Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Prianie k narodeninám
Nova
-
20:20
Králik Peter na úteku
Markíza
-
20:30
Veľká oriešková lúpež 2
Nova Cinema
-
20:00
Meg 2: Návrat do hlbín
HBO 3
-
03:35
Nicky Larson: Agent amatér
Canal+ Action
-
10:40
Torpédo U-235
JOJ Plus
-
01:05
Švagor na odstrel
Nova Cinema
-
23:55
Núdzový let
JOJ Cinema
-
21:55
Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora
HBO 3
-
15:30
Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny
HBO 3
-
13:20
Následujúci slajd
JOJ
Vyhrajte zájazd na Olympijské hry do Paríža!
05:00
TOP STAR
05:20
Noviny TV JOJ
06:00
Krimi
06:30
Noviny TV JOJ
07:15
Zajačia škola - strážcovia zlatého vajca
08:50
Popoluška
10:30
Kráska a zviera
1
12:50
Múmia
15:30
Zootropolis
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Encanto: Čarovný svet
22:50
Chatrč
01:30
Sedem
02:35
Krimi
03:05
Noviny TV JOJ
03:40
Bez servítky
04:45
TOP STAR
Markíza
Zruší sa na Slovensku šibačka?
05:00
Televízne noviny
06:00
Zajac Bugs a káčer Duffy
06:40
Tom a Jerry
07:00
Medvedík Vivo a jeho veľké dobrodružstvo
08:45
Varte s nami
09:00
Pripojení: Rodina na baterky
11:00
Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky
13:00
Králik Peter
14:50
Jack, zabijak obrov
17:10
Cesta na tajomný ostrov
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Králik Peter na úteku
22:45
Wonder Woman 1984
01:45
Mechanik zabijak 2
03:15
Wonder Woman 1984
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:15
Občan za dverami
05:35
Dámsky klub
07:00
Potulný potkan
07:30
Dráčik Zog a lietajúci lekári
07:55
Čaro múdrosti a lásky
09:00
Husiarka a kráľ
10:00
Bohoslužba
1
11:45
Volajte ma František
1
13:15
Volajte ma František
2
14:40
Rozprávky bratov Grimmovcov: Princezná Mahuliena
15:40
Bedári
1
17:15
Sissi
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Naučte sa milovať
22:05
Syn Boží
00:15
Sissi
02:00
Správy RTVS "N"
02:50
Góly - body - sekundy
03:05
Počasie
03:15
Lekárka z ostrova
2
04:45
Správy RTVS "N"
Dvojka
2. dôchodkový pilier zarobil rekordné sumy
05:50
Ukrižovali ho!...
06:05
Kríž - cesta spásy
06:30
Krížové cesty
07:00
Kamenné pastorále
07:35
Živá panoráma
08:05
Zo Zemplína k pápežovi
08:30
Narodení pre nebo
09:00
Katedrála zázrakov
09:50
Kára plná bolesti
11:25
Babička
12:55
Chudobných rodičov syn
14:20
Claudia Cardinale a jej tajomstvá
15:10
Koloseum: Rímsky skvost
16:10
Belianske Tatry - posolstvo horských stepí
17:05
Tri gaštanové kone
18:15
Večerníček
18:25
Myši patria do neba
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:05
Sviatočné slovo
20:10
Posledná večera
20:40
Brat Štefan
21:10
Krížová cesta z rímskeho Kolosea "N"
22:30
O bohoch a ľuďoch
00:30
Správy RTVS "N"
JOJ Šport
Dôležité informácie pre klientov 365 banky!
06:05
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
07:45
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
11:55
Futbal - 2. liga
14:55
Hokej - Extraliga
15:00
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
17:30
Štúdio - Hokej Extraliga
18:00
Hokej - Extraliga
20:55
Hokej - NCAA
23:30
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
00:55
FIS Svetový pohár obrovský slalom ženy
02:40
IIHF MS juniorov 2024
JOJ Plus
KINO: TOTO ste o nových filmoch určite nevedeli!
05:05
Ako delfín
07:15
Králi hôr
09:20
Zákon príťažlivosti
11:35
Kon-Tiki
14:20
Ben Hur
17:05
Exodus: Bohovia a králi
20:30
Kráľovstvo nebeské
00:10
Vládca Paríža
02:40
Spackané plastické operácie
3
03:20
Spackané plastické operácie
4
04:00
Kinosála
04:10
Vojna skladov: Kanada
04:35
Vojna skladov: Kanada
WAU
PENIAZE: Prečo sa vám finančne nedarí?
