Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Všetkých zabi!
Dajto
-
22:40
Zhubná posadnutosť
Prima Love
-
20:00
Cesta pomsty
JOJ Cinema
-
23:50
Korzet
Filmbox Premium
-
00:05
Žiť
Cinemax 2
-
21:55
Inga Lindström: Letná láska
Prima Love
-
12:00
Madam slúžka
Filmbox Premium
-
13:10
Eismayer
Cinemax 2
-
20:30
Kozmický hriech
AXN
-
18:10
96 hodín
Filmbox
-
02:45
Následujúci slajd
JOJ
POZOR na smrtiace povodne a víchrice!
05:20
Noviny TV JOJ
06:00
Krimi
06:30
Noviny TV JOJ
07:10
Trollovia: Svetové turné
09:15
Dovidenia, stará mama!
6
09:55
Miláčikovo
10:35
Geissenovci - Ťažký život milionárov
11:35
Nevesta na úteku
14:20
Deň matiek
16:50
Matky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Dolittle
22:30
Chcem ťa späť
01:10
Paradise Hills
03:10
Noviny TV JOJ
03:40
Dovidenia, stará mama!
6
04:20
Miláčikovo
Markíza
Nečakajte u lekára. Využijte túto službu
06:00
Televízne noviny
06:55
Mačky a psy
08:35
Výnimočná Nikol
3
09:50
Dobre vedieť!
11:00
Ruža pre nevestu
13:20
Let’s Dance
16:10
Po čem muži touží
18:20
Smotánka
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Stratení na mori
22:30
Vo štvorici po opici
00:50
Stratení na mori
02:25
Vo štvorici po opici
04:05
UEFA EURO 2024: Magazín
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:00
Počasie
05:05
Tajomstvo mojej kuchyne
05:50
Slimák Maťo a škriatok Klinček
05:55
Websterovci
06:10
Príbeh rieky Poprad
2
06:25
Zázračný ateliér
06:55
Príbehy z čarovnej záhrady
07:05
Zberateľ zvukov
07:10
Xavier Riddle a Tajné múzeum
07:25
Údolie Muminovcov
07:45
Šéfkuchár Shane
07:55
Čudná príroda
08:00
Čo budeme robiť
08:15
Superveda
08:30
Duel Junior
08:55
Hamzova ekologická výprava
09:10
Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
09:25
Hoodie
09:50
Nikto nie je dokonalý
10:55
Nebíčko v papuľke
11:30
Toskánska vášeň
6
13:15
Záhady tela
14:15
Milujem Slovensko
15:45
Columbo
17:15
Neposlušní
17:45
Cestou necestou
18:15
Postav dom, zasaď strom
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:16
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:18
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:20
Počasie
20:30
Záhady tela
21:40
Citrónshow
22:35
Hit roka
23:40
Balada o pilotovi
01:25
Správy RTVS
02:15
Góly - body - sekundy
02:35
Počasie
02:45
Nikto nie je dokonalý
03:55
Cestou necestou
04:30
Správy RTVS
Dvojka
Chcete zarobiť? Využite túto príležitosť
06:05
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
06:30
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
07:00
Odhodlaní putovať
07:30
Klenoty pohraničia
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
09:00
Encyklopédia slovenských obcí
09:15
Cyklopotulky
09:30
History
09:35
Noc v archíve
10:35
VAT
11:05
Autosalón
11:30
Generácia
12:00
Cesta
12:25
Moja diagnóza
13:05
Jachtárske Himaláje: Severozápadná cesta
13:30
Jachtárske Himaláje : Plavba okolo sveta
14:05
Kapura
15:00
Farmárska revue
15:25
Hubačka
15:40
Na rybách - Petrov zdar
16:10
Na zelenej adrese
16:25
Červené víno
1
17:35
Návraty k hereckým legendám
18:05
Ktosi je za dverami
18:30
Večerníček
18:40
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Fidlibumove pokusy
19:00
Nezbedný havran
19:10
Malý rytier Trenk
19:35
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Štefan Kvietik jubiluje
20:40
Boxer a smrť
22:25
Vyšetrovanie
1
23:15
Deviaty deň
00:50
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
TOTO dôležité rozhodnutie neodkladajte!
