Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Kuriér 4 - Reštart
Prima MAX
-
02:50
Kráľ Staten Islandu
Nova Cinema
-
22:20
Policie Modrava
Markíza
-
02:05
Underworld: Krvavé vojny
AMC
-
01:25
Sestřičky
Prima Love
-
21:55
Rosamunde Pilcher: Vášnivé srdcia
Prima Love
-
20:00
Biele ticho
Jednotka
-
22:05
Vraždy na ostrove Porquerolles
Jednotka
-
20:30
Bradov život
Filmbox Family
-
17:45
Harry Palmer: Prípad Ipcress
ČT2
-
22:50
Následujúci slajd
JOJ
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Súdna sieň
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
13
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Vytoč môjho agenta
7
21:50
Vytoč môjho agenta
8
23:10
Sedem
00:05
Geissenovci - Ťažký život milionárov
01:15
Myšlienky vraha
20
02:10
Noviny TV JOJ
03:00
Moja prvá dovolenka
7
03:45
Bez servítky
04:55
Noviny TV JOJ
Markíza
PORADÍME: Získajte úrok 6,1% ročne
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Zámena manželiek
09:40
Mama na prenájom
75
10:40
Dunaj, k vašim službám
5
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:55
Mentalista
8
13:55
Mentalista
9
14:50
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
76
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Na nože
22:00
Utajený šéf
23:35
Dobre vedieť!
00:45
Mentalista
8
01:40
Mentalista
9
02:15
Policie Modrava
3
03:15
Susedské prípady
03:55
Rodinné prípady
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:00
Počasie
05:10
Autosalón
05:35
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:50
Detektívi zo severu
11
09:50
Na krok od neba
10:55
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
14:00
Tajomstvo mojej kuchyne
14:40
Zdravá maškrta
15:00
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:35
Bez batožiny
17:05
Detektívi zo severu
12
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:12
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:15
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:20
Počasie
20:30
Vraždy na ostrove Porquerolles
22:05
Biele ticho
23:40
Oktopus
5
00:45
Oktopus
6
01:50
Správy RTVS "N"
02:40
Góly - body - sekundy
02:55
Don Matteo
03:55
Správy RTVS "N"
04:50
Postav dom, zasaď strom
Dvojka
REALITY: je čas na kúpu, alebo ešte nie?
05:55
Zázračný miniateliér
06:00
Čím cestovať
06:15
Jurošík "N"
06:20
Jurošík "N"
06:25
Bob a Bobek na cestách
06:35
Lilin ostrov pokladov
06:40
Príbehy z čarovnej záhrady
06:55
Lilin ostrov pokladov
07:00
Bella a Sebastián
07:15
Bella a Sebastián
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria
08:30
Kimondó - Na kus reči
09:00
Regina
09:55
Vygumuj a napíš
11:35
Obedníček
11:40
Píkova zoo
11:45
Pa a Pi "N"
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
Večera s Havranom
14:10
Skautskou stopou
1
14:20
Skautskou stopou
2
14:35
Život so psími očami
15:05
Nočná mora diktátorov
1
16:00
Cesty za umením
16:30
Regina
17:30
Ambulancia
17:55
Moja diagnóza
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Lilin ostrov pokladov
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:05
Bella a Sebastián
19:20
Bella a Sebastián
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:10
Divoké Portugalsko
21:00
Fantómy ropy
21:55
Do kríža
22:50
Umenie
23:20
Čarovný svet animovaného filmu
23:30
Čarovný svet animovaného filmu
23:45
Čarovný svet animovaného filmu
00:00
Správy RTVS "N"
00:50
Hírek
JOJ Šport
Kazia peniaze manželské vzťahy?
05:15
FIS Svetový pohár freestyle
07:10
IIHF MS juniorov 2024
09:40
Atletika - Gold Continental Tour
12:00
Hokej - Extraliga
14:50
Futbal - 2. liga
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
21:40
Hokej - NCAA
00:15
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
01:30
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
03:10
IIHF MS juniorov 2024
JOJ Plus
Klikni a zisti či si expert na financie >>
06:00
Nákupné maniačky
07:25
Letecké katastrofy
08:45
Extrémni nájomníci
4
09:30
Vražedné čísla
33
10:20
Vražedné čísla
34
11:20
Riskuj!
