Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Rosamunde Pilcher: Láska a iné poklady
Prima Love
-
20:00
Jedna rodina
Nova
-
20:20
Kuriér 4 - Reštart
Prima MAX
-
02:20
Zoo
Prima
-
20:15
Polda
Prima Love
-
23:10
Polda
Prima
-
09:20
Zlatá labuť
Nova
-
21:40
Brána bojovníkov
JOJ Plus
-
20:30
Pravidlá zabíjania
JOJ Cinema
-
00:50
Chcem tvoje dieťa
Prima MAX
-
15:45
Následujúci slajd
JOJ
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
05:45
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Súdna sieň
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
14
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Nemocnica
21:50
9-1-1
6
22:50
9-1-1: Texas
4
23:45
Myšlienky vraha
21
00:40
Riskuj!
01:20
Krimi
01:50
Noviny TV JOJ
02:40
Nemocnica
03:35
Bez servítky
04:35
TOP STAR
04:50
Noviny TV JOJ
Markíza
PORADÍME: Získajte úrok 6,1% ročne
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Na nože
09:55
Mama na prenájom
76
10:55
Rodinné prípady
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:55
Mentalista
10
13:50
Mentalista
11
14:50
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
77
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Dunaj, k vašim službám
6
21:55
Policie Modrava
4
23:10
Špecialisti
4
00:15
Mentalista
10
01:15
Mentalista
11
02:10
Policie Modrava
4
03:15
Susedské prípady
03:55
Rodinné prípady
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:30
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Bez batožiny
09:00
Detektívi zo severu
12
10:00
Na krok od neba
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
13:50
Tajomstvo mojej kuchyne
14:35
Zdravá maškrta
14:55
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:30
Bez batožiny
17:00
Detektívi zo severu
13
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Hit roka
21:40
Lekárka z ostrova
6
23:10
Columbo
00:45
Vraždy na ostrove Porquerolles
02:15
Správy RTVS "N"
03:05
Počasie
03:15
Don Matteo
04:15
Správy RTVS "N"
Dvojka
REALITY: je čas na kúpu, alebo ešte nie?
06:05
Zázračný miniateliér
06:15
Čím cestovať
06:25
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Bella a Sebastián
07:15
Bella a Sebastián
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rómsky magazín
08:30
Vnímanie
09:00
Regina
09:55
Záhrada plná plienok
11:30
Obedníček
11:35
Odo
11:45
Pa a Pi "N"
11:55
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
Do kríža
13:20
Moja misia
14:10
Fantómy ropy
15:05
Divoké Portugalsko
15:55
Cesty za umením
16:30
Regina
17:30
Retro noviny
17:55
Hľadanie stratených svetov
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Lilin ostrov pokladov
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Bella a Sebastián
19:20
Bella a Sebastián
19:35
Čím cestovať
19:50
Oľga Slivková
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Moja diagnóza
20:40
Dean Martin: Kráľ elegánov
22:25
SK Dejiny
23:20
32 utajovaných strán - správa z pekla
00:20
Správy RTVS "N"
01:10
Hírek
JOJ Šport
Kazia peniaze manželské vzťahy?
06:10
FIS Svetový pohár freestyle
07:50
Footgolf
10:20
Futbal - 2. liga
12:30
Štúdio - Hokej MS U18
12:55
Hokej MS U18
15:50
Hokej - Extraliga
18:00
Hokej - SHL
20:40
Hokej - NCAA
23:05
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
00:15
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
01:35
FIS Svetový pohár Super G ženy
03:20
FIS Svetový pohár Super G ženy
JOJ Plus
Klikni a zisti či si expert na financie >>
05:00
Bez servítky
06:10
Nákupné maniačky
07:35
Letecké katastrofy
08:55
Extrémni nájomníci
5
09:40
Vražedné čísla
35
10:40
Vražedné čísla
36
11:40
Riskuj!