05:50
World Triathlon Championships Series
08:30
MS v hokeji 2024
11:00
Hokejové štúdio MS 2024 - Aktuality
11:45
Štúdio - Hokej MS 2024
12:10
MS v hokeji 2024
15:45
Štúdio - Hokej MS 2024
16:10
MS v hokeji 2024
19:45
Štúdio - Hokej MS 2024
20:10
MS v hokeji 2024
23:30
MS v hokeji 2024
01:40
MS v hokeji 2024
03:50
MS v hokeji 2024
JOJ Plus
Najlepšia ESG banka na Slovensku
05:55
Tajný život v ZOO
3
07:15
Na chalupe
08:20
Nové bývanie
09:45
Bez servítky
12:00
MS v hokeji 2024: VEĽKÁ BRITÁNIA - KANADA
15:00
Porsche 911: 60 výročie
16:00
MS v hokeji 2024: RAKÚSKO - DÁNSKO
19:00
Profesionáli
11
20:00
MS v hokeji 2024: NÓRSKO - ČESKO
23:00
Oktagon
02:20
Porsche 911: 60 výročie
03:15
Tropická búrka
04:55
Kutyil s.r.o.
WAU
Festival kultúry Rusínov Slovenska, 20. - 26.5.2024, Svidník
05:05
Prvé oddelenie
05:25
Merlin
2
07:10
Veľké vlakové putovanie po Európe
6
08:55
Súkromné očko
11
10:10
Súkromné očko
12
11:30
Klamári
2
12:30
Klamári
3
13:35
Nemocnica
11
14:45
Nemocnica
12
16:00
Vraždy v Brokenwoode
3
18:00
9-1-1
9
18:40
9-1-1
10
19:25
9-1-1
11
20:10
CSI: Vegas
17
21:00
CSI: Vegas
18
22:00
Myšlienky vraha
5
22:55
Myšlienky vraha
6
23:50
Hříchy pro pátera Knoxe
6
01:05
Hříchy pro pátera Knoxe
7
02:05
Vraždiace páry
10
02:50
Záhadné zmiznutia
04:30
Myšlienky vraha
5
JOJ Svet
Investícia so SUPER výnosom 6,1%
06:00
História 360
08:00
Denníky dobra
08:30
Denníky dobra
08:50
Denníky dobra
09:20
Denníky dobra
10:00
Zabijaci z divočiny
11:00
Zbrane Hollywoodu
11:20
Zbrane Hollywoodu
11:50
Zbrane Hollywoodu
12:10
Zbrane Hollywoodu
12:40
Zbrane Hollywoodu
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Hodiny zúfalstva
14:00
Hodiny zúfalstva
14:30
Hodiny zúfalstva
15:00
Hodiny zúfalstva
15:30
Hodiny zúfalstva
16:00
Zabijaci z divočiny
17:00
Tretia ríša pred súdom
18:00
Pokusy s vlastným telom
18:30
Svet divočiny
19:00
Svet divočiny
19:30
Svet divočiny
20:00
Svet divočiny
20:30
Extrémne horské dráhy
21:30
V karavane po Maďarsku
22:00
Umenie špionáže
22:50
Šialenci vo vzduchu
23:40
Hudba mesta
00:20
Extrémne horské dráhy
01:10
Umenie špionáže
01:55
História 360
JOJ Cinema
TOTO o hypotékach ľudia nevedia!
