku
2
07:05
Broučci
10
07:20
O Mikešovi
1
07:25
Žofka a její dobrodružství
3
07:45
O Dorotce
4
07:50
Pojďte pane, budeme si hrát
7
08:15
Já Baryk
12
08:20
Mach a Šebestová
7
08:30
Krakonošovy pohádky
2
09:00
Teleshopping
10:15
Psohlavci
12:00
Vybíjená
13:40
Kinosál
14:00
To neznáte Hadimršku
15:35
Vlasta Burian, jak ho neznáte
16:00
Proč nevěřit na zázraky
17:35
Proč moskyt bzučí do lidských uší
17:45
Filmové minuty
18:00
Báječní muži s klikou
19:30
Kinosál
19:40
Staré pověsti české
26
20:00
Film na přání: Život na úteku, ... nebo být zabit, Babička
21:35
Kinosál
21:45
Filmové minuty
22:00
Zlaté rybky
23:35
Teleshopping
Nova
PORADÍME: Ako na dedičské konanie
05:55
Bernieho dobrodružstvá
06:00
Zig a Sharko
06:10
Denver: Posledný dinosaurus
19
07:10
Alvin a Chipmunkovia
6
07:55
Víkendové Raňajky
10:50
Atramentové srdce
13:00
Tak troška sexi
14:55
Rozchod!
17:10
Miss špeciálny agent
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Superlov
21:40
Plán úteku
00:00
Smrtiace dôkazy
01:25
Kriminálka Miami
21
02:05
Zlatá labuť
49
03:10
Život vo hviezdach
03:50
Princezná na hrášku
04:50
Novashopping
ČT1
Jedinečná príležitosť zarobiť 6,1% ročne!
05:00
Bývanie je hra
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Buchty ráno
06:25
Polopate
07:20
Máme radi zvieratá
07:45
O troch stratených princeznách
08:05
Kráľovná Čierna ruža
09:05
Úsmevy Slávky Budínovej
09:45
Gejzír
10:15
Otec Brown
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
Pán kráľ, ja mám nápad!
14:00
Princezná za tri koruny
15:00
Ako zničiť vlastné mužstvo
16:10
Hercule Poirot
17:55
Vínorodé brehy Rýna
3
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:10
Zázraky prírody
21:20
Všechnopárty
22:14
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:15
Ružový panter
00:10
Murdochove záhady
00:50
Bolkoviny
01:45
Sama doma
03:20
Banánové rybičky
03:50
Bývanie je hra
04:15
Pod pokrievkou
04:40
Rajské záhrady
Prima
POZOR na exekúciu! Toto vám hrozí
05:05
"Libovky" Pepu Libického
06:00
Loďou cez Kornati
06:05
Rozprávky Bolka a Lolka
06:20
M.A.S.H
200
06:45
M.A.S.H
201
07:05
M.A.S.H
202
07:35
M.A.S.H
203
08:05
Foter na tripe
08:50
Autosalon.tv
09:55
Máme radi Česko
11:45
Česko na grile
13:00
Temný Kraj
4
14:20
Jak básníkům chutná život
16:35
Kristian
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Česko na grile
21:35
České chaty snov
22:35
Všetko, všade, naraz
01:15
Ostreľovač
03:35
Purpurové rieky
Markíza Krimi
Test fin. gramotnosti. Ako by ste obstáli vy?
05:25
Policajné prípady
06:10
Policajné prípady
06:55
Policajné prípady
07:40
Policajné prípady
08:25
Detektív Kripta
09:05
Špecialisti
5
09:50
Špecialisti
6
10:40
Špecialisti
1
11:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
22
12:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
23
13:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
1
14:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
2
15:05
NCIS: Los Angeles
5
16:00
NCIS: Los Angeles
6
16:55
Slečna Marplová
2
19:00
Bostonské vraždy
10
19:55
Bostonské vraždy
11
20:55
Špecialisti
7
21:55
Špecialisti
8
23:00
Špecialisti
1
00:10
S chladom zabijaka
5
00:50
Slečna Marplová
2
02:15
Špecialisti
7
03:05
Špecialisti
8
03:50
112
04:10
Mesto tieňov
TA3
Má vaša poistka zmysel? Či sú to vyhodené peniaze?
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Správy
07:30
Týždeň vo filme-1964
08:00
Správy
08:30
Svet technológií
08:45
Štúdio TA3
09:00
Správy
09:30
Dobré správy
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Pozrime sa na to
13:30
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Biznis
14:45
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Zdravie na TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Európa dnes a zajtra
17:00
Správy
17:30
Motoring
18:00
Očami cestovateľa
18:15
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Štúdio TA3
19:30
Záchranári
20:00
Špeciál s Ilievom
20:45
Štúdio TA3
21:00
Správy
21:30
Showbiz
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Správy
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Pozrime sa na to
03:00
Správy
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
ZDRAVIE: Zubné benefity končia. Čo ich nahradí?