05:00
Prvé oddelenie
05:40
Diagnóza: Vražda
16
06:25
Diagnóza: Vražda
17
07:10
Súdna sieň
08:15
Prvé oddelenie
09:20
Vraždy v Midsomeri
5
11:45
Diagnóza: Vražda
18
12:50
Diagnóza: Vražda
19
14:00
Dr. House
11
15:00
Dr. House
12
16:00
Falošný princ
18:00
Kriminálka Kraj
12
19:05
Kriminálka Kraj
13
20:10
Wisting
9
21:05
Wisting
10
22:00
Spoveď Rozparovača
23:30
Bad Cop: Zlý poliš
9
23:55
Bad Cop: Zlý poliš
10
00:25
Bad Cop: Zlý poliš
10
01:15
Policajti v akcii
03:35
Diaľnica peklom
14
04:15
Bad Cop: Zlý poliš
9
04:40
Bad Cop: Zlý poliš
10
JOJ Svet
TOTO o sebe prezradili muži. Čo na to hovoríte?
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Zázraky prírody
10:00
Katastrofy v priamom prenose
11:00
Záchrana divokých zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Zázraky prírody
14:00
Denníky dobra
14:30
Denníky dobra
15:00
Záchrana divokých zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Zázraky prírody
18:00
Katastrofy v priamom prenose
19:00
Záchrana divokých zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Lovci duchov
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Z divokej vody na tanier
22:30
Denníky dobra
22:50
Denníky dobra
23:20
Prežiť v divočine
00:15
Lovci duchov
01:05
Zbrane Hollywoodu
01:30
Z divokej vody na tanier
02:00
História 360
JOJ Cinema
Súťaž o zájazd na OH Paríž 2024
05:15
Arthur a Maltazardova pomsta
06:55
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
08:40
Nádych pre lásku
10:45
Saľut-7
12:55
Vianoce na cestách
14:30
100 vecí
16:35
Po stopách Marsupilamiho
18:30
Podoby lásky
20:15
Aféra Olivera Twista
21:55
Núdzový let
23:55
Pravidlá zabíjania
01:20
Leto
03:25
Severné more v plameňoch
Dajto
Patrí šibačka do 21.storočia?
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:15
Susedia
07:50
Kredenc
09:05
Partička
10:25
Dva a pol chlapa
13
10:45
Dva a pol chlapa
14
11:20
M*A*S*H
14
11:45
M*A*S*H
15
12:20
Dva a pol chlapa
15
12:50
Dva a pol chlapa
16
13:10
Teória veľkého tresku
14
13:35
Teória veľkého tresku
15
14:05
Teória veľkého tresku
16
14:30
Teória veľkého tresku
17
14:55
Teória veľkého tresku
18
15:20
Teória veľkého tresku
19
15:50
Priatelia
21
16:20
Priatelia
22
16:50
Dva a pol chlapa
17
17:20
Dva a pol chlapa
18
17:45
M*A*S*H - Dovidenia, zbohom a amen
20:30
Mechanik zabijak 2
22:30
Susedia
23:10
Susedia
00:05
NHL: Buffalo Sabres – New Jersey Devils
02:30
Športové noviny
02:40
Susedia
03:15
Silvánovci
04:35
Zig a Sharko
Doma
Ako by ste v tomto teste dopadli vy?
05:20
Adela show
06:00
Druhý dych
40
06:40
Vtáky v tŕní
1
07:30
Vtáky v tŕní
2
08:35
Krok za krokom
14
09:20
Krok za krokom
15
10:05
Krok za krokom
16
10:50
Veľkonočná láska
12:40
Svadba snov
14:45
Anna zo Zeleného domu
1
15:50
Anna zo Zeleného domu
2
16:55
Vtáky v tŕní
3
17:50
Vtáky v tŕní
4
19:00
Anna zo Zeleného domu
3
20:00
Anna zo Zeleného domu
4
21:10
Zázraky z neba
23:30
Sladké pokušenie
01:15
Svadba snov
02:55
Láska na prvé zaštekanie
04:20
Reflex
04:40
Smotánka
CS Film
PORADÍME: Máte knižku z kupónovej privatizácie? Nevyhadzujte ju
06:00
Sníček
06:10
Zabij nudu!