05:00
Gladiátori
06:45
Aj pre lásku sa zabíja
08:55
Palma
10:55
Veľká láska
12:45
Luis a ufóni
14:25
Som sexy
16:25
Včelie kráľovné
18:15
Modelár
20:15
Rodičia pod parou
22:05
Deň vykúpenia
23:50
Cesta pomsty
01:25
V mene diabla
03:00
Detektív z kuchyne: Zápražka dňa
Dajto
Ochráňte svoju nehnuteľnosť
05:00
Bernieho dobrodružstvá
05:05
Oggy a šváby
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:25
Susedia
08:05
Kredenc
09:05
Partička
09:40
UEFA EURO 2024: Magazín
10:20
Dva a pol chlapa
16
10:55
M.A.S.H.
5
11:25
M.A.S.H.
6
12:05
Dva a pol chlapa
19
12:35
Dva a pol chlapa
1
12:55
Teória veľkého tresku
11
13:25
Teória veľkého tresku
12
13:50
Teória veľkého tresku
13
14:20
Teória veľkého tresku
14
14:50
Teória veľkého tresku
15
15:15
Teória veľkého tresku
16
15:45
Priatelia
8
16:15
Priatelia
9
16:45
Dva a pol chlapa
2
17:15
Dva a pol chlapa
3
17:45
M.A.S.H.
7
18:15
M.A.S.H.
8
18:45
Mladý Sheldon
19
19:15
Mladý Sheldon
20
19:40
Susedia
20:30
Práskač
22:40
Všetkých zabi!
00:50
Športové noviny
01:00
Susedia
01:35
Silvánovci
03:25
Susedia
04:00
Oggy a šváby
04:55
Zig a Sharko
Doma
Aj vy trpíte poruchami spánku?
05:10
Oteckovia
20
06:00
Zámena manželiek
07:00
Zámena manželiek
08:15
Krok za krokom
5
09:00
Krok za krokom
6
09:40
Chicago Fire
6
10:35
Chicago Fire
7
11:20
New Amsterdam
10
12:25
Smotánka
13:15
Zámena manželiek
14:35
Mama na prenájom
84
15:45
Mama na prenájom
85
16:50
Mama na prenájom
86
17:50
Mama na prenájom
87
18:50
Na nože
20:30
Život je raz taký
23:00
Láska cez apku 2
01:30
Únos Lisy McVeyovej
03:00
Láska cez apku 2
04:50
New Amsterdam
12
CS Film
Rusínsky festival 2024
06:00
MalinyJAMológia
06:10
Kikirikí
06:25
Sníček
2
06:30
Zabij nudu!
06:35
Staré pověsti české
18
06:50
Bílý tesák
10
07:00
Broučci
2
07:15
Brundibáři
4
07:25
Mach a Šebestová
1
07:30
Příběhy kocoura Modroočka
2
07:50
Krakonošovy pohádky
3
08:00
Já Baryk
4
08:15
Žofka a její dobrodružství
9
08:25
Pojďte pane, budeme si hrát
10
09:00
Teleshopping
10:15
Slečna od vody
11:45
Filmové minuty
12:00
Přátelé bermudského trojúhelníku
14:00
Limonádový Joe aneb Koňská opera
15:40
Myš, která prochází zdí
16:00
Silnější než strach
17:25
Lev a písnička
17:40
Kinosál
18:00
Objížďka
19:30
Kinosál
19:40
Já Baryk
8
20:00
Film na přání: Paklíč, Výlet po Dunaji, Kluci z bronzu
21:40
Kinosál
22:00
Radikální řez
23:30
Filmové minuty
23:40
Teleshopping
Nova
Aj vy dávate výplatu partnerke?
06:00
Bernieho dobrodružstvá
06:05
Zig a Sharko
06:15
Mončičáci
5
07:05
Alvin a Chipmunkovia
18
07:55
Víkendové Raňajky
10:15
Na vodě
3
11:25
Alvin a Chipmunkovia 2
13:10
Zmluva s diablom
15:05
Kúzelná opatrovateľka
17:00
Dovolenka za trest
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Superlov
21:45
RED 2
00:00
Honba na vraha
02:10
Zlatá labuť
52
03:55
Hviezdne toliare
04:55
Novashopping
ČT1
Ste chorí? Toto vám uľahčí život!