12:30
Extrémne prípady
13:40
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:45
Policajti v akcii
15:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:50
Letecké katastrofy
17:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov
18:50
Naši
16
19:35
Profesionáli
13
20:30
Brána bojovníkov
22:40
Zrodenie draka
00:40
Profesionáli
13
01:30
Mafstory
8
02:25
Šťastie v nešťastí
02:45
Chlpatí šampióni
03:40
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
04:25
Haló
04:50
Bez servítky
WAU
Potrebujete lieky? Žiaden problém
05:00
Diagnóza: Vražda
9
05:50
Diagnóza: Vražda
10
06:40
Súdna sieň
07:45
Prvé oddelenie
08:55
Vraždy v Midsomeri
2
11:25
Diagnóza: Vražda
11
12:35
Diagnóza: Vražda
12
13:50
Dr. House
17
14:45
Dr. House
18
15:45
Vraždy v Midsomeri
3
18:00
Vražedné čísla
24
20:10
Dr. House
19
21:05
Dr. House
20
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
14
23:00
Súkromné očko
4
00:00
Jedna svadba, jeden pohreb
7
00:55
Policajti v akcii
02:35
Myšlienky vraha
20
03:15
Jedna svadba, jeden pohreb
7
03:55
Súdna sieň
04:40
Prvé oddelenie
JOJ Svet
Pozrite, čo stojí za úspechom známej banky
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Chute divokej Aljašky
10:00
Denníky dobra
10:30
Denníky dobra
11:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Chute divokej Aljašky
14:00
Šialenci na surfoch
15:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Chute divokej Aljašky
18:00
Denníky dobra
18:30
Denníky dobra
19:00
Špeciálne jednotky ríše zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Katastrofy v priamom prenose
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Pokusy s vlastným telom
22:30
Šialenci na surfoch
23:20
Extrémne horské dráhy
00:15
Katastrofy v priamom prenose
01:10
Zbrane Hollywoodu
01:30
Pokusy s vlastným telom
02:00
História 360
JOJ Cinema
Si filmový maniak? TOTO si prečítaj
05:50
Dom na predaj, srdce na odber
07:30
Angelika
09:30
Pojedeme k moři
11:15
Surfistka
13:10
Sprievodca pre nezadaných
14:50
Svätá Judy
16:45
Toto je koniec
18:15
Gólman
20:15
Divoké srdce
22:10
Posledná šanca
23:55
Posledný lovec čarodejníc
01:40
Stále medzi nami
03:10
Nádych pre lásku
Dajto
Výhodné úroky onedlho končia. Využite ich!
05:05
Bernieho dobrodružstvá
05:15
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
07:55
Kredenc
08:50
Partička
10:10
Dva a pol chlapa
11
10:30
Dva a pol chlapa
12
11:05
M*A*S*H
11
11:30
M*A*S*H
12
12:05
Dva a pol chlapa
13
12:35
Dva a pol chlapa
14
12:55
Teória veľkého tresku
20
13:20
Teória veľkého tresku
21
13:50
Teória veľkého tresku
22
14:15
Teória veľkého tresku
23
14:45
Teória veľkého tresku
24
15:15
Teória veľkého tresku
1
15:45
Priatelia
14
16:15
Priatelia
15
16:45
Dva a pol chlapa
15
17:15
Dva a pol chlapa
16
17:45
M*A*S*H
13
18:15
M*A*S*H
14
18:45
Mladý Sheldon
1
19:15
Mladý Sheldon
2
19:40
Susedia
20:30
Spider-Man 3
23:20
Nindža zabijak
01:05
GÓÓÓL!
01:40
Športové noviny
01:50
Susedia
02:25
Silvánovci
04:05
Susedia
04:45
Oggy a šváby
Doma
Vlastníte nehnuteľnosť? POZOR! Toto ju ohrozuje najviac!
05:10
Oteckovia
8
06:00
Druhý dych
59
06:45
Túžba tela
34
07:25
Túžba tela
35
08:25
Krok za krokom
10
09:10
Krok za krokom
11
09:55
Chicago Fire
19
11:00
S hlavou v oblakoch
83
11:55
S hlavou v oblakoch
84
13:00
Oteckovia
9
14:10
Keď kvitne láska
15
15:15
Keď kvitne láska
16
16:00
Túžba tela
36
17:00
Túžba tela
37
18:00
Chicago Fire
20
19:00
Keď kvitne láska
17
19:55
Keď kvitne láska
18
20:55
Krok za krokom
12
21:25
Krok za krokom
13
21:55
Priatelia
16
22:25
Priatelia
17
22:55
New Amsterdam
2
23:55
Keď kvitne láska
17
00:50
Keď kvitne láska
18
01:30
S hlavou v oblakoch
83
02:15
S hlavou v oblakoch
84
03:00
Smotánka
04:00
Adela show
CS Film
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
06:00
Fidlivareška
1
06:15
Zabij nudu!
