Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Majstrovské dielo
HBO
-
15:00
Rosamunde Pilcher: Zvodná veštba
Prima Love
-
20:00
Jedna rodina
Nova International HD
-
20:20
Jedna rodina
Nova
-
20:20
Black Adam
HBO 2
-
11:55
Zoo
Prima
-
20:15
Polda
Prima Love
-
23:10
Polda
Prima
-
09:20
Zlatá labuť
Nova
-
21:45
Liečiteľ
Filmbox
-
15:50
Následujúci slajd
JOJ
Získaj výnos až 6,1% ročne!
05:45
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Súdna sieň
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
9
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Nemocnica
21:50
9-1-1
4
22:50
9-1-1: Texas
2
23:45
Myšlienky vraha
17
00:45
Riskuj!
01:20
Krimi
01:50
Noviny TV JOJ
02:40
Nemocnica
03:35
Bez servítky
04:35
TOP STAR
04:50
Noviny TV JOJ
Markíza
Kupovať byt, či ešte počkať?
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Na nože
09:50
Mama na prenájom
71
10:55
Rodinné prípady
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:55
Mentalista
23
13:50
Mentalista
1
14:50
Susedské prípady
15:55
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
72
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Dunaj, k vašim službám
2
21:55
Policie Modrava
2
23:10
Špecialisti
2
00:20
Mentalista
23
01:15
Mentalista
1
02:10
Policie Modrava
2
03:15
Susedské prípady
04:00
Rodinné prípady
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:30
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Destinácie
08:50
Detektívi zo severu
7
09:50
Na krok od neba
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
14:00
Tajomstvo mojej kuchyne
14:40
Zdravá maškrta
15:05
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:25
Bez batožiny
16:50
Destinácie
17:05
Detektívi zo severu
8
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Hit roka
21:40
Lekárka z ostrova
5
23:10
Columbo
00:20
Správy RTVS "N"
01:15
Góly - body - sekundy
01:30
Počasie
01:35
Vraždy v Kermadecu
03:10
Don Matteo
04:10
Správy RTVS "N"
Dvojka
Vieš, kto stojí za každým úspešným filmom?
06:00
Zázračný miniateliér
06:05
Ja a moja rodina
06:20
Jurošík "N"
06:25
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Bella a Sebastián
07:15
Bella a Sebastián
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rómsky magazín
08:30
Rómska publicistika
09:00
Regina
09:55
Nebezpečné známosti
11:30
Obedníček
11:35
Píkova zoo
11:45
Pa a Pi "N"
11:55
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
Do kríža
13:20
Moja misia
13:55
Sucho v Európe - Katastrofa, ktorú sme si spôsobili sami
14:50
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
15:05
Záchrana raja
6
16:00
Cesty za umením
16:30
Regina
17:30
Noc v archíve
18:30
Večerníček
18:40
Píkova zoo
18:45
Lilin ostrov pokladov
18:50
Fidlibumove pokusy
19:00
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Bella a Sebastián
19:25
Bella a Sebastián
19:35
Ja a moja rodina
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Moja diagnóza
20:35
Skutočný Charlie Chaplin
22:25
SK dejiny
23:20
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:45
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
00:10
Správy RTVS "N"
01:00
Hírek
JOJ Šport
Slováci, hanbime sa za tento výsledok!
06:55
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
08:35
Krasokorčuľovanie MS 2024 Montreal
12:55
Volejbal Extraliga ženy
15:45
Hokej - Reprezentácia
18:00
Hokej - SHL
20:45
Footgolf
23:40
FIS Svetový pohár slalom ženy
00:55
FIS Svetový pohár slalom ženy
02:35
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
03:50
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
JOJ Plus
Aj vás prekvapili výsledky tohto prieskumu?
05:00
Bez servítky
06:10
Nákupné maniačky
07:35
Letecké katastrofy
08:55
Vojna aukcií
09:45
Vražedné čísla
25
10:45
Vražedné čísla
26
11:45
Riskuj!
12:35
Extrémne prípady
13:55
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:50
Policajti v akcii
15:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:55
Letecké katastrofy III - Špeciál
18:05
Geissenovci - Ťažký život milionárov
19:10
Príprava na MS v hokeji: NEMECKO – SLOVENSKO
22:30
Nič ma nezastaví
00:30
Profesionáli
6
01:25
Mafstory
3
02:20
Chlpatí šampióni
03:15
Tajomstvá úchvatných záhrad
04:00
Opraviť? Nemožné!