12:10
Extrémne prípady
13:35
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:35
Policajti v akcii
15:40
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:50
Letecké katastrofy
17:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov
18:50
Naši
15
19:30
Profesionáli
11
20:30
Stratená minulosť
22:35
V službe
00:35
Profesionáli
11
01:35
Mafstory
7
02:30
Šťastie v nešťastí
02:50
Chlpatí šampióni
03:45
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
04:30
Haló
WAU
Potrebujete lieky? Žiaden problém
05:00
Diagnóza: Vražda
7
05:50
Diagnóza: Vražda
8
06:45
Súdna sieň
07:45
Prvé oddelenie
08:55
Vraždy v Midsomeri
1
11:30
Diagnóza: Vražda
9
12:40
Diagnóza: Vražda
10
13:50
Dr. House
15
14:45
Dr. House
16
15:45
Vraždy v Midsomeri
2
18:00
Vražedné čísla
22
19:05
Vražedné čísla
23
20:10
Dr. House
17
21:05
Dr. House
18
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
13
23:00
Súkromné očko
3
00:00
Jedna svadba, jeden pohreb
6
01:00
Policajti v akcii
02:30
Myšlienky vraha
19
03:10
Jedna svadba, jeden pohreb
6
03:55
Súdna sieň
04:40
Prvé oddelenie
JOJ Svet
Pozrite, čo stojí za úspechom známej banky
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Chute divokej Aljašky
10:00
Šialenci na surfoch
11:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Chute divokej Aljašky
14:00
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
15:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Chute divokej Aljašky
18:00
Šialenci na surfoch
19:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Denníky dobra
21:00
Denníky dobra
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Chute divokej Aljašky
22:30
Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené
23:20
Lovci duchov
00:10
Denníky dobra
00:40
Denníky dobra
01:05
Zbrane Hollywoodu
01:25
Chute divokej Aljašky
01:50
História 360
JOJ Cinema
Si filmový maniak? TOTO si prečítaj
05:15
Miliónové preteky
07:15
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
09:05
Ja, knedlička
11:05
Toto je koniec
12:35
Ako delfín
14:20
Králi hôr
16:05
Proxima
18:05
Nádych pre lásku
20:15
Marco
22:25
Slnovrat
00:50
Pravidlá zabíjania
02:15
Aféra Olivera Twista
03:45
Mr. Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov
Dajto
Výhodné úroky onedlho končia. Využite ich!
05:00
Bernieho dobrodružstvá
05:10
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
08:00
Kredenc
08:50
Partička
10:15
Dva a pol chlapa
9
10:35
Dva a pol chlapa
10
11:10
M*A*S*H
9
11:35
M*A*S*H
10
12:15
Dva a pol chlapa
11
12:40
Dva a pol chlapa
12
13:00
Teória veľkého tresku
18
13:30
Teória veľkého tresku
19
13:55
Teória veľkého tresku
20
14:25
Teória veľkého tresku
21
14:50
Teória veľkého tresku
22
15:20
Teória veľkého tresku
23
15:45
Priatelia
12
16:15
Priatelia
13
16:45
Dva a pol chlapa
13
17:15
Dva a pol chlapa
14
17:45
M*A*S*H
11
18:15
M*A*S*H
12
18:45
Mladý Sheldon
21
19:15
Mladý Sheldon
22
19:40
Susedia
20:30
Godzilla vs. Kong
22:50
Bankový kuriér
00:50
Dajto v pokri z Card Casina
01:10
Športové noviny
01:20
Susedia
01:55
Silvánovci
03:45
Susedia
04:20
Oggy a šváby
Doma
PORADÍME: ako bezpečne nakupovať cez online bazár
05:10
Oteckovia
7
06:00
Druhý dych
58
06:40
Túžba tela
32
07:25
Túžba tela
33
08:30
Krok za krokom
8
09:15
Krok za krokom
9
10:00
Chicago Fire
18
11:05
S hlavou v oblakoch
81
11:55
S hlavou v oblakoch
82
13:00
Oteckovia
8
14:10
Keď kvitne láska
13
15:15
Keď kvitne láska
14
16:00
Túžba tela
34
17:00
Túžba tela
35
18:00
Chicago Fire
19
19:00
Keď kvitne láska
15
19:55
Keď kvitne láska
16
20:55
Krok za krokom
10
21:25
Krok za krokom
11
21:55
Priatelia
14
22:25
Priatelia
15
22:55
New Amsterdam
1
23:50
Keď kvitne láska
15
00:45
Keď kvitne láska
16
01:25
S hlavou v oblakoch
81
02:05
S hlavou v oblakoch
82
02:50
Smotánka
03:50
Adela show
CS Film
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
06:00
Sníček a Dúhalka 2
06:15
Zabij nudu!