06:30
Sníček
12
06:40
Kikirikí
06:55
Staré pověsti české
2
07:00
O modrém autíčku
7
07:10
Já Baryk
3
07:25
O Mikešovi
6
07:30
Žofka a její dobrodružství
8
07:45
O Dorotce
9
07:55
Tisíc a jedna noc
1
08:10
Příběhy kocoura Modroočka
5
08:30
Mach a Šebestová
12
08:35
Krakonošovy pohádky
7
09:00
Teleshopping
10:15
Revue na zakázku
11:40
Kinosál
12:00
Adam a Eva
13:40
Kinosál
14:00
Právo na minulosť
16:00
Cácorka
17:20
Hranice
7
17:40
Filmové minuty
18:00
U mě dobrý
20:00
Rukojmí v Bella Vista
22:25
Zlatá slepice
Nova
INVESTOVANIE: Ako nenaletieť pri dlhopisoch
05:55
Raňajky
08:40
Ulica
4688
09:40
Kriminálka Anděl
13
10:55
Bostonské vraždy
15
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2
140
13:35
Kriminálka Miami
3
14:35
Kriminálka Miami
4
15:30
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4689
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Jedna rodina
74
21:40
Zlatá labuť
50
23:00
Na vašej strane
23:45
Kriminálka Miami
3
00:45
Kriminálka Miami
4
01:45
Kriminálka Anděl
13
03:05
Ulica
4689
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2
140
04:45
Novashopping
ČT1
Praktické rady, ako zlepšiť rodinné financie
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:45
Zlodejka
10:10
Chlapci v akcii
10:35
Silvestrovský koktail
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Buchty ráno
14:30
Mať tak dievča na stráženie
15:05
Gróf Monte Christo
3
16:30
Zdravotná škola
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:10
Božie mlyny
6
21:05
Máte slovo s M. Jílkovou
22:00
Na stope
22:24
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Extra renty
22:25
Maigret a pivnice hotela Majestic
00:10
AZ-kvíz
00:40
Na forbíne TM
01:20
Kuchárska pohotovosť
01:45
Banánové rybičky
02:15
Dobré ráno
04:45
Hobby našej doby
Prima
Ako by si dopadol v tomto teste ty?
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:00
M.A.S.H
213
07:25
M.A.S.H
214
07:55
M.A.S.H
215
08:25
M.A.S.H
216
08:55
M.A.S.H
217
09:20
Polda
2
10:30
Polícia Hamburg
8
11:30
Polícia Hamburg
9
12:30
Closer
8
13:25
Komisár Rex
8
14:30
Polícia v akcii
15:35
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Zoo
194
21:40
Inkognito
22:45
Inkognito
23:55
Áno, šéfe!
01:00
Polícia v akcii
01:55
Polícia Hamburg
8
02:55
Polícia Hamburg
9
03:55
Closer
8
04:50
Rozpáľ to, šéfe!
Markíza Krimi
Právnik radí: Dedenie majetku
05:40
NCIS: Los Angeles
13
06:20
NCIS: Los Angeles
14
07:00
Špecialisti
8
07:45
Slečna Marplová
3
09:15
Kosti
15
09:55
Kosti
16
10:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
11
11:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
12
12:00
Policajné prípady
13:00
Policajné prípady
14:05
V mene zákona
15:05
Kosti
17
16:05
Kosti
18
17:00
Mentalista
10
18:00
Mentalista
11
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
13
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
14
20:55
NCIS: Los Angeles
15
21:50
NCIS: Los Angeles
16
22:50
Kosti
17
23:45
Kosti
18
00:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
13
01:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
14
01:50
112
04:45
Mesto tieňov
TA3
Potrebujete vyriešiť bývanie? Toto si určite prečítajte
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Investujeme
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Biznis
14:00
Správy
14:30
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Zdravie na TA3
18:00
Paralympijský špeciál
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Motoring
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
22:45
Paralympijský špeciál
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Čo kazí partnerské vzťahy najviac?