04:40
Bez servítky
WAU
REALITY: Aktuálne informácie k nehnuteľnostiam!
05:35
Diagnóza: Vražda
23
06:20
Diagnóza: Vražda
24
07:05
Súdna sieň
08:10
Prvé oddelenie
09:20
Vraždy v Midsomeri
3
11:45
Diagnóza: Vražda
1
12:50
Diagnóza: Vražda
2
14:00
Dr. House
9
14:55
Dr. House
10
15:55
Vraždy v Midsomeri
4
18:00
Vražedné čísla
14
19:05
Vražedné čísla
15
20:10
Dr. House
11
21:05
Dr. House
12
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
9
23:00
Súkromné očko
12
23:55
Jedna svadba, jeden pohreb
3
00:55
Policajti v akcii
02:30
Myšlienky vraha
16
03:10
Jedna svadba, jeden pohreb
3
03:50
Súdna sieň
04:35
Prvé oddelenie
JOJ Svet
EKONOMIKA: Aká je pravda? Máme sa dobre, či nie?
06:00
História 360
08:00
Bratia proti prírode
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Chute divokej Aljašky
10:00
Denníky dobra
10:30
Denníky dobra
11:00
Zbrane ríše zvierat
12:00
Bratia proti prírode
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Chute divokej Aljašky
14:00
Šialenci na surfoch
15:00
Zbrane ríše zvierat
16:00
Bratia proti prírode
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Chute divokej Aljašky
18:00
Denníky dobra
18:30
Denníky dobra
19:00
Zbrane ríše zvierat
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Katastrofy v priamom prenose
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Chute divokej Aljašky
22:30
Šialenci na surfoch
23:20
Extrémne horské dráhy
00:15
Katastrofy v priamom prenose
01:05
Zbrane Hollywoodu
01:30
Chute divokej Aljašky
02:00
História 360
JOJ Cinema
Takto fungujú vkladomaty
05:05
Arthur a Minimojovia
07:05
Bláznivé Vianoce
08:50
Paddington
10:35
Misia: Prezident
12:15
Arthur a súboj dvoch svetov
14:05
Proxima
16:05
Kincsem – stávka na pomstu
18:15
Miliónové preteky
20:15
Mr. Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov
22:10
Všetko, všade, naraz
00:25
Nech vojde ten pravý
02:15
Mesto čudákov
03:55
Klamár na plný úväzok
Dajto
Vedeli ste TOTO o svojej banke?
05:00
Oggy a šváby
05:25
Bernieho dobrodružstvá
05:30
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
07:55
Kredenc
08:55
Partička
10:15
Dva a pol chlapa
23
10:35
Dva a pol chlapa
24
11:10
M*A*S*H
1
11:35
M*A*S*H
2
12:15
Dva a pol chlapa
1
12:40
Dva a pol chlapa
2
13:00
Teória veľkého tresku
6
13:30
Teória veľkého tresku
7
13:55
Teória veľkého tresku
8
14:25
Teória veľkého tresku
9
14:50
Teória veľkého tresku
10
15:20
Teória veľkého tresku
11
15:45
Priatelia
4
16:15
Priatelia
5
16:45
Dva a pol chlapa
3
17:15
Dva a pol chlapa
4
17:45
M*A*S*H
3
18:15
M*A*S*H
4
18:50
Mladý Sheldon
13
19:15
Mladý Sheldon
14
19:40
Susedia
20:30
Spider-Man 2
23:10
Na dostrel
01:00
Góóól!
01:35
Športové noviny
01:50
Susedia
02:30
Silvánovci
04:15
Susedia
04:55
Oggy a šváby
Doma
Banky zvyšujú úroky na termínovaných vkladoch
05:00
Oteckovia
3
05:50
Druhý dych
54
06:35
Túžba tela
23
06:55
Túžba tela
24
07:40
Túžba tela
25
08:30
Krok za krokom
23
09:10
Krok za krokom
1
09:55
Chicago Fire
14
11:00
S hlavou v oblakoch
73
11:50
S hlavou v oblakoch
74
12:55
Oteckovia
4
14:00
Keď kvitne láska
5
15:10
Keď kvitne láska
6
16:00
Túžba tela
26
17:00
Túžba tela
27
18:00
Chicago Fire
15
19:00
Keď kvitne láska
7
19:55
Keď kvitne láska
8
20:55
Krok za krokom
2
21:25
Krok za krokom
3
21:55
Priatelia
6
22:25
Priatelia
7
22:55
New Amsterdam
19
23:50
Keď kvitne láska
7
00:50
Keď kvitne láska
8
01:30
S hlavou v oblakoch
73
02:15
S hlavou v oblakoch
74
02:55
Smotánka
03:55
Adela show
CS Film
POZOR! Objavil sa nový podvod s diaľničnými známkami
06:00
Sníček a Dúhalka 2
06:10
Zabij nudu!