05:35
Ivalu
06:00
Posledný Vermeer
07:55
Blue Jean
09:35
Posol zlých správ
11:10
Nikdy viac
12:40
Rodinný podnik
14:35
Opatrovateľka Sarah
16:20
Blue Jean
18:00
Posledný Vermeer
20:00
Godzilla
22:15
Matrix Reloaded
00:30
Horúce letné noci
02:20
Na love
04:00
Diamantový plášť
Jojko HD
Aj vás prekvapili výsledky tohto prieskumu?
05:05
Sníček a Dúhalka
7
05:15
Fidlivareška
1
05:35
Knihy od Stonožky
35
05:45
Viking Vicky
5
06:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
26
06:25
Tom Gates
17
06:40
Maškrtné medvedie príbehy
3
06:45
Maškrtné medvedie recepty
3
06:50
Lloyd a muchy
19
07:05
Mechamato
8
07:30
Sníček a Dúhalka
8
07:45
Zvieratká
20
08:00
Zoopark
5
08:15
Fíha tralala
7
08:25
Hanička a Murko pre najmenších
2
08:35
Odbodkovia
52
08:50
Jojko oslávencom
91
09:00
Angličanina
10
09:15
Strašidielka
35
09:25
Plamienok a štvorkolky
18
09:50
Knihy od stonožky
8
10:00
Mia a čarovné ihrisko
8
10:10
Mestská farma Lellobee
14
10:20
Digley a Dazey
11
10:25
Naše prasiatko
3
10:35
Labková patrola
1
11:00
Strašidielka
8
11:05
Idefix
19
11:20
Moe a jeho šou
48
11:35
Babička, rozprávaj!
5
11:50
Zvierací ochrancovia
25
12:05
Rybičky Flip a Flap
27
12:15
Barbapapa
52
12:25
Máša a medveď
15
12:35
SpongeBob v nohaviciach
4
13:00
Deti z farmy
29
13:15
Bambuľko a Bulienka
11
13:25
Hanička a Murko pre najmenších
3
13:35
Ekofaktor
2
13:50
Volám sa Caillou
16
14:15
Fíha tralala
7
14:25
Zvierací ochrancovia
25
14:45
Bambuľko a Bulienka
12
14:55
MalinyJAMológia
4
15:10
Strašidielka
97
15:20
Ovečka Shaun
1
15:30
Strážcovia Trstinového mora
1
15:45
Angličanina
11
15:55
Strašidielka
36
16:05
Idefix
20
16:20
Moe a jeho šou
49
16:35
Mechamato
9
17:00
Knihy od stonožky
8
17:15
Zvieratká
21
17:30
Strašidielka
9
17:40
Babička, rozprávaj!
5
17:55
Labková patrola
1
18:25
Mestská farma Lellobee
14
18:30
Tajomstvá Medovej doliny
15
18:45
Jojko oslávencom
91
19:00
Zoopark
5
19:20
Plamienok a štvorkolky
19
19:50
SpongeBob v nohaviciach
4
20:15
Mechamato
8
20:45
Chrumka a Čipsík
12
21:00
Volám sa Caillou
17
21:30
Strážca vesmíru Roger
5
21:45
Jahôdka a jej kamaráti
19
22:10
Viking Vicky
6
22:25
Kúzlovanie
12
22:35
Rev a motoroví miláčikovia
2
23:00
Tom Gates
17
23:15
Malí fidlikanti
9
23:30
Knihy od stonožky
8
23:40
Zabi nudu!
28
23:55
Fidlivareška
4
00:15
MalinyJAMológia
9
00:30
Zabi nudu!
28
00:50
Knihy od stonožky
8
01:00
Kikirikí
13
01:10
Sníček
8
01:35
Kúzlovanie
13
01:45
Mestská farma Lellobee
15
01:50
Rapotáčik 3
1
02:00
Digley a Dazey
11
02:05
Naše prasiatko
3
02:10
Kúzlovanie
12
02:20
Jojo, to vážne?!
2
02:35
Sníček
8
03:00
Hanička a Murko pre najmenších
3
03:10
Knihy od stonožky
8
03:20
Tom Gates
17
03:35
Volám sa Caillou
17
04:00
Fíha tralala
2
04:10
Malí fidlikanti
4
04:30
Sníček a Dúhalka
8
04:45
Fidlivareška
2
Zobraziť
Nastavenia