06:25
Fidlivareška
06:45
Kikirikí
06:55
Bílý tesák
12
07:05
Staré pověsti české
7
07:10
Mach a Šebestová
1
07:25
Broučci
2
07:35
Tisíc a jedna noc
13
08:00
O Dorotce
5
08:05
Příběhy kocoura Modroočka
3
08:15
Žofka a její dobrodružství
9
08:30
Já Baryk
7
08:35
Pojďte pane, budeme si hrát
5
09:00
Teleshopping
10:15
Právě začínáme
12:00
Cesta řeky k moři
14:20
Čarodějův učeň
15:40
Kinosál
16:00
Černý Petr
17:30
Poklad v pyramidě
17:40
Kinosál
18:00
Záhada hlavolamu
19:40
Brundibáři
1
20:00
Kulový blesk
21:35
Kinosál
21:45
Filmové minuty
22:00
U nás v Kocourkově
23:30
Teleshopping
Nova
Finančná akadémia
06:00
Lovecká sezóna 3
07:25
Myšiak Stuart Little
09:10
O zapomnětlivém černokněžníkovi
11:10
Asterix: Sídlo bohov
12:55
Jen ho nechte, ať se bojí
14:50
Dovolená s Andělem
16:40
Hrátky s čertem
18:25
Ulica
4670
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Prianie k narodeninám
22:15
John Wick 3
00:45
Dovolená s Andělem
02:25
Zlatá labuť
46
03:40
Ulica
4670
04:25
Babicove dobroty
04:55
Novashopping
ČT1
ZDRAVOTNÍCTVO: Najlepšie nemocnice na Slovensku
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Kráľovná zore
07:00
Dve Cecilky
07:45
Boháč a chudák
09:00
Tajomstvo Lesnej krajiny
10:10
O princeznej, ktorá ráčkovala
11:15
Princezná pre draka
12:45
Dažďová víla
14:25
Což takhle dát si špenát
15:50
Svadobná cesta do Jiljí
17:15
Korunný princ
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Doktor Martin
11
21:05
Všechnopárty
21:59
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:00
Hercule Poirot
23:45
Komisár Montalbano
01:30
Na stope
01:50
Reportéri ČT
02:35
Ako sa darí, sused?
03:15
Ako sa darí, sused?
03:55
Na forbíne TM
04:40
Banánové rybičky
Prima
POISTENIE: bez týchto dokladov peniaze nedostanete
05:55
Nový deň
06:00
Loďou cez Kornati
06:05
Bolek a Lolek idú do sveta
06:15
M.A.S.H
143
06:35
M.A.S.H
144
07:00
Zoo
186
08:15
Rachot
10:05
Stoj, lebo mamička vystrelí!
11:55
Ružový panter
13:50
Noc v múzeu
16:05
Nebojsa
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Čertoviny
22:30
Máme radi Česko
00:00
Áno, šéfe!
01:05
Ružový panter
02:35
Rachot
04:10
Ako sa stavia sen
04:45
Rozpáľ to, šéfe!
Markíza Krimi
AUTO-MOTO: Najlepšie autoservisy
05:40
Vraždy v raji
1
06:30
Vraždy v raji
2
07:20
Špecialisti
7
08:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
13
08:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
14
09:30
Kosti
11
10:10
Kosti
12
10:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
19
11:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
20
12:15
Policajné prípady
13:15
Policajné prípady
14:15
V mene zákona
15:15
Kosti
13
16:15
Kosti
14
17:00
Monk
10
18:00
Monk
11
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
21
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
22
20:55
Špecialisti
9
21:55
Špecialisti
10
23:10
Kosti
13
00:00
Kosti
14
00:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
21
01:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
22
02:00
Špecialisti
9
02:50
Špecialisti
10
03:40
112
04:55
Mesto tieňov 2
TA3
POROVNANIE: Účty za 0 eur mesačne
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Správy
07:30
Štúdio TA3
08:00
Správy
08:30
Štúdio TA3
09:00
Správy
09:30
Štúdio TA3
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Štúdio TA3
13:00
Správy
13:30
Zdravý les
13:45
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Zdravie na TA3
15:00
Správy
15:15
Štúdio TA3
15:30
Správy/Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Štúdio TA3
17:00
Správy
17:30
Dobré správy
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Štúdio TA3
19:30
Štúdio TA3
20:00
Správy
20:30
Vzdelávanie v 21.storočí
21:00
Štúdio TA3
21:15
Krížová cesta
22:15
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Krížová cesta
03:00
Správy
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Vyhrajte zájazd na Olympijské hry do Paríža!
06:00
Lucky Girl
07:40
Šťastie
09:05
Klára
10:55
Veža bez tieňa
13:20
Marshall
15:20
Paloma
17:00
Šťastie
18:20
Leonor nikdy nezomrie
20:00
Nežný bar
21:45
Monika
23:35
Neviniatka
01:30
Hostel 3
03:00
Biela nenávisť
04:40
Ihrisko
Jojko HD
Stane sa veľkonočná šibačka minulosťou?
05:00
Sníček a Dúhalka
3
05:15
Fidlivareška
3
05:35
Mestská farma Lellobee
27
05:40
Viking Vicky
61
06:00
Matematické príšerky
2
06:25
Tom Gates
18
06:40
Okido
23
06:55
Maškrtné medvedie príbehy
23
07:00
Maškrtné medvedie recepty
23
07:05
Lloyd a muchy
49
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
3
07:45
Mechamato
6
08:10
Fíha tralala
5
08:25
Petronela Jabĺčková
30
08:35
Odbodkovia
30
08:45
Jojo, to vážne?! 2
2
09:00
Babička, rozprávaj!