06:25
Sníček
5
06:35
Kikirikí
06:40
Bílý tesák
7
06:55
Staré pověsti české
27
07:10
Broučci
8
07:25
Brundibáři
5
07:35
Žofka a její dobrodružství
1
07:40
O Dorotce
2
07:55
Pojďte pane, budeme si hrát
5
08:10
Já Baryk
10
08:25
Mach a Šebestová
5
08:35
Tisíc a jedna noc
14
09:00
Teleshopping
10:15
Pro kamaráda
11:40
Kinosál
12:00
Václav
13:45
Filmové minuty
14:00
Favorit
15:30
Umět pojmenovat zlo
16:00
Hrdinové mlčí
17:10
Splašené čepice
17:25
Hranice
6
17:45
Filmové minuty
18:00
Vybíjená
19:40
Staré pověsti české
24
20:00
Smrt talentovaného ševce
21:25
Úkryt Černého Billa
21:40
Kinosál
22:00
František je děvkař
Nova
PORADÍME: Ako na dedičské konanie
05:55
Raňajky
08:40
Ulica
4683
09:40
Kriminálka Anděl
12
10:55
Bostonské vraždy
10
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2
135
13:35
Kriminálka Miami
17
14:35
Kriminálka Miami
19
15:30
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4684
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Jedna rodina
72
21:45
Zlatá labuť
49
23:05
Na vašej strane
23:45
Kriminálka Miami
17
00:45
Kriminálka Miami
19
01:45
Kriminálka Anděl
12
03:05
Ulica
4684
03:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2
135
04:45
Novashopping
ČT1
Jedinečná príležitosť zarobiť 6,1% ročne!
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:50
Narodeniny
10:10
Chlapci v akcii
10:35
Silvestrovský koktail
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:05
Buchty ráno
14:35
Gróf Monte Christo
2
16:00
Zdravotná škola
16:45
Na ceste po Sedemriečí
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:10
Božie mlyny
5
21:05
Máte slovo s M. Jílkovou
22:05
Na stope
22:29
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Extra renty
22:30
Maigret a noc na križovatke
00:10
AZ-kvíz
00:35
Na forbíne TM
01:15
Banánové rybičky
01:50
Bývanie je hra
02:15
Dobré ráno
04:45
Hobby našej doby
Prima
POZOR na exekúciu! Toto vám hrozí
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:00
M.A.S.H
194
07:25
M.A.S.H
195
07:55
M.A.S.H
196
08:25
M.A.S.H
197
08:50
M.A.S.H
198
09:20
Polda
1
10:30
Polícia Hamburg
28
11:30
Polícia Hamburg
29
12:30
Closer
3
13:25
Komisár Rex
3
14:30
Polícia v akcii
15:35
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Zoo
192
21:40
Inkognito
22:45
Inkognito
23:50
Áno, šéfe!
00:50
Polícia v akcii
01:45
Polícia Hamburg
28
02:40
Polícia Hamburg
29
03:30
Closer
3
04:20
Ako sa stavia sen
04:55
Rozpáľ to, šéfe!
Markíza Krimi
Test fin. gramotnosti. Ako by ste obstáli vy?
05:40
NCIS: Los Angeles
5
06:20
NCIS: Los Angeles
6
07:00
Špecialisti
2
07:45
Slečna Marplová
1
09:15
Kosti
5
09:55
Kosti
6
10:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
1
11:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
2
12:00
Policajné prípady
12:55
Policajné prípady
14:00
V mene zákona
15:05
Kosti
7
16:05
Kosti
8
17:00
Mentalista
23
18:00
Mentalista
1
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
3
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
4
20:55
NCIS: Los Angeles
7
21:55
NCIS: Los Angeles
8
22:50
Kosti
7
23:50
Kosti
8
00:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
3
01:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
4
01:55
112
04:45
Mesto tieňov 2
TA3
Má vaša poistka zmysel? Či sú to vyhodené peniaze?