06:25
Sníček
11
06:35
Kikirikí
06:40
Staré pověsti české
1
06:55
O modrém autíčku
6
07:05
Já Baryk
2
07:15
O Mikešovi
5
07:30
Žofka a její dobrodružství
7
07:35
O Dorotce
8
07:50
Pojďte pane, budeme si hrát
11
08:05
Příběhy kocoura Modroočka
4
08:25
Mach a Šebestová
11
08:35
Krakonošovy pohádky
6
09:00
Teleshopping
10:15
Anička jde do školy
11:35
Kinosál
12:00
Podivná přátelství herce Jesenia
13:35
Manželské etudy
13:45
Filmové minuty
14:00
Panna
15:20
Největší české mýty
8
15:45
Filmové minuty
16:00
Martin a Venuše
17:45
Filmové minuty
18:00
Hříšníci
19:10
Věčný romantik režisér Jiří Hanibal
19:40
O Mikešovi
4
20:00
Svědomí
21:40
Kinosál
22:00
Dovolená s Andělem
23:20
O Maryšce a Vlčím hrádku
23:40
Teleshopping
Nova
INVESTOVANIE: Ako nenaletieť pri dlhopisoch
05:55
Raňajky
08:30
Ulica
4687
09:35
Jedna rodina
73
10:55
Bostonské vraždy
14
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2
139
13:35
Kriminálka Miami
1
14:30
Kriminálka Miami
2
15:30
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4688
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Utajený šéf
5
21:40
Survivor Česko & Slovensko
16
23:35
Kriminálka Miami
1
00:35
Kriminálka Miami
2
01:35
Špecialisti
3
02:20
Babicove dobroty
03:05
Ulica
4688
03:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2
139
04:45
Novashopping
ČT1
Praktické rady, ako zlepšiť rodinné financie
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:40
Po stopách hviezd
10:10
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
10:40
Dynastia Novákovcov
9
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Pesničky z bálov a karnevalov
14:15
Vínorodé brehy Rýna
14:45
Sardinky alebo Život jednej rodinky
16:00
Zdravotná škola
16:45
Plné hniezdo v Olomouckom kraji 2
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Žandárske humoresky
16
21:40
13. komnata Filipa Čápa
22:05
Bilancia
22:34
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:35
Ako chutí smrť
00:10
Mária Antoinetta
3
01:05
AZ-kvíz
01:35
Cez nový prah
01:55
V kondícii
02:15
Dobré ráno
04:45
Chlapci v akcii
Prima
Ako by si dopadol v tomto teste ty?
05:05
"Libovky" Pepu Libického
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:05
M.A.S.H
211
07:35
M.A.S.H
212
08:05
M.A.S.H
213
08:35
M.A.S.H
214
09:10
Zoo
193
10:30
Polícia Hamburg
6
11:30
Polícia Hamburg
7
12:30
Closer
7
13:25
Komisár Rex
7
14:30
Polícia v akcii
15:35
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Polda
2
21:40
Šou Jana Krausa
22:40
Šou Jana Krausa
23:45
Áno, šéfe!
00:50
Polícia v akcii
01:45
Polícia Hamburg
6
02:45
Polícia Hamburg
7
03:40
Closer
7
04:35
Ako sa stavia sen
Markíza Krimi
Právnik radí: Dedenie majetku
05:45
NCIS: Los Angeles
11
06:25
NCIS: Los Angeles
12
07:05
Špecialisti
7
07:50
Slečna Marplová
2
09:15
Kosti
13
10:00
Kosti
14
10:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
9
11:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
10
12:05
Policajné prípady
13:00
Policajné prípady
14:05
V mene zákona
15:10
Kosti
15
16:05
Kosti
16
17:00
Mentalista
8
18:00
Mentalista
9
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
11
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
12
20:55
NCIS: Los Angeles
13
21:55
NCIS: Los Angeles
14
22:50
Kosti
15
23:50
Kosti
16
00:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
11
01:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
12
01:55
112
04:40
Mesto tieňov
TA3
Potrebujete vyriešiť bývanie? Toto si určite prečítajte
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/ Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Král na ťahu
13:30
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Investujeme
15:00
Správy
15:15
Očami cestovateľa
15:30
Vzdelávanie v 21. storočí
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Ekonomika+/Financie+
18:00
Štúdio TA3
18:15
Naše potraviny
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Zdravý les
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Ekonomika+/Financie+
21:00
Správy
21:45
Svet technológií
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Čo kazí partnerské vzťahy najviac?