06:00
Dos Estaciones
07:40
Keď Harry stretol Sally
09:20
Joyland
11:25
Prepadnutie v Pacifiku
13:10
Prepadnutie 2: Temné územie
14:50
Úžasná Elisa
16:35
Keď Harry stretol Sally
18:10
Výnimoční priatelia
20:00
Maxine
1
20:45
Maxine
2
21:30
Maxine
3
22:20
Blízke stretnutie tretieho druhu
00:35
X
02:20
Zvestovateľ
03:45
Sexuálny život starej mamy
04:00
Nič pre mňa
Jojko HD
Poznáte všetky výhody eReceptu?
05:15
Fidlivareška
6
05:35
Knihy od Stonožky
41
05:45
Viking Vicky
10
06:00
Matematické príšerky
11
06:25
Tom Gates
2
06:40
Okido
16
06:55
Strážcovia Trstinového mora
9
07:05
Lloyd a muchy
24
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
4
07:45
Mechamato
15
08:10
Fíha tralala
2
08:25
Petronela Jabĺčková
10
08:40
Odbodkovia
57
08:50
Bob staviteľ XV -
18
09:00
Požiarnik Sam
12
09:15
Zvierací ochrancovia
29
09:35
Plamienok a štvorkolky
3
10:00
Strážcovia Trstinového mora
10
10:05
Rybičky Flip a Flap
32
10:20
Mia a čarovné ihrisko
13
10:30
Mestská farma Lellobee
24
10:35
Digley a Dazey
21
10:45
Naše prasiatko
13
10:50
Moe a jeho šou
1
11:05
Strašidielka
15
11:10
Idefix
24
11:20
Zvieratká
4
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
6
12:05
Odbodkovia
57
12:20
Bambuľko a Bulienka
3
12:25
Barbapapa na ceste okolo sveta
2
12:35
Medzi nami zvieratkami
18
12:40
Máša a medveď
26
12:50
Požiarnik Sam
13
13:05
Knihy od Stonožky
42
13:15
Fíha tralala
2
13:30
Deti z farmy
34
13:45
Volám sa Caillou
21
14:10
Ovečka Shaun
6
14:20
Máša a medveď
14
14:35
Zvieratká
5
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
13
15:00
MalinyJAMológia
7
15:20
Chrumka a Čipsík
17
15:30
Bambuľko a Bulienka
4
15:45
Angličanina
5
16:05
Máša a medveď
15
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá II-IV
9
16:25
Moe a jeho šou
2
16:45
Tom Gates
3
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
5
17:30
Knihy od Stonožky
43
17:40
Idefix
25
17:55
Ovečka Shaun
6
18:05
Lloyd a muchy
24
18:20
Mia a čarovné ihrisko
13
18:30
Mestská farma Lellobee
24
18:35
Digley a Dazey
21
18:40
Naše prasiatko
13
18:45
Plamienok a štvorkolky
4
19:15
Deti z farmy
34
19:30
Zvierací ochrancovia
30
19:50
Ruby z dúhy
19
20:05
Strážcovia Trstinového mora
9
20:10
Zvieratká
4
20:30
Mechamato
15
20:55
Chrumka a Čipsík
17
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
7
21:40
Volám sa Caillou
22
22:05
Strážca vesmíru Roger
10
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
24
22:45
Viking Vicky
11
23:00
Kúzlovanie
6
23:15
Rev a motoroví miláčikovia
7
23:40
Tom Gates
2
23:50
Malí fidlikanti
5
00:10
Okido
16
00:25
Zabi nudu!
8
00:40
Knihy od Stonožky
42
00:50
Fidlivareška
1
01:10
MalinyJAMológia
7
01:30
Mestská farma Lellobee
25
01:35
Zabi nudu!
8
01:45
Knihy od Stonožky
43
01:55
Kikirikí
9
02:05
Sníček
4
02:30
Digley a Dazey
22
02:35
Knihy od Stonožky
43
02:45
Rapotáčik 2
4
02:50
Kúzlovanie
6
03:00
Naše prasiatko
14
03:05
Máša a medveď
14
03:15
Sníček
4
03:40
Rapotáčik 2
4
03:45
Knihy od Stonožky
42
03:55
Tom Gates
2
04:05
Volám sa Caillou
22
04:30
Fíha tralala
7
04:40
Malí fidlikanti
9
Zobraziť
Nastavenia