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Investujeme
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Biznis
14:00
Správy
14:30
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Zdravie na TA3
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Motoring
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
ZDRAVIE: Zubné benefity končia. Čo ich nahradí?
06:00
Moja láska, mon amour
07:40
Raj sušienok
09:25
Psí svet
11:20
Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush
13:20
Sme živé bytosti
14:55
Exodus
16:35
Raj sušienok
18:20
Posvätná duša
20:00
Tri rodiny
1
21:00
Tri rodiny
2
22:00
Ako zvery
00:20
Červená pustatina
02:15
Ľudské veže
02:40
Hostel 3
04:10
Debna
Jojko HD
Aj vás prekvapili výsledky tohto prieskumu?
05:05
Sníček a Dúhalka
5
05:20
Fidlivareška
7
05:35
Knihy od Stonožky
26
05:45
Viking Vicky
3
06:00
Matematické príšerky
6
06:25
Tom Gates
12
06:40
Okido
11
06:55
Strážcovia Trstinového mora
23
07:05
Lloyd a muchy
17
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
23
07:45
Mechamato
6
08:10
Fíha tralala
5
08:25
Petronela Jabĺčková
5
08:40
Odbodkovia
50
08:50
Bob staviteľ XV -
13
09:00
Požiarnik Sam
2
09:15
Zvierací ochrancovia
22
09:35
Plamienok a štvorkolky
16
10:00
Strážcovia Trstinového mora
24
10:10
Rybičky Flip a Flap
25
10:20
Mia a čarovné ihrisko
6
10:30
Mestská farma Lellobee
10
10:35
Digley a Dazey
7
10:45
Naše prasiatko
51
10:50
Moe a jeho šou
46
11:05
Strašidielka
6
11:10
Idefix
17
11:20
Zvieratká
16
11:40
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
1
12:05
Odbodkovia
50
12:20
Bambuľko a Bulienka
9
12:30
Barbapapa
50
12:40
Medzi nami zvieratkami
13
12:45
Máša a medveď
22
12:55
Požiarnik Sam
3
13:10
Knihy od Stonožky
32
13:20
Fíha tralala
5
13:30
Deti z farmy
27
13:45
Volám sa Caillou
14
14:10
Ovečka Shaun
19
14:20
Máša a medveď
23
14:35
Zvieratká
17
14:50
Tajomstvá Medovej doliny
8
15:00
MalinyJAMológia
2
15:10
Strašidielka
96
15:20
Chrumka a Čipsík
10
15:35
Bambuľko a Bulienka
10
15:45
Angličanina
8
16:00
Strašidielka
34
16:05
Máša a medveď
24
16:20
Caillouve nové dobrodružstvá II-IV
4
16:25
Moe a jeho šou
47
16:45
Tom Gates
13
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
24
17:30
Knihy od Stonožky
33
17:40
Idefix
18
17:55
Ovečka Shaun
19
18:05
Lloyd a muchy
17
18:20
Mia a čarovné ihrisko
6
18:25
Mestská farma Lellobee
10
18:30
Digley a Dazey
7
18:35
Naše prasiatko
51
18:45
Plamienok a štvorkolky
17
19:15
Deti z farmy
27
19:30
Zvierací ochrancovia
23
19:50
Ruby z dúhy
14
20:05
Strážcovia Trstinového mora
23
20:10
Zvieratká
16
20:30
Mechamato
6
20:55
Chrumka a Čipsík
10
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
2
21:40
Volám sa Caillou
15
22:05
Strážca vesmíru Roger
3
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
17
22:45
Viking Vicky
4
23:00
Kúzlovanie
10
23:15
Rev a motoroví miláčikovia
26
23:40
Tom Gates
12
23:55
Malí fidlikanti
7
00:10
Okido
11
00:25
Zabi nudu!
24
00:40
Knihy od Stonožky
32
00:50
Fidlivareška
2
01:10
MalinyJAMológia
2
01:25
Zabi nudu!
24
01:40
Knihy od Stonožky
33
01:50
Kikirikí
9
02:05
Sníček
4
02:30
Knihy od Stonožky
33
02:40
Rapotáčik
8
02:50
Kúzlovanie
10
03:00
Digley a Dazey
8
03:05
Máša a medveď
23
03:15
Sníček
4
03:40
Rapotáčik
8
03:50
Knihy od Stonožky
32
04:00
Tom Gates
12
04:15
Volám sa Caillou
15
04:40
Fíha tralala
10
04:50
Malí fidlikanti
2
Zobraziť
Nastavenia