06:00
1976
07:35
Exodus
09:15
Alice
11:00
Neodolateľná ponuka
11:15
Posledné piano
13:05
Miešanec
14:35
Dos Estaciones
16:15
Exodus
17:55
Joyland
20:00
Prepadnutie v Pacifiku
21:40
Prepadnutie 2: Temné územie
23:20
Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama
01:35
Obsluhoval jsem anglického krále
03:35
Café Marylin
04:05
Narkóza
Jojko HD
Poznáte všetky výhody eReceptu?
05:00
Sníček a Dúhalka 2
1
05:15
Fidlivareška
5
05:35
Knihy od Stonožky
39
05:45
Viking Vicky
9
06:00
Matematické príšerky
10
06:25
Tom Gates
20
06:40
Okido
15
06:55
Strážcovia Trstinového mora
7
07:05
Lloyd a muchy
23
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
3
07:45
Mechamato
14
08:10
Fíha tralala
1
08:25
Petronela Jabĺčková
9
08:40
Odbodkovia
56
08:50
Bob staviteľ XV -
17
09:00
Požiarnik Sam
10
09:15
Zvierací ochrancovia
28
09:30
Plamienok a štvorkolky
2
10:00
Strážcovia Trstinového mora
8
10:05
Rybičky Flip a Flap
31
10:20
Mia a čarovné ihrisko
12
10:30
Mestská farma Lellobee
22
10:35
Digley a Dazey
19
10:45
Naše prasiatko
11
10:50
Moe a jeho šou
52
11:05
Strašidielka
14
11:10
Idefix
23
11:20
Zvieratká
2
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
5
12:05
Odbodkovia
56
12:20
Bambuľko a Bulienka
2
12:25
Barbapapa na ceste okolo sveta
1
12:35
Medzi nami zvieratkami
17
12:40
Máša a medveď
23
12:50
Požiarnik Sam
11
13:05
Knihy od Stonožky
40
13:15
Fíha tralala
1
13:30
Deti z farmy
33
13:45
Volám sa Caillou
20
14:10
Ovečka Shaun
5
14:20
Máša a medveď
24
14:35
Zvieratká
3
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
12
15:00
MalinyJAMológia
6
15:20
Chrumka a Čipsík
16
15:35
Bambuľko a Bulienka
3
15:45
Angličanina
4
16:05
Máša a medveď
25
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá II-IV
8
16:25
Moe a jeho šou
1
16:45
Tom Gates
1
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
4
17:30
Knihy od Stonožky
41
17:40
Idefix
24
17:55
Ovečka Shaun
5
18:05
Lloyd a muchy
23
18:20
Mia a čarovné ihrisko
12
18:30
Mestská farma Lellobee
22
18:35
Digley a Dazey
19
18:40
Naše prasiatko
11
18:45
Plamienok a štvorkolky
3
19:15
Deti z farmy
33
19:30
Zvierací ochrancovia
29
19:50
Ruby z dúhy
18
20:05
Strážcovia Trstinového mora
7
20:15
Zvieratká
2
20:30
Mechamato
14
20:55
Chrumka a Čipsík
16
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
6
21:40
Volám sa Caillou
21
22:05
Strážca vesmíru Roger
9
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
23
22:45
Viking Vicky
10
23:00
Kúzlovanie
5
23:15
Rev a motoroví miláčikovia
6
23:40
Tom Gates
20
23:50
Malí fidlikanti
4
00:10
Okido
15
00:25
Zabi nudu!
6
00:40
Knihy od Stonožky
40
00:50
Fidlivareška
8
01:05
MalinyJAMológia
6
01:25
Mestská farma Lellobee
23
01:45
Knihy od Stonožky
41
01:50
Kikirikí
7
02:00
Sníček
2
02:20
Digley a Dazey
20
02:30
Knihy od Stonožky
41
02:40
Rapotáčik 2
3
02:50
Kúzlovanie
5
03:00
Naše prasiatko
12
03:05
Máša a medveď
24
03:15
Sníček
2
03:35
Rapotáčik 2
3
03:45
Knihy od Stonožky
40
03:55
Tom Gates
20
04:05
Volám sa Caillou
21
04:30
Fíha tralala
6
04:40
Malí fidlikanti
8
04:55
Sníček a Dúhalka 2
2
Zobraziť
Nastavenia