2
09:15
Zvierací ochrancovia
2
09:35
Plamienok a štvorkolky
16
10:00
Strážcovia Trstinového mora
16
10:15
Mia a čarovné ihrisko
10
10:20
Mestská farma Lellobee
28
10:30
Digley a Dazey
4
10:40
Naše prasiatko
11
10:45
Moe a jeho šou
26
11:00
Strašidielka
82
11:05
Štaflík a Špagetka
13
11:15
Zvieratká
4
11:35
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
13
12:05
Odbodkovia
30
12:20
Bambuľko a Bulienka
2
12:30
Barbapapa
31
12:35
Medzi nami zvieratkami
29
12:40
Máša a medveď
14
12:50
Ekofaktor
3
13:05
Knihy od Stonožky
23
13:20
Fíha tralala
5
13:30
Deti z farmy
8
13:45
Volám sa Caillou
20
14:10
Ovečka Shaun
39
14:20
Máša a medveď
15
14:35
Zvieratká
5
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
21
15:00
MalinyJAMológia
6
15:20
Chrumka a Čipsík
10
15:35
Bambuľko a Bulienka
3
15:45
Angličanina
1
16:05
Máša a medveď
16
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá
20
16:25
Moe a jeho šou
27
16:45
Tom Gates
16
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
4
17:30
Knihy od Stonožky
24
17:45
Štaflík a Špagetka
14
17:55
Ovečka Shaun
39
18:05
Lloyd a muchy
49
18:20
Mia a čarovné ihrisko
10
18:25
Mestská farma Lellobee
28
18:30
Digley a Dazey
4
18:35
Naše prasiatko
11
18:45
Plamienok a štvorkolky
17
19:15
Deti z farmy
8
19:30
Zvierací ochrancovia
3
19:45
Zoopark
9
20:05
Strážcovia Trstinového mora
16
20:10
Zvieratká
4
20:30
Mechamato
6
20:55
Chrumka a Čipsík
10
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
14
21:40
Volám sa Caillou
21
22:05
Strážca vesmíru Roger
9
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
10
22:45
Viking Vicky
62
23:00
Kúzlovanie
10
23:10
Rev a motoroví miláčikovia
6
23:35
Tom Gates
18
23:50
Malí fidlikanti
5
00:05
Okido
23
00:20
Zabi nudu!
14
00:30
Knihy od Stonožky
23
00:40
Fidlivareška
6
01:00
MalinyJAMológia
6
01:20
Zabi nudu!
14
01:30
Knihy od Stonožky
24
01:45
Kikirikí
11
01:55
Sníček
6
02:15
Knihy od Stonožky
24
02:25
Rapotáčik 2
3
02:35
Digley a Dazey
5
02:40
Naše prasiatko
12
02:45
Kúzlovanie
10
02:55
Máša a medveď
15
03:05
Sníček
6
03:30
Rapotáčik 2
3
03:40
Knihy od Stonožky
23
03:50
Tom Gates
18
04:05
Volám sa Caillou
21
04:30
Fíha tralala
10
04:40
Malí fidlikanti
9
TV Lux
Mať účet v tejto banke sa oplatí
05:00
Biblia
07:00
Ruženec
07:45
Pozvánka
07:50
Zabudnuté poklady
08:00
Brat František
08:45
Tajomstvá Vatikánu
09:15
Bosna a Hercegovina
09:45
Ovocie koncilu
10:00
Krátke správy
10:20
Vaticano
10:50
Svätá omša zblízka
11:00
Klamstvá o eutanázii
12:00
Pašie v Piatok utrpenia Pána podľa Jána
12:30
Ruženec
13:20
Krížová cesta pre deti
13:40
Živé spomienky
15:00
Slávenie utrpenia a smrti Pána z Bratislavy
17:00
Slávenie utrpenia a smrti Pána z Vatikánu
18:35
Týždeň s... Farnosťou Veľký Biel
19:00
Ruženec
19:30
Na ceste v rodine
20:00
Danica a jej príbehy
20:30
Pašie v Piatok utrpenia Pána podľa Jána
21:15
Krížová cesta z Kolosea
22:45
Umučenie Krista
00:50
Na ceste v rodine
01:15
vKontexte
01:40
Zabudnuté poklady
01:50
Tajomstvá Vatikánu
02:20
Bosna a Hercegovina
02:45
Týždeň s... Farnosťou Veľký Biel
03:00
Hodina milosrdenstva
03:25
Večer z nádvoria
04:30
Ruženec
Zobraziť
Nastavenia