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Buchty ráno
06:25
Polopate
07:15
Máme radi zvieratá
07:45
Rozsudky sudcu Ooku
08:00
Tři veteráni
09:35
Úsmevy Libuše Havelkovej
10:15
Otec Brown
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
"Co poudala bába Futeř"
13:50
Pradieme, pradieme zlatú nitku
15:00
Revizor
16:15
Hercule Poirot
17:55
Vínorodé brehy Mosely
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:10
Zázraky prírody
21:20
Evergreen
22:14
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:15
Ružový panter opäť zasahuje
23:55
Hitparáda televíznej zábavy
00:50
Murdochove záhady
01:35
Sama doma
03:05
Bolkoviny
03:45
Na forbíne TM
04:30
Banánové rybičky
Prima
Reality: Toto sú vyhliadky na najbližšie mesiace
06:00
M.A.S.H
251
06:20
M.A.S.H
252
06:45
M.A.S.H
253
07:15
M.A.S.H
254
07:50
Foter na tripe
08:30
Autosalon.tv
09:35
Inkognito
10:45
Máme radi Česko
12:35
Česko na grile
13:55
Temný Kraj
7
15:20
Noc na Karlštejně
17:10
Obušku, z pytle ven!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Polda
8
21:35
České chaty snov
22:35
Beowulf - vikingská legenda
00:45
V službe
02:50
Kšeft za všetky prachy
Markíza Krimi
Ženy! Aj vaši muži robia túto vec?
05:40
Policajné prípady
06:20
Policajné prípady
07:05
Policajné prípady
07:50
Policajné prípady
08:35
V mene zákona
09:20
Špecialisti
23
10:05
Špecialisti
24
10:55
Špecialisti
7
11:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
5
12:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
6
13:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
7
14:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
8
15:10
NCIS: Los Angeles
8
16:05
NCIS: Los Angeles
9
17:00
Polícia Chicago
1
18:00
Polícia Chicago
2
19:00
Bostonské vraždy
7
19:55
Bostonské vraždy
8
20:55
Špecialisti
25
22:00
Špecialisti
26
23:00
Špecialisti
7
00:05
S chladom zabijaka
3
00:45
Polícia Chicago
1
01:30
Polícia Chicago
2
02:10
Špecialisti
25
02:55
Špecialisti
26
03:45
112
04:50
Mesto tieňov
TA3
Získajte príspevok na očkovanie
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Správy
07:30
Týždeň vo filme-1964
08:00
Správy
08:30
Svet technológií
08:45
Štúdio TA3
09:00
Správy
09:30
Dobré správy
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Pozrime sa na to
13:30
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Biznis
14:45
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Zdravie na TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Európa dnes a zajtra
17:00
Správy
17:30
Motoring
18:00
Očami cestovateľa
18:15
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Vzdelávanie v 21. storočí
19:30
Záchranári
20:00
Správy/Štúdio TA3
20:30
Ide o nás
21:00
Správy
21:30
Showbiz
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Správy
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Pozrime sa na to
03:00
Správy
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Na influencerov si posvietia! Hrozia im pokuty
05:30
Sandále
06:00
BlacKkKlansman
08:15
Bezúhonnosť Josepha Chambersa
09:50
Viac než kedykoľvek predtým
11:50
Posledný lúč
13:05
Polnoc v kine Paradise
14:40
Príbehy z gaštanových lesov
16:05
Bezúhonnosť Josepha Chambersa
17:45
BlacKkKlansman
20:00
Druhý najlepší
21:45
Liek na život
00:10
Elektra
01:45
Odpadky patria do koša!
02:05
Tmavo červená
04:15
Medúza Deluxe
Jojko HD
Čo by ste urobili s jedným dňom navyše vy?
05:05
Fidlivareška
6
05:25
MalinyJamológia 2
6
05:40
Knihy od Stonožky
65
05:45
Viking Vicky
26
06:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
13
06:25
Tom Gates
2
06:40
Maškrtné medvedie príbehy
9
06:45
Maškrtné medvedie recepty
9
06:50
Lloyd a muchy
40
07:05
Mechamato
9
07:30
Sníček a Dúhalka
4
07:45
Zvieratká
26
08:00
Zoopark
1
08:15
Fíha tralala
8
08:25
Hanička a Murko pre najmenších
6
08:35
Odbodkovia
13
08:50
Jojko oslávencom
109
09:00
Angličanina
3
09:25
Plamienok a štvorkolky
19
09:50
Knihy od stonožky
10
10:00
Mia a čarovné ihrisko
5
10:05
Mestská farma Lellobee
27
10:15
Sonic Boom 2
10
10:35
Labková patrola
7
11:00
Strašidielka
35
11:05
Idefix
12
11:20
Moe a jeho šou
17
11:30
Babička, rozprávaj!
3
11:50
Zvierací ochrancovia
46
12:05
Rybičky Flip a Flap
48
12:15
Barbapapa na ceste okolo sveta
18
12:25
Máša a medveď
14
12:35
SpongeBob v nohaviciach
10
13:00
Deti z farmy
50
13:15
Bambuľko a Bulienka
6
13:25
Hanička a Murko pre najmenších
7
13:35
Ekofaktor
8
13:50
Volám sa Caillou
11
14:15
Fíha tralala
8
14:25
Naše prasiatko
45
14:35
Zvierací ochrancovia
46
14:50
Bambuľko a Bulienka
7
15:00
MalinyJAMológia
9
15:20
Ovečka Shaun
2
15:30
Strážcovia Trstinového mora
4
15:40
Angličanina
4
16:05
Idefix
13
16:20
Moe a jeho šou
18
16:35
Mechamato
10
17:00
Knihy od stonožky
10
17:15
Sonic Boom 2
11
17:30
Strašidielka
36
17:40
Babička, rozprávaj!
3
17:55
Labková patrola
7
18:25
Mestská farma Lellobee
27
18:30
Tajomstvá Medovej doliny
21
18:45
Jojko oslávencom
109
18:55
Naše prasiatko
45
19:00
Zoopark
1
19:20
Plamienok a štvorkolky
20
19:50
SpongeBob v nohaviciach
10
20:15
Mechamato
9
20:45
Chrumka a Čipsík
13
21:00
Volám sa Caillou
12
21:30
Strážca vesmíru Roger
26
21:45
Jahôdka a jej kamaráti
11
22:10
Viking Vicky
27
22:25
Kúzlovanie
13
22:35
Rev a motoroví miláčikovia
23
23:00
Tom Gates
2
23:15
Malí fidlikanti
3
23:30
Knihy od stonožky
10
23:40
Zabi nudu!
10
23:55
Fidlivareška
1
00:15
MalinyJAMológia
5
00:30
Zabi nudu!
10
00:50
Knihy od stonožky
10
01:00
Kikirikí
13
01:10
Sníček
8
01:35
Kúzlovanie
1
01:50
Rapotáčik 3
7
02:00
Naše prasiatko
46
02:05
Kúzlovanie
13
02:20
Jojo, to vážne?!
8
02:35
Sníček
8
02:45
Sníček
03:00
Hanička a Murko pre najmenších
7
03:10
Knihy od stonožky
10
03:20
Tom Gates
2
03:35
Volám sa Caillou
12
04:00
Fíha tralala
3
04:10
Malí fidlikanti
7
04:30
Sníček a Dúhalka 2
1
04:45
Fidlivareška
7
Zobraziť
Nastavenia